Slevy, výprodeje, bazary

@123peta:

super děkuju! Jinak třeba takovej Sandman omnibus 2 vyjde s kódem na 3086,- a to už je pěkný :-)
Sleva 20% pro členy kk u luxoru
Kód KLUB20 platí do 8.6.
@MaF: jasne, mas pravdu. Jen jsem to narychlo hodil do googlu a vsude nedostupne. Dobrovsky, Luxor atd. Nikde nic. A pak za to daji lidi 1300 na aukru:)
@Braindead: fungování Aukra mě nepřestává svou bizarností udivovat :-O

Kniha vyprodána určitě není, i když bych byl první, kdo by se radoval, kdyby byla...
Distribuce po těch letech od vydání nepochybně už vázne, ale u vydavatele je běžně ke koupi za 330 Kč:

https://vupshop.cz/cs/domu/8043-5487-pribehy-ceskoslovenskeho-komiksu-i-od-pana-topaska-po-supermana.html#/53-format-tistena_kniha
https://vupshop.cz/cs/domu/8215-5659-pribehy-ceskoslovenskeho-komiksu-ii-od-rychlych-sipu-po-jamese-bonda.html#/53-format-tistena_kniha

vyprodání se blíží první svazek edice (zde v databázi nepřiřazený):
https://vupshop.cz/cs/domu/7962-5406-studia-komiksu-moznosti-a-perspektivy.html#/53-format-tistena_kniha
ale Příběhy opravdu ne...
KnihyDobrovsky sleva 20 % pouze na jejich produkci. Kód K20FYZBY2E platnost kódu 4 dny.
Na Luxoru je sleva 20% kod: DENMATEK Koukám, že už vyšla Rebublika zlodějů, tak to využiju.

https://www.luxor.cz/v/2119238/republika-zlodeju
@willis děkuju,pěkný nákup se mi povedl
Hulík: Díky, využil jsem na Vzdálené sousedství, Hvězdný zámek 2, Pohádkov 8, Made in Abyss 2, Clever a Smart 6, z beletrie Prokletý deník, Stříbrné přízraky a Banditi a břitmistři... ušetřeno 700,-
Díky, já využil na žalozpěv ztracených zemí :-)
@Hulik: Ale bohužel jenom na vybrané položky. Platí na zboží se štítkem -20 % s kódem JARO na luxor.cz. Nevztahuje se na příklad na Pokemon booster packy atd.
Luxor opet 20% do zítřka s kódem JARO.Pro členy KK to zase hodí pěkné ceny.
U Dobrovského mají opět kompletní Gannibal a Dívka ze země venku v akci 10 za 500
Na Luxoru dnes sleva 20% s kodem APRIL. Vzhledem k tomu , že ceny některých věcí se blíží KK, tak se vyplatí to propátrat, třeba Eternaut vyjde na 516 Kč, skoro 40% sleva, to by snad i Walome schválil jako ucházející.
Taky jsem tentokràt neodolal. Jednou to snad i rozbalím.
@honza2457: Deskovky jdou kompletně mimo mě, ale za ty prachy jsem neodolal.
@honza2457: od doby, co jsem to viděl na KS, tak na to nadávám. Že to bylo na KS, že to dojilo další a další prachy, že je hnusná ta herní deska, že to má hnusnou grafiku... a samozřejmě už to mám doma. Za 400,- se to vyplatí, i kdyby si člověk chtěl jen namalovat ty figurky :)
@faster86: Na Ježíška za nějakých 700,- :-) ale tak jako tak toho nelituju :-)
@honza2457:
cool, díky za info, hned jsem objednal :)
jo ja si to nechal dat na jeziska za 900 a myslel sem si jak je to zadarmo :D
@Bonpar: Tak to je škoda. Dalo se sehnat nějaký to čtivo za pár :/
Údajně končí Levné knihy, ještě se u nich dá sehnat pár komiksů https://www.levneknihy.cz/komiksy/
Zdravím, je v dnešnej dobe ešte možné kúpiť niekde časopisy Totally Spies? ???? Ja hľadám kade tade ale veľmi nič
@Aenar: Monografie Gigera byla aktuálně jedna z mála knih, na které jsem čekal až se ve slevách na Taschen objeví :-D. Objednáno hned ráno.
Využil jsem akci u Dobrovského 10 knih za 500,- Ty věci, co už mám, Malfi, McDowell, Simmons apod., někomu potom daruji.

https://imgbox.com/rHJEHgX7
https://imgbox.com/WpVJW9Au
https://imgbox.com/ezKV9XZJ
Centrala má celkem slušný výprodej na některé tituly.
Centrala má až do 15. února pěkné slevy na některé komiksy.
House: Ten film mám hodně rád, knihu nemám, tak to nejspíš využiju.
@Gmork:

Ten Tarantino je prodloužení filmového příběhu, je to super čtivé, určitě pro ty, kteří mají rádi film. Já to četl loni a jak říkám, užil jsem si to velmi.
Proto mě velmi překvapilo, že mi to v pondělí skočilo gratis do košíku, když jsem objednaval deskovky.
@Gmork: Vtedy v Hollywooode asi moc úspešná kniha u nás nebola. Koncom roku 2024 som kúpil 2ks za 8,10€ aj s poštovným.
Normálně to nedělám, ale ty arty jsou povedené, je fajn, je mít ve fyzické podobě v knize. Ještě jsem to udělal u dvou deluxe knih McCammona. Pak to stejně skončí nejspíš v popelnici. V budoucnosti budou papírové knihy v muzeích. Všechno bude v mobilu a e-booky bude psát AI na objednávku. Pojedeš vlakem a zadáš AI - dal bych si nějaký western, napiš mi to.:)
@Gmork: Vím, že lidi tuní auta, ale ty jsi první člověk, co si tuní knihy a komiksy... :)
Qvestor: Asi chápu, jak to myslíš. Mně to taky chvíli trvalo, než jsem se začetl, to tempo je vláčné, ale bavila ta jižanská atmosféra, či jak to říct. Dokonce jsem si stáhl americkou deluxe edici knihy a separoval z ní arty, ty jsem si potom vytiskl a dal je k edici od Fobosu.:) Případně je můžu poslat, je jich cca deset. Zde jeden z nich.

https://imgbox.com/pKToQOBw

PS- Jinak tohle je zajímavý dárek.
https://www.knihydobrovsky.cz/akce-a-slevy/detail/darek-k-nakupu-nad-999-kc-tenkrat-v-hollwyoodu-2930
@Gmork: McDowella jsem pořizoval hned po vydání. Sice mě nenadchl tolik jako Babylon a Elementálové, ale koupím i druhou polovinu.