Sběratelský klub Diskuze pro sběratele comicsů.

Mne ted prisla z bookdepo jedna zasilka 8. pracovni den a druha 11. pracovni den.
Moje objednavka z bookdepo sla 25 pracovnich dni. Dalsi mi bez oznameni zrusili. Objednal jsem to znova a pak dalsi objednavku. Dam vedet.
Southern Bastards z Boodepository mi prisli za sest pracovnich dni od odeslani. Nejak se to zlepsuje. Booksetc ale porad nefungujou.
Uz psala zasilkovna ze ocekavaj balicek ze startovace od Crew 😎
Tak to vypadá, že kromě HitHitu a Startovače se nám tu zaběhl další crowdfundingový portál zaměřený čistě na knihy. Já je sleduji od začátku a ty? Komiks tam je teprve druhý v nabídce, první byly Laydeez do comics
http://pointa.cz/project/a064d365-3189-11ea-8c8f-001dd8b72061
Fimi: ok díky za info, takže jedině amazon nebo Bookdepo.
Norri to tě šlechtí, mám oboje..
Carnage, já objednával minulý týden z Bookdepa a úplně v pohodě, odeslali to..
Fimi: Velvet Deluxe od Brubakera. Jinak měl jsem objednané i Marvels 25th Anniversary Hardcover Edition a to přišlo v pohodě.
Jde mi o to že Bookdepo má nějaký info na webu ale nepíše se nic o ČR a na Booksetc není pro změnu vůbec žádný info :D
Edit: jo tak už to vidím u Booksetc je to napsaný až v košíku.
Copak sis objednal? Já si nedávno objednal taky u BD a poslali
Fimi: Mi teď něco podobného udělalo BookDepository. Objednal jsem knihu za cca 1090,-, ale poslali mi ty prachy zpátky, že to už bohužel nemají. No a za týden to znova nahodili za cca 1500,-. Tak si ji chci objednat na Booksetc, kde ji mají za super cenu, ale neposílají...
Norri pořád ne? Mně psali že mi právě poslali něco... Ale štvou mě, měli box set 15 let živí mrtví, tři Omnibusy v akci za 3000 Kč.. A protože neposilaji k nám tak smůla ale větší mazec je, že jsem si zaplatil Berserka deluxe 1, pak přišla pandemie, pak zavřeli posílání do ČR a najednou to měli vyprodané a mně poslali peníze zpět... Já to měl zaplacené, a nepockali na lepší situaci aby mi to poslali později.. Oni to radši celé stornovali
booksetc pořád neposílají do ČR...
booksetc měli strašně dlouho zavřeno, respektive neposílali přes moře, a mezi tím vyprodali krásně u sebe, mně vyprodali dvě věci, který jsem fakt chtěl...aktuálně už posílají.
Bookdepo, 19 pracovnich dni od objednani a stale cekam. Je to cca 14 pracovnich dni od informace ze to odeslali.
Zeptám se nejpovolanějších, objednával někdo v poslední době z Bookdepo a Booksetc? Chodí to nebo ne?
Tak sebevražedný oddíl 4 tam je :)
Fimi: Je tam napsáno jen Fade out (Zatmívačka) bez číslovky ... tak snad budeš mít radost z pěkné deluxky.
Hlavně jsem zapomněl na Doomsday clock 1 ... na to se těším dost.
Fade Out? tak snad deluxe v jedné pěkné pevné vazbě, když už jsou to jen dvě volumka, nebo tři, ale je jich málo....
Super. Bude nový dotisk Warchmenů, Fade out a plno pokračování (Punisher, Captain America, Detective Comics NEW 52, Wonder Woman...). Škoda, že nebude ta Americká liga Spravedlnosti 2 jak psal Fry. Ani Sebevražedný oddíl NEW 52 další jsem nezahlídl :(
Toe: Paráda, tak snad se to nezbrzdí ... už tak vidím že tam není Americká Liga Spravedlnosti (New 52) #2
Upravil jsem data u věcí z BB/artu plus doplnil další do konce roku... omrkněte kalendář (tady nebo u sebe v mobilu ;) Fatale 4 již například v červnu a pokud se povede, pětka bude před Vánoci. Samozřejmě vše se ještě může změnit, Covid-20, 21 atd...
Jo jo, výborná literatura na čtení do postele. :D
Pěknej tlusťoch, ten Y :D
Zleva: Y, before watchmen, kolosalni conan z cimerie.
Je to obrovske :-) koukal.ksem na youtube kde tim listuje a chvali kvalitu provedeni. Normalne to otevres o 180° a nemas pocit ze to znicis. Vazba se ohne a mezi vazbou a vnejsim obalem se udela takove velke oko. Tak jsem si rekl ze do toho pujdu.
Nejvíc mi ke čtení vyhovují HC knihy kolem 400 stran, jsou v tom dvě TPBčka, má to v poličce pěkný vizuál a moc to nestojí. Ex Machine čtu právě z takových knih.
Teď si takhle plánuji jít do 30 dní dlouhá noc.
Ty mega omnibusy jsou spíš pro lidi, co to už četli a chtějí to mít doma ve sbírce a v polici, aniž by jim jednotlivá volumka zabírala metr a půl v knihovně :-)
Teď si vemte že snad omnibus Blackest night má téměř 1600 stran... Ex Machina taky tak nějak kolem 1500
Tak v absolutce to rozdělili na 3, ne? Spíš by mě zajímala šířka ve srovnání s Big Damn Sin City.
Hawwwran: To se bude určitě krásně číst :-)
Vypadá to příšerně obrovsky
Tak mi prisel ten Y omnibus Fimi. Má nová nejtlustší kniha.
Ono to vychazelo i po listech a lidi si to ruzne vazali do sesitu, tak existuje mrte ruznych "vydani".
Je tu nějaký sběratel / znalec komiksu rychlých šípů? Mám zvláštní vydání, co tu asi nejsou v databázi , potřeboval bych se poradit....
Podobný žánrový styl má i můj další oblíbenec Belgičan Jean-Claude Servais, píše podobně jako Gibrat, skvělé jsou například série Tendre Violette, Cesty do Compostely , Poslední říje...atd. Tam nevím, jestli od něj něco vyšlo v angličtině. Ale i u něj platí to samé co u Gibrata, v Čechách se nedá vydat.
Fimi: Pár věcí od Gibrata doma mám, Let krkavce, V úkrytu, Mattéo... Všechny jeho věci jsou takový mix dramatu a romance během války, buď I. světové nebo té druhé během okupace. Nádherně kreslí ženské hrdinky, i když mají všechny podobné rysy v obličeji. Všechno jsou to takové grafické romány. Myslím, že v Čechách se to vydat nedá. Ale jako první určitě vyzkoušej dvojdílný Let krkavce.
Nemělo by tam navíc být vůbec nic. Jen Marvels. Jo, jsem spokojený. Udělám tomu výstavní rámeček a půjde na zeď k černé díře.
zeptám se, četl někdo a může někdo poreferovat, jaký je komiks Matteo od Jean-Pierre Gibrata? děkuji
Hywwwran no vidíš a máš tam ten poslední bonusový sešit s Xmeny a Novou? já si koupil ten k výročí v klasickém formátu a tam to je...jinak je to fakt kráva velká...jsi spokojený?
Na anime fakt nekoukam, ale děkuji