TITUL ROK VLOŽENO
Simpsonovi 2013/01 Bart Simpson: Homerův syn20133.432711026.9.2013
Simpsonovi 2013/02 Bart Simpson: Syn přírody20133.32649816.10.2013
Simpsonovi 2014/08 Bart Simpson: Americká superstar20143.51826227.8.2014
Simpsonovi 2014/12 Bart Simpson: Pachatel neplech20143.21803219.12.2014
Simpsonovi 2015/06 Bart Simpson: Metla Homera20153.41724125.6.2015
Simpsonovi 2015/11 Bart Simpson: Fikaný filuta20153.41414-19.11.2015
Simpsonovi 2016/02 Bart Simpson: Záhadný kluk20163.31358-24.2.2016
Simpsonovi 2016/05 Bart Simpson: Čahoun & tahoun20163.41479-18.5.2016
Simpsonovi 2016/11 Bart Simpson: Bezva bavič20163.31571-23.11.2016
Simpsonovi 2017/06 Bart Simpson: Kámen úrazu20173.51379-21.6.2017
Simpsonovi 2017/09 Bart Simpson: Sebepropagátor201741421-11.9.2017
Simpsonovi 2018/08 Bart Simpson: Nebezpečná hračka20182.61403323.8.2018
Simpsonovi 2019/03 Bart Simpson: Válečník2019-1095-16.3.2019
Simpsonovi 2019/04 Bart Simpson20193.6908-14.4.2019
Simpsonovi 2019/05 Bart Simpson20193.2852-16.5.2019
Simpsonovi 2019/11 Bart Simpson2019-767-19.11.2019
Simpsonovi 2020/02 Bart Simpson20203.4844114.2.2020
Simpsonovi 2020/06 Bart Simpson20203.2932122.6.2020
Simpsonovi 2020/09 Bart Simpson2020-692123.9.2020
Simpsonovi 2021/02 Bart Simpson2021-546117.2.2021
Simpsonovi 2021/03 Bart Simpson2021-483124.3.2021
Simpsonovi: Čarodějnický speciál #01: Nervy v kýblu bublin20083.35101812.12.2008
Simpsonovi: Čarodějnický speciál #02: Zuby jektající děsiál20103.64161410.8.2010
Simpsonovi: Koblihová kalamita20163.71638110.5.2016
Simpsonovi: Komiks k popukání20143.92456328.5.2014
Simpsonovi: Komiksová dupárna20143.21949121.11.2014
Simpsonovi: Komiksová trefa2021-129-3.5.2021
Simpsonovi: Komiksová zašívárna2019-1005228.11.2019
Simpsonovi: Komiksové lážo-plážo20153.61674119.11.2015
Simpsonovi: Komiksové šílenství20133.41830115.11.2013
Simpsonovi: Komiksové zemětřesení2019-84339.4.2019
Simpsonovi: Komiksový chaos20203.293926.7.2020
Simpsonovi: Komiksový knokaut2020-67111.12.2020
Simpsonovi: Komiksový nářez20093.4434763.7.2009
Simpsonovi: Komiksový odvaz20122.92474417.6.2012
Simpsonovi: Komiksový úlet20133.6243816.5.2013
Simpsonovi: Komiksový výbuch2017-157222.12.2017
Simpsonovi: Libová literární nalejvárna20173.41430417.5.2017
Simpsonovi: Prčou napakovaný potlach20153.71763112.5.2015
Simpsonovi: Přísně tajné20183.61465319.4.2018
Simpsonovi: Promenáda20113.12498224.7.2011
Simpsonovi: Simpsonovi vyrážejí na cestu2016-142811.12.2016
Simpsonovi: Simpsoráma200934010912.11.2009
Simpsonovi: Supernova20184.21358321.11.2018
Simpsonovi: Velké rodeo20123.12241226.2.2012
Simpsonovi: Vrací úder!20102.93487315.12.2010
Velká darebácká kniha Barta Simpsona2017-2289114.9.2017
Velká kniha Barta Simpsona2015-361524.9.2015
Velká nabušená kniha Barta Simpsona2018-1482112.9.2018
Velká zdivočelá kniha Barta Simpsona2020-687-1.9.2020