Phil Ortiz ???

Phil Ortiz
TITULROKVLOŽENO
Simpsonovi 2013/01 Bart Simpson: Homerův syn20133.429401026.9.2013
Simpsonovi 2013/02 Bart Simpson: Syn přírody20133.32407816.10.2013
Simpsonovi 2014/08 Bart Simpson: Americká superstar20143.51561227.8.2014
Simpsonovi 2014/12 Bart Simpson: Pachatel neplech20143.21544219.12.2014
Simpsonovi 2015/06 Bart Simpson: Metla Homera20153.41466125.6.2015
Simpsonovi 2015/11 Bart Simpson: Fikaný filuta20153.41187019.11.2015
Simpsonovi 2016/02 Bart Simpson: Záhadný kluk20163.31151024.2.2016
Simpsonovi 2016/05 Bart Simpson: Čahoun & tahoun20163.41248018.5.2016
Simpsonovi 2016/11 Bart Simpson: Bezva bavič20163.51277023.11.2016
Simpsonovi 2017/06 Bart Simpson: Kámen úrazu20173.51095021.6.2017
Simpsonovi 2017/09 Bart Simpson: Sebepropagátor20174.01168011.9.2017
Simpsonovi 2018/08 Bart Simpson: Nebezpečná hračka20182.61103323.8.2018
Simpsonovi 2019/03 Bart Simpson: Válečník2019-774016.3.2019
Simpsonovi 2019/04 Bart Simpson20193.6672014.4.2019
Simpsonovi 2019/05 Bart Simpson20193.2634016.5.2019
Simpsonovi 2019/11 Bart Simpson2019-462019.11.2019
Simpsonovi 2020/02 Bart Simpson20203.4474114.2.2020
Simpsonovi 2020/06 Bart Simpson2020-449122.6.2020
Simpsonovi: Čarodějnický speciál #01: Nervy v kýblu bublin20083.34750812.12.2008
Simpsonovi: Čarodějnický speciál #02: Zuby jektající děsiál20103.73834410.8.2010
Simpsonovi: Koblihová kalamita20163.71400110.5.2016
Simpsonovi: Komiks k popukání20143.92110228.5.2014
Simpsonovi: Komiksová dupárna20143.21730121.11.2014
Simpsonovi: Komiksová zašívárna2019-678228.11.2019
Simpsonovi: Komiksové lážo-plážo20153.61400119.11.2015
Simpsonovi: Komiksové šílenství20133.41639115.11.2013
Simpsonovi: Komiksové zemětřesení2019-57339.4.2019
Simpsonovi: Komiksový chaos2020-39826.7.2020
Simpsonovi: Komiksový nářez20093.4406563.7.2009
Simpsonovi: Komiksový odvaz20122.92195417.6.2012
Simpsonovi: Komiksový úlet20133.6222516.5.2013
Simpsonovi: Komiksový výbuch2017-131222.12.2017
Simpsonovi: Libová literární nalejvárna20173.31170417.5.2017
Simpsonovi: Prčou napakovaný potlach20153.71551112.5.2015
Simpsonovi: Přísně tajné20183.61185319.4.2018
Simpsonovi: Promenáda20113.02236224.7.2011
Simpsonovi: Simpsonovi vyrážejí na cestu2016-119811.12.2016
Simpsonovi: Simpsoráma20093.03680912.11.2009
Simpsonovi: Supernova20184.21044321.11.2018
Simpsonovi: Velké rodeo20123.11969226.2.2012
Simpsonovi: Vrací úder!20102.93202315.12.2010
Velká darebácká kniha Barta Simpsona2017-1827114.9.2017
Velká kniha Barta Simpsona2015-315124.9.2015
Velká nabušená kniha Barta Simpsona2018-1090112.9.2018
Simpsonovi 2013/01 Bart Simpson: Homerův syn
Simpsonovi 2013/01 Bart Simpson: Homerův syn
Simpsonovi 2013/02 Bart Simpson: Syn přírody
Simpsonovi 2013/02 Bart Simpson: Syn přírody
Simpsonovi 2014/08 Bart Simpson: Americká superstar
Simpsonovi 2014/08 Bart Simpson: Americká superstar
Simpsonovi 2014/12 Bart Simpson: Pachatel neplech
Simpsonovi 2014/12 Bart Simpson: Pachatel neplech
Simpsonovi 2015/06 Bart Simpson: Metla Homera
Simpsonovi 2015/06 Bart Simpson: Metla Homera
Simpsonovi 2015/11 Bart Simpson: Fikaný filuta
Simpsonovi 2015/11 Bart Simpson: Fikaný filuta

