Koupit
Hrdinové se vzpamatovávají po událostech v nápravném ústavu Brno. V epickém souboji mezi Expl0itedem a Egonem Banerem se zničil Bratislavský hrad a Karlův most. Vstup do virtuální reality si ale vyžádal svou daň. Legendárního youtubera nakonec zachránil odbojář Max, který na správný moment čekal v nejnižší úrovni Foxtrot, kde každá sekunda trvala čtyři roky. V hluboké meditaci strávil celá tisíciletí, jen aby mohl pomoct příteli.

Šéfvelitel Remeň mezitím plánuje rozhodující útok na velitelskou buňku Kamzík, a to i s novou drtivou zbraní. Moravanka v soustavě Hafnos narazí na ztracenou sestru Oravanku a na její palubě objeví tajuplnou časoprostorovou anomálii. Karel Tatarka při pátrání po vnukovi sleduje kolosální srážku dvou ponorek, která vyplavila známého přeživšího. A Expl0ited musí opět tasit svoji naleštěnou katanu.

Napínavý příběh představí nové postavy, stroje, anomálie, vynálezy a bytosti. Odhalíme další úchvatné lokality, futuristická lunární města, tajemný sekvojový les, podzemní katakomby a doly pod Mooncraftem, ve kterých se těží měsíční pryskyřice. Poznáme megalomanský projekt PLBE, bojový satelit Goliáš. Stratosférickým výtahem Petřín se vyvezeme až na oběžnou dráhu. Vysoko nad povrchem Země nás totiž čekají události, které můžou definovat budoucnost celého pokolení. Bude planeta i nadále patřit druhu homo sapiens?

Původně vyšlo ve slovenštině, později také v češtině.

Scénář
Viktor Asimov, Martin Petro
Art
Juraj Naštický
Barvy
Andrej Dudáš, Kristína Papuláková
Překlad
Lenka Vaňousová
Žánry
akční, dobrodružný, dystopie, postapokalyptický, sci-fi
ISBN/ISSN
978-80-974095-3-1 (Formulator (Bactor & Wirney))
Vazba
lepená v měkkých deskách
Formát
190 x 260 mm
Tisk
barevný
Stran
224
Cena
659 Kč
Originál
Posledny follower ()
(1)
tacmud
Chce (1)
monty.cl