andré: jojo, tos psal, ale morééééé, když na 98% nebudu na té autogramiádě a bitce o originální Sakaiovy kresby, dá se předpokládat, že nedojdu minimálně se stejnou pravděpodobností ani na následné pivko;-)
DEmnoG: Jestli chceš Grandville v pevný vazbě, tak už ho v CC nemaj. Já si ho objednal na neoluxor.cz za 539 Kč a zdá se, že tam ještě nějaký výtisky maj. Případně to zkusit jinde. Kdy a kde bude mistr Sakai?
No jelikož ja se vracim z dovči až 6.9., tak já jsem pasé...... Jak už jsem někde naznačil, byl bych schopen zajít na pivko po Sakaiovi. Což je asi panu Kapisovi u prdelky.....
No jaxem psal, stěhuji přítelkyni ten víkend a zatím nevím jak to bude. Spíš teda ale v sobotu tak odtušuji. Ale minimálně na chvíli bych určitě dorazil, ať můžu předat Usagie k podškrábnutí majstrem Sakaiem:-)
Mne uz ty mejly nebavi, odepisuju vsem a nazpatek dostavam kvanta e-mailu, kteryma se prodiram.
takze co takhle se sejit:
28. az 30. 8 v Praze
Kapis dostane Navrat Komety, Andre Artemise, Kapis mi hodi Usagi na podepsani, MdS bude hodnej kluk a zastavi se CC a vezme mi Koralinu a Grandville, dame par pivek a sporadene se odprdelime do domovu.
Jinak samosebou muze prijit kdokliv si zamane (to je narazka na asichlapa Draco Nobilis a na skorochlapa yamu a na naseho oblibeneho chlapa s bradavkami Jokerku). My se ted budeme chvilku hadat, kdy a kde v kolik a potom sem napiseme zaverecne resume.
MdS: já budu v Praze 30.7., pak letíme na dofču. Někdy k odpolednímu (nevím v kolik) bych aji na jedno někde zašel, k večeru budu muset plnit partnerské povinnosti. Případně 31.7. dopoledne, ale to asi není vhodný čas. Co říkáš? Vyhovuje? Jestli mi teda nebudeš zpívat Landu a hajlovat před pyskem;-)
André, DEmnog,........platí pro všechny frajery;-)
Já chápu, že je léto, neobvyklé počasí, vlna veder a záplavy, ale to pro mě pořád není důvod, aby někdo mlel o databázi a přehlídl sraz na pivo! Pivní MdS
MdS: já to u mě vidim negativně. Jelikož ,má být vedro, tak dneska odvážim holky na venkov a asi budu trávit večery tam...... u dobrého komiksu (doufám)...;-)
4 Zack: Já vim, já si dělal řiť. Ale třeba "No Good" neni zas tak no good. Rychlá taneční pecka. Jinak teď poslouchám Nigredo od Landy a jsem velice spokojen. Hudební MdS
Rammstein jsem tak dlouho nenáviděl, až jsem je začal docela nahusto poslouchat, tedy hlavně alba Rosenrot a Reise, reise. No tak to si koncert asi nenechám ujít. Tento rok jsem z koncertů chtěl stihnout hlavně Korny (už po čtvrté :-)), ale nepodařilo se mi dostat na Limp Bizkit ale hlavně Slipknot v Ostravě, kteří prý byli zničující. Z dohledné doby zní lákavě reunion Faith No More...
Jak tu tak čtu o těch festivalech divný hudby, tak si tak říkám, že jsem asi divnej já, když mám už 14 dní doma lístek na listopadový koncert Rammstein. Hudební MdS
Kapis : já jsem spíš na klubové koncerty než festivaly ,z letošních Colours bych ale rozhodně vypíchl klasiky amerického alternativního kytarového rocku Mercury Rev ( lahůdková alba All is dream a Deserters songs ) a legendu Davida Byrnea ,na jehož albu Feelings mimochodem spolupracuje s tebou zmiňovanou Morchebou .Přeju ostrý obraz a dobrý zvuk .
D: no jo, vy jste hiphopeři od pohledu přímo ze žurnálu;-) N.O.H.U. jsem už viděl u vás na Střeleckém ostrově, celkem se těším, Morcheeba bez té zpěvačky....no uvidíme, jinak Asian dub fundation jsme už taky viděl, takže nemám žádného favorita, navíc, když odřekli Thievery Corporation, na které jsme se moc těšil. Na Coloursech je právě nejlepší to, že člověk skoro nic nezná, když tam jde a pak je hodně přeqapen;-)
to Kapis: no jasne, zato Andre nebo ja mame hadry jako typicti hiphoperi:). Jinac o Colours fo Ostrava jsem uvazvaol, Tata Bojs & Ahn Triem stoji za poslech. A N.O.H.A. a Morcheeba.
to Woffce: dobrej pokus, give me five, fella:)!Ach jo, ty jsi mi ale nejak hodnej na svoji drahou polovicku. Ja jsem si prave rikal, ze byses na HipHopJamu kraasne vymyjal a co ty vis, treba bys prekvapive dostal hudebni inspiraci, ktera by se promitla do Těl:).
