Na tento titul jsem se těšila již od ohlášení a musím říci, že jsem velmi spokojená.
Pro začátek je třeba upozornit, že se nejedná o hororový žánr s velkým H, takže pokud patříte mezi ty, kteří chtějí po přečtení spát pouze s rozsvícenou lampičkou, doporučuji Vám sáhnout po jiném titulu. Ano, jedná se o strašidelný příběh, který je jak již název vypovídá, plný krve a bolesti, avšak hororových prvků je zde poskromnu.
Co však musím vyzdvihnout, je příběh. Je originální, poutavý a hlavní postava dokáže udržet Vaši pozornost až do samotného konce. Sama jsem si po přečtení říkala, jak je možné, že se něco tak skvělého vytvořilo autorovi v hlavě :D Super je také vzájemné prolínání dvou časových úseků, neboť čtenáře nijak nematou, ani nerozčilují.
Byl by hřích zapomenout na kresbu. Kresba je skvěla sama o sobě, barvy jsou volené spíše tmavšího odstínu, skvěle vystižené emoce a na závěr vše dohromady vytváří skvělou strašidelnou a ponurou atmosféru. Ostatně jak se na správný strašidelný příběh patří že? :)
Za mě 4/5. Jednu hvězdičku, ubírám za již zmíněné poskromné množství hororových prvků, avšak jinak za mě skvělé počtení a můžu bez okolků potvrdit, že jsem tento titul nečetla naposled. Jo a taky malilililinko doufám, v pokračování vzhledem ke konci ;) :D