TITUL ROK VLOŽENO
Simpsonovi 2013/01 Bart Simpson: Homerův syn20133.433701026.9.2013
Simpsonovi 2013/02 Bart Simpson: Syn přírody20133.32748816.10.2013
Simpsonovi 2014/01 Bart Simpson: Postrach společnosti20143.62295317.1.2014
Simpsonovi 2014/06 Bart Simpson: Hoch tisíce tváří20143.31834221.6.2014
Simpsonovi 2014/07 Bart Simpson: Svatý teror20143.32016117.7.2014
Simpsonovi 2014/09 Bart Simpson: Nebojácný hoch20142.82092219.9.2014
Simpsonovi 2014/10 Bart Simpson: Žlutý kluk20143.11962221.10.2014
Simpsonovi 2014/11 Bart Simpson: Třídní klaun20142.81976221.11.2014
Simpsonovi 2014/12 Bart Simpson: Pachatel neplech20143.21886219.12.2014
Simpsonovi 2015/03 Bart Simpson: Malý ďáblík20153.11910125.3.2015
Simpsonovi 2015/04 Bart Simpson: Jablko, co nepadlo daleko od stromu20153.31499-21.4.2015
Simpsonovi 2015/05 Bart Simpson: Klukovský kadeřník20153.31580123.5.2015
Simpsonovi 2015/06 Bart Simpson: Metla Homera20153.41793125.6.2015
Simpsonovi 2015/07 Bart Simpson: Nejlepší z kovbojů20152.82128516.7.2015
Simpsonovi 2015/08 Bart Simpson: Kreslířský génius20153.21915131.8.2015
Simpsonovi 2015/10 Bart Simpson: Velký vatař201531571121.10.2015
Simpsonovi 2015/11 Bart Simpson: Fikaný filuta20153.41484-19.11.2015
Simpsonovi 2016/01 Bart Simpson: Pán pimprlat20163.71627-14.1.2016
Simpsonovi 2016/07 Bart Simpson: Borec nad věcí20163.11507-19.7.2016
Simpsonovi 2016/08 Bart Simpson: Popartová ikona20163.61436-24.8.2016
Simpsonovi 2017/02 Bart Simpson: Sestřin sok20173.31390-20.2.2017
Simpsonovi 2017/03 Bart Simpson: Lízin bratr20173.31526-21.3.2017
Simpsonovi 2017/04 Bart Simpson: Originální samorost20173.31533-18.4.2017
Simpsonovi 2017/05 Bart Simpson: Prvotřídní číslo20172.91536122.5.2017
Simpsonovi 2017/06 Bart Simpson: Kámen úrazu20173.51453-21.6.2017
Simpsonovi 2017/09 Bart Simpson: Sebepropagátor201741503-11.9.2017
Simpsonovi 2017/11 Bart Simpson: Holé pravdy2017-1493-19.11.2017
Simpsonovi 2018/10 Bart Simpson: Nádeník2018-1208115.10.2018
Simpsonovi 2019/01 Bart Simpson: Kritický zásah2019-1234118.1.2019
Simpsonovi 2021/07 Bart Simpson2021-105-21.7.2021
Simpsonovi: Komiksová dupárna20143.22025121.11.2014
Simpsonovi: Komiksový knokaut2020-80621.12.2020
Simpsonovi: Supernova20184.21481321.11.2018
Velká darebácká kniha Barta Simpsona2017-2447114.9.2017
Velká kniha Barta Simpsona2015-372224.9.2015
Velká nabušená kniha Barta Simpsona2018-1587112.9.2018
Velká vyskákaná kniha Barta Simpsona2019-948116.9.2019
Velká zdivočelá kniha Barta Simpsona2020-823-1.9.2020
Velká zlobivá kniha Barta Simpsona2016-215915.9.2016