Nakladatelství Pasparta Publishing, s.r.o. se zaměřuje na vydávání odborných publikací z oblastí pedagogiky, speciální pedagogiky a psychologie. Vydáváme tituly, které zájemcům přinášejí informace a know-how použitelné v praxi, knihy pro děti (např. speciální piktogramové knihy a pracovní listy) i beletrii. Nakladatelství vedle vydávání knih pro různé cílové skupiny (pedagogové, asistenti pedagoga, psychologové a další odborníci, rodinní příslušníci lidí s hendikepem i tito lidé samotní) připravuje také didaktické pomůcky a pořádá různé vzdělávací akce.

Naším cílem a posláním je prostřednictvím všech aktivit zlepšovat každodenní život dětí a lidí s hendikepem. Jejich rodinným příslušníkům a odborníkům, kteří s nimi pracují, pak chceme poskytnout v praxi tolik potřebné informace a návody, jak v každodenním životě při řešení různých problémů postupovat. Dbáme na to, aby všechny informace byly vědecky ověřené a v praxi vyzkoušené.

Nakladatelství také funguje jako sociální podnik, který vytváří kvalifikované pracovní pozice pro lidi s autismem.

Aktuálně máme v nabídce více než 100 knižních titulů a didaktických pomůcek. Naše knihy nabízíme v běžné knihkupecké síti i v rámci tohoto vlastního eShopu. Knihy a nabízené služby lze nakoupit také v rámci náhradního plnění.
Naprostá šílenost
TITUL ROK VLOŽENO
Brainman2014-1262125.11.2021
Naprostá šílenost20213.6285932.11.2021