Simpsonovi 2016/02 Bart Simpson: Záhadný kluk
Simpsonovi 2016/02 Bart Simpson: Záhadný kluk
Simpsonovi 2016/05 Bart Simpson: Čahoun & tahoun
Simpsonovi 2016/05 Bart Simpson: Čahoun & tahoun
Simpsonovi 2016/11 Bart Simpson: Bezva bavič
Simpsonovi 2016/11 Bart Simpson: Bezva bavič
Simpsonovi 2017/06 Bart Simpson: Kámen úrazu
Simpsonovi 2017/06 Bart Simpson: Kámen úrazu
Simpsonovi 2017/09 Bart Simpson: Sebepropagátor
Simpsonovi 2017/09 Bart Simpson: Sebepropagátor
Simpsonovi 2018/08 Bart Simpson: Nebezpečná hračka
Simpsonovi 2018/08 Bart Simpson: Nebezpečná hračka

Simpsonovi 2019/03 Bart Simpson: Válečník
Simpsonovi 2019/03 Bart Simpson: Válečník
Simpsonovi 2019/04 Bart Simpson
Simpsonovi 2019/04 Bart Simpson
Simpsonovi 2019/05 Bart Simpson
Simpsonovi 2019/05 Bart Simpson
Simpsonovi 2019/11 Bart Simpson
Simpsonovi 2019/11 Bart Simpson
Simpsonovi 2020/02 Bart Simpson
Simpsonovi 2020/02 Bart Simpson
Simpsonovi 2020/06 Bart Simpson
Simpsonovi 2020/06 Bart Simpson

Simpsonovi: Čarodějnický speciál #01: Nervy v kýblu bublin
Simpsonovi: Čarodějnický speciál #01: Nervy v kýblu bublin
Simpsonovi: Čarodějnický speciál #02: Zuby jektající děsiál
Simpsonovi: Čarodějnický speciál #02: Zuby jektající děsiál
Simpsonovi: Koblihová kalamita
Simpsonovi: Koblihová kalamita
Simpsonovi: Komiks k popukání
Simpsonovi: Komiks k popukání
Simpsonovi: Komiksová dupárna
Simpsonovi: Komiksová dupárna
Simpsonovi: Komiksová zašívárna
Simpsonovi: Komiksová zašívárna

Simpsonovi: Komiksové lážo-plážo
Simpsonovi: Komiksové lážo-plážo
Simpsonovi: Komiksové šílenství
Simpsonovi: Komiksové šílenství
Simpsonovi: Komiksové zemětřesení
Simpsonovi: Komiksové zemětřesení
Simpsonovi: Komiksový chaos
Simpsonovi: Komiksový chaos
Simpsonovi: Komiksový nářez
Simpsonovi: Komiksový nářez
Simpsonovi: Komiksový odvaz
Simpsonovi: Komiksový odvaz

Simpsonovi: Komiksový úlet
Simpsonovi: Komiksový úlet
Simpsonovi: Komiksový výbuch
Simpsonovi: Komiksový výbuch
Simpsonovi: Libová literární nalejvárna
Simpsonovi: Libová literární nalejvárna
Simpsonovi: Prčou napakovaný potlach
Simpsonovi: Prčou napakovaný potlach
Simpsonovi: Přísně tajné
Simpsonovi: Přísně tajné
Simpsonovi: Promenáda
Simpsonovi: Promenáda

Simpsonovi: Simpsonovi vyrážejí na cestu
Simpsonovi: Simpsonovi vyrážejí na cestu
Simpsonovi: Simpsoráma
Simpsonovi: Simpsoráma
Simpsonovi: Supernova
Simpsonovi: Supernova
Simpsonovi: Velké rodeo
Simpsonovi: Velké rodeo
Simpsonovi: Vrací úder!
Simpsonovi: Vrací úder!
Velká darebácká kniha Barta Simpsona
Velká darebácká kniha Barta Simpsona

Velká kniha Barta Simpsona
Velká kniha Barta Simpsona
Velká nabušená kniha Barta Simpsona
Velká nabušená kniha Barta Simpsona