No tak nic, ja si pockam na ten comicsarskej vikend na Machaci na pristi rok, co mam s vami delat.
Jo a proč HipHopJam a ne HipHopCamp? .... Na campu maj většinou někoho z eastcoastu (aka Wutangu), to je sice moc dobrý, ale moje srdce je těch 20let na WestCoastu. Posledně měli Gamea a tentokrát Xzibita - co víc si přát. Trumfnout by to mohl jenom producent jejich nejúspěšnějších alb Dr.Dre (vlastním jménem Andre Young -a tím už jsem asi prozradil moc o mé osobě;-) )
Hiphop nejni o hadrech, já ho vášnivě poslouchám už takřka 20 let, ale nikdy jsem hadry tohoto typu nenosil. Ti lidé co se takhle běžně oblíkaj a mluvěj, jsou lidé kteří si v potají doma, když je nikdo nevidí, pouštěj "božského Káju" (nic proti Kájovovi - respekt brácho). Kšiltovku jsem začal (občas) nosit až teď, když už slunce stojí vysoko nad hlavou, abych si nepřipálil pleš;-) .... český věci jdou bohužel taky mimo mě, teda až na projekt "prago union", vřele doporučuji pokud se chcete opravdu pobavit u textů a neposlouchat jak je někdo hrozně Cool, prcá a chlastá(něco je youtubu http://www.youtube.com/watch?v=E3AxPgG1xSg , http://www.youtube.com/watch?v=tfcWt-h9ioA&feature=related, a moje oblíbená http://www.youtube.com/watch?v=kyXoFBYmMMQ&feature=related).
Kapis: a já vždycky myslel, že nemůže být většího Gangsty než z Ostravi, nebo Litvínova (že Markýzi). Mimochodom "Colors" je kultovní hipityhopíkovej film z 80s:)
DEmnoG: Dobře, nó - tak jsem si to zkusil... :---) A teď zpět do artrózy, kornatění cév, demence a podobných neduhů, důstojných mého (pra)věku: I bych snad zauvažoval (nekecám !), ale za pár hodin skutečně odjíždím s chotí kamsi... Čili: Další vroubek, hádám... :---)
DEmnoG:"...nedokázal představit..." ??????! - hej, brácho, ty woe, já to pořádám ! A, btw, Method Man je kůň v mý stáji - klidně to očekuj, kámo ! Takže si radši o víkendu restnu u starýho dobrýho Čajkovskýho, brácho... Dík ale každopádně za echo - supééér džoj přeju - a ať je všechno ŤipŤop ! :---)
no bohudík nenosím kalhoty u kolen, vytahaný dres u kotníků, kšiltovku jsem na hlavě taky nikdy neměl a tak vůbec nejsem pořádný gangsta nigga;-) Navíc zrovna jsou Colours of Ostrava, kde už mám lístky od vánoc;-)
btw. nebývá hiphopcamp lepší akcička tohoto druhu?
Ale cece, starej hiphoper Woffce by mohl zauvazovat... uz ma vroubek za Crwecon, na jeho koncik prijit nemuzeme, tak by mohl na vikend opustit rodinu a s klukama pobyt na HipHopJamu, kde si sam sebe nedokazal predstavit ani v nejdivocejcish snech. Cili pro nej nevsedni(zajimavy) zazitek:).
Jsem zvedavej, jestli se nekdo z nize jmenovanych na HipHopJam chytne:). Mam pochybnosti... nicmene, pripadni zajemci, prijede Xzibit a to je legenda. Jinak ty cesky veci me vubec nezajimaji, takze dokud nevleze na podium, tak se asi budeme poflakovat kolem a pit pivo:).
Takže, kdo si chce na víkend zalejt uši voskem a koupit si asi za 750,- lístek, tak semnou a s DEmnoGem může strávit parádní víkend, plný piva a pohledů na mladistvá děvčátka. Od příštího čtvrtka do neděle na HipHopJamu!!! ;-)
to Andre: to ja vim, ze s tebou si to vynahradim. Za zleveny listek dekuji, na mikinu snad nezapomenu. Dokonce ji Slaine vypral:).
Me spis zajimalo, jak by fungoval comicsarskej vikend. Tim myslim squadru tebe, Slaina, Darka, MdS, Kapise, Woffci, Houbare, treba jeste nejaci Brnaci na jednom fleku na vikend a kalime a balime nezadane, znudene holky, no:).