Sběratelský klub Diskuze pro sběratele comicsů.

Woffce: Dnes jsem se stavila vyměnit výtisk Sandmana 7 v Krakatitu a ejhle, oni tohle měli! A jakožto milovník Sfara jsem nemohla nekoupit :) Těším se, jak si to přečtu.

Jinako mají v Krakatitu za 5 Kč pouhých sešit Funky Koval, vypadají jako by zrovna vylezly z tiskárny. Neodolala jsem a za tu láci koupila tři :)
W: Tak osobně ze Škfara moc neškfařím;-) ALe radost to určitě je, jaxe to sype;-)
V Luxoru v Palladiu na Náměstí republiky jsem objevila Království tvé za poloviční cenu, takže neváhejte... A v Levných knihách(tyhle konkrétně na Národní) všechny komiksy BBArtu, co v létě byly ve slevě, ale teď už jen za 79...
V Luxoru oba díly, každý za 224kč.
Z Prahy nejsem, tak jsem si oba díly objednal pod stromeček :)
Neváhejte:Superman pro zítřek kniha první pouze za 200.- Kč Václ.nám kanzelsberger přízemí:
willis: Uch, jedna z mých hodně oblíbených knih, dotoho jdu určitě. Tak už se můj vánoční seznámek, co si nadělím nebezpečně rozrůstá....
Docela odvaha - po tý zdařilosti od Kupera:
http://www.daemon.cz/kniha/12781/kafka-franz-gatarik-vaclav-promena.htm

...by nebylo zakrátko překafkováno...



vasek: Pardon Cinema panopticum... Jestli máš zájem, tak se ti po tom poptám.
vasek: Tak mi ten Exit donesla paní pošťačka až pod nosánek a to dokonce ve stavu prakticky výborném(obálka lehce ošoupána, ale po otření jeví známky zlepšení). Což je pro tebe naděje, že v nějakém krámku mimo Prahu, Brno, kde odebírají Mot, Exit stále mají. Z mého okruhu známých jsme si tam objednali za posledních pár měsíců tři, byl to holt neobjevený pramen...
Tak jsem teď volala do Comics centra a furt nic. Prý auto vyjíždí z tiskárny a mám si zavolat ve dvě... Kriste pane na nebi, kde je můj růženec?!
AZTeck: Já totiž mám čas v pondělí a ne ty ostatní dny... Oj formální chyby nesnáším. Vážně nebude možnost editace příspěvků?
Draco nobilis: ano, vytušil slečno Kateřino :-)
DEmnoG: A na ty Crwe a SC ses ptal? Či zapomněl? Já stejnako v pondělí nemám čas, tak bych tam zašla buďto v úterý a nebo... středu, to by bylo vhodné i z hlediska utrácení, zdalipak-li by někdo vytušil proč?
to Draco nobilis: v patek jsem telefonoval do CC a odpovedi mi bylo, ze velmi pravdepodobne v PO, ale at si radeji jeste zavolam, pac se jim z tiskarny nepovedlo vyrazit zavazny termin. Takze samotinka samicko volati nemusis:)
Ví už někdo, kdy bude pevná vazba Se7en v comicscentráckým obchodě? Nebo tam mám sama samička zavolat?
vasek: Taky je možný, že jsem si objednala poslední kus... Ale najít se to dalo normálně v kolonce název díla-exit nebo podle autora... A ted jsem to zkontrolovala a ten můj byl asi poslední kus, páč včera to šlo. A co na pochybnosti, čekám až mi dojde exit, pak uvidím, však je to na dobírku a poradil mi to známý, co si zrovna tohle před časem objednal...
M@P: Ok, díkes.

