House

House forum
naposledy online 23.6.2026 18:42

@soulbringer: Myslím, že to bylo na conu, ale potvrdili to po nějakém dotazu :)
@soulbringer: vždyť ho potvrdili. Snad na conu to říkali.
Já jsem dostal předkupní mail, i když jsem zakoupil běžnou verzi. Taky jsem se divil.
Ta kresba a barvy vypadají skvěle. A na BF za 400,- je to cena adekvátní. Za to cena limitky je teda šílená, ale cilovka nakoupí :)
@Gmork: Joo, tak kdyby po vzoru loňského podzimu KK, Dobrovský či Luxor vydali slev. kód - za 2k sleva 500,- tak si asi taky naplním košík :)
Ale když ne, tak mám letos nakoupeno i včetně komiksů. Včera došel Reckless a od Crwe Hruzopark s Laily Starr.
Žalozpěv spíš vynechám :)
@Gmork: ja už do konce roku objednám jen asi nová vydání Šóguna a Kmotra. Ale zaujal mě anotací Symbiont od Planeta9. Sci-fi jako žánr nevyhledávam, ale tuhle knihu jsem si uložil.
@Gmork: ano, ano, jen to sleduj, letos si doporučil dost dobrého :)
Já sotva stíhám číst, kapacitu sledovat co kde kdy vyjde, už nemám :D
Tak, hlásím doručení Reckless. A balení bylo překvapivě top. Respektive, stejná krabice jako má Dobrovský či Luxor, takže i kdyby byla krabice bouchlá na krajích, tak knihy jsou uprostřed pod další vrstvou kartonu. Tudíž naprosto v pořádku a s cenou 1482,- díky Xintaxovi za vznik a Martinusu za slevu :D
Běžící muž mě dostal prvním trailerem. Pokud nebudou první dojmy max průměrné, tak taky půjdu. Avatar je jistota a jsem docela zvědavý i na tu "fanmade" Anakondu, ale spíš to bude brak :))
Kdo má rád Predátora nebo si alespoň užil poslední film Kořist, tak doporučuji nynější počin stejného režiséra, Predátor: Nebezpečné území. Za mě 9/10 a druhá projekce je jistá :)
@Norri: tak to je hnus.. i kdybych objednával knihu za kilo ve výprodeji, tak to musí být nějak chráněné. Nedej bože, komiks za 1500kc.. no zatím se mi objednávka stále vyřizuje a čeká se na dodání distributorem do 5 dnů, ale jsem moc rád, že jsem dal dobírku. Tohle je prasarna..

Vlastně i ti dnešní Chrononauti mi takto přišli, jen ta obálka byla z plastu a formát přesně velikost komiksu.
@Norri: wtf? Martinus nebalí do krabice ? :O
@Poniczech: Pěkně krkolomný případ :) Tak hlavně, že to dopadlo a držím palce, ať to zásilkovna ve zdraví doručí :D
Tak Chrononauti přišli . Pouze v obálce, bez kartónu, bez bublinek. To se divím, že to není ťukle. Ale super , že to došlo. Teď s nimi zkusím vykomunikovat to založení účtu :)
A už tam mají 1990,- :D takže mě jistě čeká storno :D
I tu dobírku mají bez poplatku :D takže 1482,- :D ale spíš počítám, že mi přijde už mail, že to nemají. Teď tam visí skladem u dodavatele. Ale tak, uvidíme :)
Tak dejte vědět, zda to skutečně dorazilo. 500 sleva je 500 sleva.
@Fort: tak to jo :) já ani appku nemám, mail mi stačí.
@Fort: tak držím palce :)

