radiohead99

radiohead99 komentáře
naposledy online 10.5.2015 09:56skukalik.martin@gmail.com

s kludom mozem povedat, ze seria Mytov su asi to najlepsie co mam doma v kniznici :)
Celkom nechapem polituky vadavania comicsov v SR/CR ae pride mi troska blbe vydat Batman a syn a nasledne R.I.P. Vsak medzitym je podla mna super pribe Zmrtvyvstanie Ras´al Ghula, nasledne cisla 672-675 dost objasnuju co sa stalo a co sa stane v R.I.P. Bez predchadzajuceho citania Zmrtvyvstania a 672-675 by tom R.I.P. dal mozno ako ludia predomnou comicsu tak 50% ale po precitani sa R.I.P. stava aspon podla mojho nazoru majstrovskym dielom, ktore vyslo z pera G.Morrisona. Opat sa mi len potvrdilo, ze Morrison proste nie je pre vsetkych a bez predchadzajuceho poznania "historie" Batmana je citatel v tom neuveritelne strateny :( Co uz, snad sa niekedy dockame ucelenejsieho vydavania :)