Draco: Teda nechci nic říkat, ale ten katalog vypadá dost pochybně :-) a navíc jsem tam Exit nenašel... Uf...
Tak se mi povedlo objednat si Exit od Thomase Otta na studentcentrum.cz
Uvidíme jestli to dojde do deseti dnů, jak slibují. Možnost pro ty z vás, kdo ho nemají a nechtějí spoléhat na aukro :)
vasek: Cinema Panopticum vyšlo zároveň i v jiných jazycích, vzhledem k tomu, že je tam textu poskrovnu, by neměl být problém sehnat si jiné vydání.
vasek: Nejdřív to zkusím v jednom knihkupectví... Já taky nemám ráda Aukro. Blbý bylo že mi to do košíku házelo nějakou sbírku básní, tak teď jsem tam zavolala a snad to spraví, říkali, že vyprodané to nemají...
Draco: Exit je právě k mání na aukru...
Draco: díky, ale myslím, že to je nečapačka. Mot hlásil beznadějné vyprodání už v roce 2007...

Demnog: ad tenčící se zásoby Crwe: taky mám radost z tohoto vývoje. Nasyslíme do zásoby a za pár let můžeme krutě rejžovat :o) buhehe
vasek: Já ti mám dojem, že jsem ji ještě nedávno viděla v inter-zone, zkus tam napsat. Ale jinak jedna mi stojí v knihovně :)

Neví někdo, kdo se dá koupit Pan Ovocňák 1? A Exit?
MdS: jsi sqělej Kamile;-) Tak v sobotu někde - plánuju skočit mrknout na toho Saudka když tak. Možná jedno pivko někde....? Kolem páté-šesté se už musíme ale sbírat na letiště.
DEmnoG: Tak tohle asi nechám spíš až na pátek... Ale klidně ti zajdu.
4 Kapis: Je zamluvená a do pátku jí nějak vyzvednu. Máš to s pražskou přirážkou za 1.500Kč, popřípadě za normální cenu, ale musíš si koupit dres Sparty a jet v něm až domu na Ukrajinu a na Bazalech v kotli řvát "Sparta Pi*o!". Sedmičkovský MdS
DEG: nojo furt;-) Podle té ceny mi přišlo nemožné, že by to byla reguler Crew

MdS: tak máme pro mně SE7EN s obálkou Lenosti?
Lidi, když už jsme u toho shánění... nevíte, kdy by se dalo sehnat cinema panopticum? heh... :-)

to Draco nobilis: mozna by jeste Crwe 10,11 a 12 mohli mit v Comicscentru. Co se divam na jejich webovky, tak v eshopu jsou. Tak nevahej a zavolej jim na prodejnu. Mne se tvoje navsteva u nich bude moc hodit. Jojo, dostanes ukol a koupis mi se7en:).
to Vasek: jen jsem tim miril k tomu, ze se dalsi Crwe pomalu zacinaji stavat nedostatkovym zbozim, coz je jedine dobre.
to Kapis: jak sam rikas, prvne mirit a potom strilet. Jinac z meho pohledu je naprosto jasny, ze se jedna o Crew 11, jinac by se aukce nejmenoval a"KÁJA SAUDEK-OBJAV (čas.Crew) " + nepsalo by se o "Časopis je zcelá nový-nerozbalený". Pac kdyz vychazel Objav v Technickych novinach, tak ty jiste nebyl zabalen. Toliko ke tve teorii zbojinku:).

to Vasek: souhlasim, v Kanzelsbergeru ci nejakym tom antiku jiste Crew 11 sezenes. Jinac muj nazor je, ze aukru neverim:).

MuhaHaHAHAHAhahaHaAhhhh.... Hihihichnihnichichichi... To je k těm Saudkomaniakálním kolekcionerům. Já vím proč se směju, ale zatím nevím zda jsem ten chytřejší nakonec. Takže zase a opět prázdné pindy, ale na to už jste ode mě zvyklí.

vasek: Kdyby ses obtěžoval hodit mi pár odkazů a konkrétní místa kam dojít sem či na mail... No tak se i zasnažím, ale jinak mě to zas tak nebere, všechny jsem měla v ruce.

