zabak

zabak forum
naposledy online 23.3.2018 22:17gapagym@seznam.cz

Pěkný večer, jen taková malá úvaha, jestli tu je někdo, kdo sbírá Čtyřlístky...? Je to jasné, čím nižší a starší číslo, tím obecně vyšší cena, ale nemohou mít dnešní bezcenné čtyřlístky jednou vyšší cenu než ty staré? Totiž náklad někdy konce 80. let dosahoval cca 200 000 kusů, zatímco dnes to prý tisknou asi v nákladu 40 000 ks. To je dokonce nižší náklad než měly vůbec první čísla tohoto komiksu (1969)! Všichni se v aukcích pereme o čísla ze 70. let, ale ten současný nízký náklad mě trochu děsí. Samozřejmě úroveň to už nemá žádnou, chrlí to o stošest.