SNUFKIN

SNUFKIN forum
naposledy online 14.8.2020 09:09muminkuv@seznam.cz

Southern Bastards z Boodepository mi prisli za sest pracovnich dni od odeslani. Nejak se to zlepsuje. Booksetc ale porad nefungujou.
Na tom neco bude, Kralovska krev se mi libila treba hodne, ale ciste kvuli kresbe.
Ja jen zopakuji, ze vubec nechapu, proc se tu vydava tolik Jodorowsky, ktery je tu neuveritelne vyhypovanej, pritom jde o evropskou druhou a svetove prinejlepsim treti ligu, spis okresni prebor.
Ja uz par knizek v polstine mam, vzdycky me spis zajima vytvarna stranka a rozumet je tomu docela dobre. Jevteda fakt, ze Moora v polstine zadnyho nemam, ale nechal jsem se ovlivnit zdejsi chvalou a jsem zvedav, jak kvalitne to vydavaji.
Je, ja to uz objednal a nevsim jsem si toho Conana tady. Sorry. Ale ono ani to postovne neni drahe, kdyz toho koupis vic. Koupil jsem prvni dva hardbacky Promethey po necelych peti stovkách, chybejici Thorgaly, taky pevna vazba za 120 korun jeden dil a nejaky muminky skoro zadarmo. Fakt super.
Gmork: Jak se da prosimte objednat ta polska Promethea? Na Egmontu nemuzu najit moznost zaslani do ciziny.
No ja vim, oni jsou prave hrozne slusny a poprve to poslali znova a podruhy vratili prachy, ale je blby je furt otravovat, kdyz to evidentne neprijde napoprve skoro nikdy. Mam pocit, ze za to nemuzou oni. Jakmile jde o neco drazsiho pres tisicovku, tak mam smulu. Z Books etc mi taky dorazila jen vetsi zasilka, co ale sla pres gls a mala, co poslali normalne, zmizela. Stejny pripad. Penize vratili, ale nekdo to asi stopil.
No ja vim, ale uz jsem to tak dvakrat resil a je mi trapny jim psat potreti, kdyz uz mi toho vic nedojde, nez dojde. Mozna nekdo na nasi poste miluje komiksy, tak to otaci, jinak fakt nevim :) Myslel jsem, jestli to neni kvuli viru, ale evidentne ne :/
Muzu se zeptat, jak vam ted chodi knizky z Bookdepository? Mne vubec. Uz asi ctvrta v rade mesic nic. Ale mozna mi jen sousedka bere listky ze schranky...
Mne se treba totalne rozlepila obálka u Sveta Edeny. A to jsem precetl dvacet stranek. Tolik ke kvalite Arga.
Nejlepší jsou samozřejmě Preludia a pak Věčné noci ;)
Ja si kvuli tomu precet vsechny recenze na Goodreads a plyne z nich jednoznacne, ze presne to, co obsahuje prvni knizka od Crwe, je super a zbytek je velka slabota. A protoze tu uz mam, tak asi kolosalku s tezkym srdcem ozelim.
Krome Ctyrlistku to byl francouzsky PIF. Francouzsky jsem ovsem neumel :) kacery jsem neznal...
lantan1: Myslíš Aaronova Conana? To by bylo super...
Ja si ted pořídil dva omnibusy Conana od Roye Thomase, prvni zacina sesitem Conan the Barbarian 27, coz je zacatek barevnych Conanu, a v navaznem omnibusu mam i par pribehu, ktere vysly kdysi v Semicu. Je to sice oldschool, ale super a hlavne barevny... Me ten cernobily popravde moc nikdy nebavil.
Stoji za to si koupit omnibus Ellisova Authority? Mate to nekdo?
DR: Od Jemase nebo od Jenkinse?
DR: Diky, mrknu. A to Zrozeni je neco jineho, nez to, co vyslo cesky?
Fimi: Diky. Vetsinu asi znam, myslel jsem nejakej paradni omnibus treba.
Lenny: Pro tyhle veci treba Rosse, Lee je taky fajn nebo Crain ci Langley. Proste neco libivejsiho. Experimenty me bavej spis u veci z Dark Horse a podobne.
DR: Díky, některé neznám, tak zkusim. Ja vim, ale dávám u tohodle typu komiksu důraz spis na kresbu. Uziju si i skvěle nakreslenou blbost, obracene mi to moc nefunguje.
A jaky jsou úplně nejlepší X-Meni? Hlavně kresebně.
Zack: Díky, zni to sice trochu jako rozhovory Karla Gotta, ale asi to zkusím :)
Četl jste někdo Ellisovo Injection? Stoji to za to?
Co říkáte na serial Castlevania? Scénář psal Warren Ellis a je to myslím znat :)
Aha, diky, Naposled mam, ale tohle jsem fakt netusil :) Ubranili jste me horkemu zklamani.
Diky! Ty starsi ceske jako Cerna dira paradoxne nemam sanci sehnat, tak si to poridim asi v anglictine. Jinak se rozhoduju mezi The Hive a Sugar Skull.
Uz jsem taky prispel. A ktery Burns je nejlepsi z tech, co tu nevysli?
Carnege: Uplne to same. Akorat mam ctyri :)
Dve knihy mi neprisly, tak mi je pry posilaji znovu. Jestli jo, jsou to borci.
Čajovna Daruma u Palacaku. Dobry je, ze to je spis kavárna než čajovna, takze tam jsou i dobry koláče a neni to ezo.
jh666: No je pravda, ze se zasekl tak v roce 1971, ale aspoň se nestitim otočit stránku.
COKOLIV je lepší než Corben.
Ne, me se od nej nelíbí nic. Ale vrchol je zrovna ono vězeňské číslo, tj. Těžké časy. Strašný proste, sorry :)
Spike: No bohuzel myslím výtvarně odporna. Proste hnusna. Treba mi to uplne zkazilo dojem z výborně napsaného Hellblazera a vadí mi to silne i u Hellboye.
Mam jedno dlouholeté výtvarné trauma. Taky vám někomu přijde tak neskutečně odporná kresba Richarda Corbena?
Omlouvam se za nedorazeni, ale zdrzel jsem se na Comic conu, bylo to necekane dobry tam.
Tak diky, ze v tom nejsem sam :) Ja se prave inspiruju docela i odkazy tady, takze ty nakupy nejsou uplne nahodny. Za to taky dik, akorat to leze trochu do penez ;€
Stalo se vam, ze knizky z Bookdepository nedorazily? Vzdycky mi to prijde do 14 dnu, ale treti Lazarus a prvni Aaronuv Thor komplet nikde ani po mesici, kdy to odeslali...
Jako na festaku. Nesmi se petky a tak. Mensi batohy podle me jo.
Chtelo by to hlavne Skorpiona, ten je lepsi.
Jeste musim zminit, ze v Budget Books maji fantasticke sandmanovske sbirky Dava McKeana Dust Covers a hlavne Dream States. Jako levne to moc neni, ale jsou to absolutni vytvarne orgie.
Fimi: Skoda jen ze to nemaji v pevne vazbe.
Laudo, laudare, co s tim ve sroubarne :)
Na Megaknihy bacha. Dvakrat mi prisly komiksy totalne odrbane. Ne ponicene, ale proste octene. Bud je berou z bazaru nebo si je tam ctou skladnici. Takze uz nikdy vic.