• AdamOLIVe
  AdamOLIVe1.4.2008 20:50Persepolis 1
  Rozhodně zajímavé díky prostředí, ze kterého komiks je a tím, kolik se toho člověk dozví, ale zároveň mi příběh na spoustě připadal i poměrně emotivní. Když ten její stryček (jméno si nepamatuju) šel znova do vězení s tím, že jako jedinou povolenou návštěvu si vybral Marjane, dal ji kachničku vyrobenou z chleba a Marjane podotýká, že už ho nikdy neviděla nebo na konci celé knihy, když otec z letiště plačící matku musí odnést a Marjane na to kouká přes skleněnou stěnu - to byly krásné pasáže.
 • AdamOLIVe
  AdamOLIVe1.4.2008 20:44Sandman #03: Krajina snů
  Velmi, velmi působivé příběhy, kresba opět úžasná. Příběh s múzou emotivní a strhující - asi nejvíc z těch čtyř...
 • AdamOLIVe
  Líbilo se mi ještě víc než Sloni. Nově přibývající zločiny doktora Ženy jsou z většiny naprosto perfektní. Závěrečná hořká pointa další etapy Damianova trápení je ekvivalentem jakési galaktické facky mokrým ručníkem. A závěr z rezidence je dokocne krásný, řekl bych.
  Jiný způsob vyprávění oproti prvnímu dílu je dozajista zvláštní.
  A Fred pomalu přestává být legrační podivínský sympaťák... :-)
 • AdamOLIVe
  AdamOLIVe24.1.2008 18:58Sloni v Marienbadu
  Po přečtení - velmi spokojen.
  Příběh Damiana Chobota jednoznačně úžasný. Povídka Já naprosto geniální. Hovory z rezidence Shlechtfreund super. Humor, který zcela přehlíží jakýkoli vtip a přesto zůstává humorem.
 • AdamOLIVe
  -Mám rád rybaření. Je to takový klidný. co říkáš?
  -Já mám rád rybaření, protože se zabíjej ryby...
  :-D
 • AdamOLIVe
  AdamOLIVe3.1.2008 11:30Usagi Yojimbo #02: Samuraj
  Lepší než první knížka, řekl bych. Zvlášť jsem byl vděčný za novou postavu - moudrého učitele. Příběh s turnajem byl výborný.
  Někdo psal, že boje jsou příliš rychlé, ale já bych řekl, že právě v tom je tady jejich síla a posilují tak ideu naprostého mistrovství boje mečem...
 • AdamOLIVe
  AdamOLIVe3.1.2008 11:26Usagi Yojimbo #01: Ronin
  Povídky akorát na dobrou noc.
  Nejlepší ... je Gen :-D
 • AdamOLIVe
  AdamOLIVe3.1.2008 11:23Palestina
  Tahle knížka mě vážně vtáhla donitř. Ať kresba bo scénář, každá částečka perfektní. I kdyby ne, hodnota komiksu jako reportáže je podle mě obrovská. Příběhy většiny lidí jsou ze sorty těch nejdepkovitějších. Obzvlášť skvělé mi přišlo, jak pan Sacco místy ironizuje svojí touhu vidět TO na vlastní oči. Hon za granáty, co skutečně letí, demonstrace, hltání atmosféry v davu, zároveň přiznává, jak jím podobné události otřesou...
 • AdamOLIVe
  AdamOLIVe3.1.2008 11:17Sandman #01: Preludia a nokturna
  Bezpodmínečně líbí!
  Scénář nediskutovatelně geniální (zvlášť se mi líbila poslední kapitola...), kresba mě fascinovala zvlášť v obrovských scenériích pekelné říše (obzlášť slezina všech démonů na pekelné pláni). Taky útržky snů v kapitole, kde Sen pátrá po měšci jsou super.
 • AdamOLIVe
  AdamOLIVe20.12.2007 19:52Meteor #06: Dokonalé stroje
  Za 45 Kč v Levných knihách!!!
 • AdamOLIVe
  AdamOLIVe20.12.2007 16:01Maxx #1
  Naprostá paráda. Nejlepší byla část, kde se Maxx dostal do kresleného seriálu v jednom ze svých snů. Hnedle potom vede souboj se žralokem, který fantastický glosuje pan Pryč. Ale dalších úžasných míst tam byla spousta!
Sbírka z comicsů na CDB
Četl/a: 0
Mám: 41 (cca 11910 Kč)
Chci: 11 (cca 4560 Kč)
Sháním: 0
Nabízím: 0
Osobní: 0
Sbírka mimo CDB
Četl/a: 0
Mám: 0
Chci: 0
Sháním: 0
Nabízím: 0
Osobní: 0