TITUL ROK VLOŽENO
Simpsonovi 2013/01 Bart Simpson: Homerův syn20133.448671026.9.2013
Simpsonovi 2013/02 Bart Simpson: Syn přírody20133.34024816.10.2013
Simpsonovi 2014/08 Bart Simpson: Americká superstar20143.53002227.8.2014
Simpsonovi 2014/12 Bart Simpson: Pachatel neplech20143.22981219.12.2014
Simpsonovi 2015/06 Bart Simpson: Metla Homera20153.42785125.6.2015
Simpsonovi 2015/11 Bart Simpson: Fikaný filuta20153.42386-19.11.2015
Simpsonovi 2016/02 Bart Simpson: Záhadný kluk20163.32309-24.2.2016
Simpsonovi 2016/05 Bart Simpson: Čahoun & tahoun20163.42511-18.5.2016
Simpsonovi 2016/11 Bart Simpson: Bezva bavič20163.32639-23.11.2016
Simpsonovi 2017/06 Bart Simpson: Kámen úrazu20173.52556-21.6.2017
Simpsonovi 2017/09 Bart Simpson: Sebepropagátor201742655-11.9.2017
Simpsonovi 2018/08 Bart Simpson: Nebezpečná hračka20182.62783323.8.2018
Simpsonovi 2019/03 Bart Simpson: Válečník2019-2163-16.3.2019
Simpsonovi 2019/04 Bart Simpson20193.61978-14.4.2019
Simpsonovi 2019/05 Bart Simpson20193.22037-16.5.2019
Simpsonovi 2019/11 Bart Simpson2019-1968-19.11.2019
Simpsonovi 2020/02 Bart Simpson20203.42165114.2.2020
Simpsonovi 2020/06 Bart Simpson20203.22595122.6.2020
Simpsonovi 2020/09 Bart Simpson2020-2319123.9.2020
Simpsonovi 2021/02 Bart Simpson202142114117.2.2021
Simpsonovi 2021/03 Bart Simpson2021-2394224.3.2021
Simpsonovi 2022/042022-1354118.4.2022
Simpsonovi 2022/062022-1589-20.6.2022
Simpsonovi 2022/072022-1336-18.7.2022
Simpsonovi 2023/022023-842-20.2.2023
Simpsonovi 2023/052023-680115.5.2023
Simpsonovi 2023/072023-514-17.7.2023
Simpsonovi 2023/102023-491116.10.2023
Simpsonovi 2023/112023-353-13.11.2023
Simpsonovi 2023/122023-348-12.12.2023
Simpsonovi 2024/022024-269-19.2.2024
Simpsonovi 2024/042024-216-14.4.2024
Simpsonovi 2024/052024-64-20.5.2024
Simpsonovi: Čarodějnický speciál #01: Nervy v kýblu bublin20083.36751912.12.2008
Simpsonovi: Čarodějnický speciál #02: Zuby jektající děsiál20103.65615510.8.2010
Simpsonovi: Gigantická komiksová jízda2022-1578221.11.2022
Simpsonovi: Kardinální komiksový kravál2023-56216.11.2023
Simpsonovi: Koblihová kalamita20163.82780110.5.2016
Simpsonovi: Kolosální komiksové kompendium #012022-2464210.5.2022
Simpsonovi: Komiks k popukání20143.93982328.5.2014
Simpsonovi: Komiksová dupárna20143.22918121.11.2014
Simpsonovi: Komiksová estráda2021-1615222.11.2021
Simpsonovi: Komiksová trefa2021-171913.5.2021
Simpsonovi: Komiksová zašívárna2019-2249228.11.2019
Simpsonovi: Komiksové extrabuřty20073.376693119.12.2007
Simpsonovi: Komiksové lážo-plážo20153.63002119.11.2015
Simpsonovi: Komiksové šílenství20133.42908115.11.2013
Simpsonovi: Komiksové zemětřesení2019-204639.4.2019
Simpsonovi: Komiksový chaos20203.2239536.7.2020
Simpsonovi: Komiksový knokaut2020-205321.12.2020
Simpsonovi: Komiksový nářez20093.4570273.7.2009
Simpsonovi: Komiksový odvaz20122.93790417.6.2012
Simpsonovi: Komiksový úlet20133.7358226.5.2013
Simpsonovi: Komiksový výbuch20173.8277222.12.2017
Simpsonovi: Libová literární nalejvárna20173.52716417.5.2017
Simpsonovi: Monumentální komiksový nával2023-859329.5.2023
Simpsonovi: Prčou napakovaný potlach20153.72767112.5.2015
Simpsonovi: Přísně tajné20183.62757319.4.2018
Simpsonovi: Promenáda20113.13754224.7.2011
Simpsonovi: Simpsonovi vyrážejí na cestu2016-237211.12.2016