Drogy a Aukro jsou svinstvo.

kapis: dyk říkám,... má to budit dojem vytrženejch origošů (na první pohled)...
no taxem lukl do Crwe a fakt to tak vypadá.....no tak teď nevím........
Xeelee: je to obestřeno tajemstvím. Maňas mate tělem. Ono to na první pohled budí dojem výtrhů ze slovenskejch novin. Ale podle obrázku a popisu jde evidentně o Crew. Ten černej okraj, co vypadá jako ukousanej jedovým zubem,...to je tehdejší grafická úprava Crwe. :)

A já jsem taky slepej jak patrona, protože jsem bůhvíproč viděl vyvolávačku 810,- :-))) shame on me! to nic nemění na mým přesvědčení, že je to cinklý :o))
vasek | 20:57:02 17.11.2009 |: Tak v tom případě už ten popis nechápu vůbec :-D Proč je pak barevně zvýrazněno "Komiks je kompletní(10 dílů),tak jak kdysi vycházel na Slovensku v Techn.novinách."?
A navíc byla vyvolávací cena 180 Kč, což mi na Saudka na Aukru nijak přemrštěný nepřijde. Jen nevím, jak dešifrovat větu "Časopis je zcela nový-nerozbalený" a proč cenu vztahuje ke Crwi 11, když má jít o výstřižky z novin, čemuž by odpovídala i fotka. Já si opravdu nejsem jistej co přesně nabízel. Xeelee je zmaten.

vasek: Ale tu cenu vyšponovali až kupující, pokud prodejce nemá víc účtů.
Kapis: tak jeden z nás má voči z kašparový krávy...ale já to asi nebudu :-) To není výtrh, to je focená otevřená Crew č.11.

(zdraví detektivní kancelář Ostrozrak) :o)
Draco: Zkoušelas Kanzelsbergery v nákupních centrech?
Desítku i dvanáctku seženeš s přehledem na minotaurovi...walesu... jéje :-) I ta trojka se dá splašit, když se chce. Co vím, tak jen numera 1 a 4 jsou vyloženě nedostatkový a daj se řešit snad jen přes aukro. Ale třeba takovou hodně nedostatkovou čtyřku vydražíš za několik kil, rozhodně to není záležitost sedmnácti stováků.

Otázka je, jestli ta kompletace vůbec stojí za námahu. Jestli po tom ňák vyloženě nebažíš...
vasek a spol: nevsimli jste si kluci, že se nejedná o Crew 11, ale o 10 stránek vystřižených z nějakých slovenských technických novin;-) Pro Saudkomaniakálního kolekcionera to zas nemusí být taková pálka ;-)

....nejdřív mířit, pak až střílet;-)
Demnog: já taky netvrdím, že se to dá sehnat lehce ;-) Akorát mě rozhadrovala ta neuvěřitelná částka a drzost prodávajícího.
Jinak máš pravdu...e-shopy mlčí... Ale imho stačí obrazit pár antíků nebo zastrčenejch komiksovejch krámků a máš Crew11 možná i s tím igelitem :o)
vasek, DEmnoG: Tak o tomhle jsem se tak před měsícem bavila s takovým tím hodným pánem z Čáslavské a ten mi řekl, že čísla 10,11 a 12 jsou k nesehnání :) Chtěla jsem si je doplnit do sbírky... Takže ta cena nemusí být zas tak přemrštěná. Ale pro mě to znamená že se na kompletování starý crwe vykašlu.
to Vasek: cumim jak blazen... ale Vasku, hodil bys mi sem link na e-shop, ktery ma jeste Crew 11 (nic ve zlem)?
...oprava...čísla jedenáct... (pro úplnost)
Nick Manas-m1 právě prodal na aukru obyčejnou ubžunděnou Crew 10 za 1725 korun. Prej nesehnatelný Saudek. To je zase do nebe volající vychcanost a do nebe volající naivita nákupčích. (Pokud to teda není cinklý, protože skoro nevěřím, že je někdo až TAK blbej).

viz zde: http://www.aukro.cz/item810094164_kaja_saudek_objav_cas_crew.html

extra humorné je, jak se chlapec šikovná rozepisuje o nedostupnosti čísla 10 :-))) To mě fakt roztesknil.
Lk nabízejí "Zprávu o 11. září" za 99,- Čistě pro info. Kdyby snad měl někdo o tohle veledílo zájem a nestačil koupit v BBartu se slevou... :)
Neutrino: Díky, tak já si to zítra zajdu koupit.