mineralk

mineralk forum
naposledy online 14.7.2024 20:39p.cechacek@post.cz

Ahoj. Nevíte někdo jak to vypadá s tou novou kolekcí Marvel origins. Nikde o tom není žádná informace. :)
Ahoj, viděl někdo na tu novou kolekci Marvel origins od Hachette. Nějak na to nemohu nikde narazit.
Já jsem ten kód poskytnul také zdarma na FB. Mě na nic nebyl a jinému udělal velkou radost. Další číslo už asi nekoupím. Comics jako takový mě moc nezaujal.
Ahoj, nová databáze je super. Moc se povedla. Měl bych malý dotaz. Jde v této nové verzi vyexportovat si sbírku do "csv"? Já si většinou tisknu seznam knih které nemám přečtené a postupně si je odškrtávám. Děkuji za odpověď. :) :)
gmork: pocitej se mnou a dekuji
A našla by se dobrá duše která by mohla při objednávání knih z Polska přidat k objednávce toto: http://www.gildia.pl/komiksy/426258-conan-miecz-barbarzyncy-1-kult-kogi-thuna ?
Ahoj, po shlednuti filmu Avengers: Infinity war bych si chtěl přečíst předlohu. Může mi někdo napsat jak se kniha jmenuje? Děkuji
Ahoj, mohl bych porosit o ikonku s Asterixem? Děkuji
Ahoj, nevíte někdo jak to vypadá s tou třetí řadou UKK. bude / nebude? Děkuji
Ahoj, jen bych se chtěl zeptat zda bude do databáze přidán sešit Action comics č.1 který byl součástí bonusů pro předplatitele DCKK.
Ahoj,
jedna malá připomínka:
v knize Asterix V-VIII ( ROK VYDÁNÍ 2004 )je uvedeno že obsahuje příběhy Asterix a cesta kolem Galie, Asterix a Kleopatra, Asterix v Helvetii a Asterix a Caesarův vavřínový věnec.

Správně má být:Asterix a cesta kolem Galie, Asterix a Kleopatra, SOUBOJ NÁČELNÍKŮ, ASTERIX V BRITÁNII


Ahoj, jen se zeptam. Maji taky ty omnibusy v Českých Budějovicích v levných knihách. Já tam tento týden pojedu tak bych si je koupil.
V Táboře je bohužel nemají.
Děkuji za odpověď.
Dobrý den,
dostal se mi do ruky jeden z ABC specialu a to z roku 1996 ( vydano 11.11.1996 ), hlavní náplní je comics Galaxia. Nemohu ho však v databázi najít.
pokud to pomůže k identifikaci tak ISSN 0322-9580.
Pokud špatně hledám tak se omlouvám za obtěžování.
Děkuji za pomoc.
Vážen přátelé comicsu,
dovolte mi abych Vám popřál veselé Vánoce, pod stromečkem spoustu knih, šťastný nový rok a ještě více comicsového čtiva. ( v neposlední řadě plné peněženky na uspokojení našich knižních tužeb )
Moc rád bych chtěl poděkovat comicsdb za to jak se o nás všechny tady stará.
Takže přátelé šťastné a veselé :) :) :)
Dobry den, prave jsem docetl druhou kapitolu z knihy Zazraky a moc by me zajimalo jakou mutantku tam deti toho novinare u sebe skryvaji.
Je nekdo tak moc znaly veci aby mi to mohl rict? dekuji.