• bat62bum
  bat62bum31.7. 11:56The Amazing Spider-Man #05
  Hele jako série spidermana od unicorna je sice supr a to řikam ikdyž mam jenom tři sešity ale to byl spíš takový románek. Akce tam bylo minimum a tu mam na komiksech nejradši. Kvůli té kresbě kterou prostě miluju dávam k dvou hvězdíčkám ještě jednu takže za tři.
 • bat62bum
  bat62bum31.7. 11:52The Amazing Spider-Man #04
  Tyto komiksy jsem před nějakou dobou sbíral z různých bazarů abych taky měl nějakou tu sešitovku. A musim říct že zrovna ty od unicorna mě docela dost bavily. A ten styl kresby je prostě třešnička na dortu. Zrovna s goblinem byla ta kresba prostě meh ale třeba díl s Lizardem mě prostě extrémě dostáva. Já prostě miluju devadesátkový kresby. Ano. Sice je na nějaké te stránce prostě výtisk trochu mázlej ale to neznamená že se do toho nemůžu vžít. Prostě si to každý číslo užiju. Za mě jasný čtyři hvězdy.
 • bat62bum
  bat62bum31.7. 11:49The Amazing Spider-Man #03
  Tyto komiksy jsem před nějakou dobou sbíral z různých bazarů abych taky měl nějakou tu sešitovku. A musim říct že zrovna ty od unicorna mě docela dost bavily. A ten styl kresby je prostě třešnička na dortu. Zrovna s goblinem byla ta kresba prostě meh ale třeba díl s Lizardem mě prostě extrémě dostáva. Já prostě miluju devadesátkový kresby. Ano. Sice například u lizarda neboli čísla 3 je na nějaké te stránce prostě výtisk trochu mázlej ale to neznamená že se do toho nemůžu vžít. Prostě si to každý číslo užiju. Za mě jasný čtyři hvězdy.
Sbírka z comicsů na CDB
Četl/a: 41 (cca 6826 Kč)
Mám: 45 (cca 8352 Kč)
Chci: 0
Sháním: 0
Nabízím: 0
Osobní: 0
Sbírka mimo CDB
Četl/a: 0
Mám: 0
Chci: 0
Sháním: 0
Nabízím: 0
Osobní: 0