Ja jen zopakuji, ze vubec nechapu, proc se tu vydava tolik Jodorowsky, ktery je tu neuveritelne vyhypovanej, pritom jde o evropskou druhou a svetove prinejlepsim treti ligu, spis okresni prebor.
Ja uz par knizek v polstine mam, vzdycky me spis zajima vytvarna stranka a rozumet je tomu docela dobre. Jevteda fakt, ze Moora v polstine zadnyho nemam, ale nechal jsem se ovlivnit zdejsi chvalou a jsem zvedav, jak kvalitne to vydavaji.
Je, ja to uz objednal a nevsim jsem si toho Conana tady. Sorry. Ale ono ani to postovne neni drahe, kdyz toho koupis vic. Koupil jsem prvni dva hardbacky Promethey po necelych peti stovkách, chybejici Thorgaly, taky pevna vazba za 120 korun jeden dil a nejaky muminky skoro zadarmo. Fakt super.
No ja vim, oni jsou prave hrozne slusny a poprve to poslali znova a podruhy vratili prachy, ale je blby je furt otravovat, kdyz to evidentne neprijde napoprve skoro nikdy. Mam pocit, ze za to nemuzou oni. Jakmile jde o neco drazsiho pres tisicovku, tak mam smulu. Z Books etc mi taky dorazila jen vetsi zasilka, co ale sla pres gls a mala, co poslali normalne, zmizela. Stejny pripad. Penize vratili, ale nekdo to asi stopil.
No ja vim, ale uz jsem to tak dvakrat resil a je mi trapny jim psat potreti, kdyz uz mi toho vic nedojde, nez dojde. Mozna nekdo na nasi poste miluje komiksy, tak to otaci, jinak fakt nevim :) Myslel jsem, jestli to neni kvuli viru, ale evidentne ne :/
Muzu se zeptat, jak vam ted chodi knizky z Bookdepository? Mne vubec. Uz asi ctvrta v rade mesic nic. Ale mozna mi jen sousedka bere listky ze schranky...
Ja si kvuli tomu precet vsechny recenze na Goodreads a plyne z nich jednoznacne, ze presne to, co obsahuje prvni knizka od Crwe, je super a zbytek je velka slabota. A protoze tu uz mam, tak asi kolosalku s tezkym srdcem ozelim.
Ja si ted pořídil dva omnibusy Conana od Roye Thomase, prvni zacina sesitem Conan the Barbarian 27, coz je zacatek barevnych Conanu, a v navaznem omnibusu mam i par pribehu, ktere vysly kdysi v Semicu. Je to sice oldschool, ale super a hlavne barevny... Me ten cernobily popravde moc nikdy nebavil.
Fimi: Diky. Vetsinu asi znam, myslel jsem nejakej paradni omnibus treba.
Lenny: Pro tyhle veci treba Rosse, Lee je taky fajn nebo Crain ci Langley. Proste neco libivejsiho. Experimenty me bavej spis u veci z Dark Horse a podobne.
DR: Díky, některé neznám, tak zkusim. Ja vim, ale dávám u tohodle typu komiksu důraz spis na kresbu. Uziju si i skvěle nakreslenou blbost, obracene mi to moc nefunguje.
Diky! Ty starsi ceske jako Cerna dira paradoxne nemam sanci sehnat, tak si to poridim asi v anglictine. Jinak se rozhoduju mezi The Hive a Sugar Skull.
Spike: No bohuzel myslím výtvarně odporna. Proste hnusna. Treba mi to uplne zkazilo dojem z výborně napsaného Hellblazera a vadí mi to silne i u Hellboye.
Tak diky, ze v tom nejsem sam :) Ja se prave inspiruju docela i odkazy tady, takze ty nakupy nejsou uplne nahodny. Za to taky dik, akorat to leze trochu do penez ;€
Stalo se vam, ze knizky z Bookdepository nedorazily? Vzdycky mi to prijde do 14 dnu, ale treti Lazarus a prvni Aaronuv Thor komplet nikde ani po mesici, kdy to odeslali...
Jeste musim zminit, ze v Budget Books maji fantasticke sandmanovske sbirky Dava McKeana Dust Covers a hlavne Dream States. Jako levne to moc neni, ale jsou to absolutni vytvarne orgie.
Na Megaknihy bacha. Dvakrat mi prisly komiksy totalne odrbane. Ne ponicene, ale proste octene. Bud je berou z bazaru nebo si je tam ctou skladnici. Takze uz nikdy vic.