TITUL ROK VLOŽENO
Simpsonovi 2013/01 Bart Simpson: Homerův syn20133.435241026.9.2013
Simpsonovi 2013/02 Bart Simpson: Syn přírody20133.32877816.10.2013
Simpsonovi 2014/08 Bart Simpson: Americká superstar20143.52042227.8.2014
Simpsonovi 2014/12 Bart Simpson: Pachatel neplech20143.22018219.12.2014
Simpsonovi 2015/06 Bart Simpson: Metla Homera20153.41909125.6.2015
Simpsonovi 2015/11 Bart Simpson: Fikaný filuta20153.41589-19.11.2015
Simpsonovi 2016/02 Bart Simpson: Záhadný kluk20163.31524-24.2.2016
Simpsonovi 2016/05 Bart Simpson: Čahoun & tahoun20163.41646-18.5.2016
Simpsonovi 2016/11 Bart Simpson: Bezva bavič20163.31779-23.11.2016
Simpsonovi 2017/06 Bart Simpson: Kámen úrazu20173.51592-21.6.2017
Simpsonovi 2017/09 Bart Simpson: Sebepropagátor201741635-11.9.2017
Simpsonovi 2018/08 Bart Simpson: Nebezpečná hračka20182.61661323.8.2018
Simpsonovi 2019/03 Bart Simpson: Válečník2019-1284-16.3.2019
Simpsonovi 2019/04 Bart Simpson20193.61096-14.4.2019
Simpsonovi 2019/05 Bart Simpson20193.21016-16.5.2019
Simpsonovi 2019/11 Bart Simpson2019-1038-19.11.2019
Simpsonovi 2020/02 Bart Simpson20203.41117114.2.2020
Simpsonovi 2020/06 Bart Simpson20203.21249122.6.2020
Simpsonovi 2020/09 Bart Simpson2020-975123.9.2020
Simpsonovi 2021/02 Bart Simpson20214870117.2.2021
Simpsonovi 2021/03 Bart Simpson2021-827224.3.2021
Simpsonovi: Čarodějnický speciál #01: Nervy v kýblu bublin20083.35394812.12.2008
Simpsonovi: Čarodějnický speciál #02: Zuby jektající děsiál20103.64405410.8.2010
Simpsonovi: Koblihová kalamita20163.71868110.5.2016
Simpsonovi: Komiks k popukání20143.92733328.5.2014
Simpsonovi: Komiksová dupárna20143.22121121.11.2014
Simpsonovi: Komiksová estráda2021-142-22.11.2021
Simpsonovi: Komiksová trefa2021-69713.5.2021
Simpsonovi: Komiksová zašívárna2019-1215228.11.2019
Simpsonovi: Komiksové lážo-plážo20153.61889119.11.2015
Simpsonovi: Komiksové šílenství20133.41992115.11.2013
Simpsonovi: Komiksové zemětřesení2019-103639.4.2019
Simpsonovi: Komiksový chaos20203.2129036.7.2020
Simpsonovi: Komiksový knokaut2020-94321.12.2020
Simpsonovi: Komiksový nářez20093.4459563.7.2009
Simpsonovi: Komiksový odvaz20122.92724417.6.2012
Simpsonovi: Komiksový úlet20133.7264126.5.2013
Simpsonovi: Komiksový výbuch2017-177022.12.2017
Simpsonovi: Libová literární nalejvárna20173.41691417.5.2017
Simpsonovi: Prčou napakovaný potlach20153.71931112.5.2015
Simpsonovi: Přísně tajné20183.61682319.4.2018
Simpsonovi: Promenáda20113.12702224.7.2011
Simpsonovi: Simpsonovi vyrážejí na cestu2016-158011.12.2016
Simpsonovi: Simpsoráma200934255912.11.2009
Simpsonovi: Supernova20184.21628321.11.2018
Simpsonovi: Velké rodeo20123.12544226.2.2012
Simpsonovi: Vrací úder!20102.93721315.12.2010
Velká darebácká kniha Barta Simpsona2017-2648114.9.2017
Velká kniha Barta Simpsona2015-391024.9.2015
Velká nabušená kniha Barta Simpsona2018-1741112.9.2018
Velká vymazlená kniha Barta Simpsona2021-405-30.8.2021
Velká zdivočelá kniha Barta Simpsona2020-1011-1.9.2020