A ještě jedna věc k zasilkovne. Už se to děje několik měsíců a teď dneska opět, ale SMS zprávy o přípravě k vyzvednutí mi chodí i 3-5h po totožném oznámení v mailu. Neřeším to, protože se řídím vždy mailem, ale člověk nikdy neví a 3h je hodně velký odstup.
@faster86: taky mi dnes ráno přišel mail, že to přijímají jako reklamaci a posílají nový výtisk. :)
Tak počkám, až/jestli dojde a pak s nimi zkusím vykomunikovat ten účet ať mi založí, ať o tom mám přehled.
@Milo_Harwey: já nedávno objednával na trhu knih a taky problém. Nejdříve, že doručeno do boxu, ale při vyzvednutí kód neexistoval a zpráva, že jede zpátky na depo. Takhle asi 5 dni cestoval z depa na depo, AI infolinka úplně k ničemu, až paní na call centru trhu knih mi pomohla, když se dovolala člověku v zasilkovne. Reálně jsem balík obdržel asi 2 týdny po odeslání. Je to první fuckup, takže hůl nad nimi ještě nelámu. Ale kdyby mi balík posílal člověk sám za sebe, tak netuším jak by to dopadlo, když se smrtelník nemá komu dovolat.
Je to ale paradox :D Nechtělo se mi do předplatného z obav, zda se mi to vejde neporušené do schránky a ani neobdržím žádné oznámení o doručování. A nakonec mi třetí číslo vůbec ani nedojde :D
@lantan1: Já to předplatné zakoupil na eshopu crwe, nemám u sendu žádny účet. Psal jsem jim mail, uvidíme jak zareagují, zkušenost s tímto nemám.
Čeká ještě někdo na doručení Chrononautu od Sendu? 10 dní zpátky se tu o tom psalo, že to někteří už mají, že to snad Send odesílal už v půlce října a dneska měsíc končí a mě to ve schránce ještě nepřistálo.
@George Walker Bush: hmhm, takže říkáš, že chceš práci jo :D podívám se na to.
@ŠťastaV: Sirotčinec je top ve svým tématu. Převést na filmové plátno jak se mi ten text v hlavě vizualizoval, tak se na něj za tmy asi nepodivam :D fakt drsný, Fracassi se rozhodl, že to sjede až do nuly.
@Future-Death: pěkný zpracování té knihy. Jakej byl náklad, že je za půl roku sold ?

Já jsem vůči povídkám už trochu skeptický, poslední dvě mě fakt minuli. Ale je pravda, že jsem neodolal a na nočním stolku mi teď leží toto https://www.databazeknih.cz/prehled-knihy/klaunagedon-566781 zatím fajne :D
https://www.databazeknih.cz/prehled-knihy/nikdy-se-neprestala-usmivat-459297
Tohle bylo super, respektive, úvodní pocity ze čtení rozhodně nejsou i závěrečné.. Ale fakt silné čtení.
@Future-Death: o tom jsem si četl info a spíš dám na lidi. Jestli je to tak odporný a násilný, tak toho fanoušek nejsem, gore apod. Ale golden dog mě většinou nezklamal a nedávno jsem zauvazoval, že bych postupně dokoupil všechny zrnka temnoty.
@seneke: jen půlka roku a jen něco oznámili a už teď mě pálí peněženka :D

Do trafik ani Albertů nechodím, ale kdybych to KKK někde viděl, tak ho asi taky vezmu.
@Gmork: a v pondělí na našich adresách. Musím ještě dočíst druhou knihu Vyvrhela.
@Hawwwran: možná někdy nějakou vyberu :)
@Gmork: Derry jsem si dal hned dopoledne a slušný start, jen ty dětští herci mi přijdou meh, na filmový se vůbec nechytaji.
@Gmork: výchovný ústav mě taky čeká, ale to vím, že nebude příjemný čtení.

Tak to tě čeká ještě šichta :) já fanda nejsem, nic jsem nehrál ani neviděl, takže toto naštěstí dohánět nemusím :)
@Gmork: myslím si, že letos už nebudu mít náladu na jakýkoliv příběh o strašidelném domě :D ale pár jich v knihovně vidím, tak to snad někdy sfouknu.
Co přesně za titul překládáš? Asi vím čeho je to zkratka, ale mám o tom jen povědomí.
@Gmork: ranhojicka vypadá zajímavě, přidám si to.

Já jsem po těch nynějších spekulacích ohledně druhého Heat, ve kterém by se měl objevit DiCaprio a právě jeho osoba dala projektu reálnější obrysy i vyšší rozpočet, začal číst knihu, podle které by se mělo natáčet pokračování, psal ji sám Mann a jsem teda ve třetině jen, ale zatím dobrý.
V té prequelove části je to docela svinstvo co musí filmový Al Pacino řešit.
Kdyby měl někdo zájem, tak u Dobrovského nebo Luxoru je stále za lidových 90Kc.
@Poniczech: pěkný, jsem zvědavý na Real velikost. Až to postavím vedle Vyvrhela v boxu. Btw, nezná se datum distribuce ? Tuším, že zmínili obecně listopad.
@xintax: tak uvidíme, zda se vyjádří. Ale jejich propagace by ti asi výrazně pomohla s prodeji.
@xintax: eshop Crwe to taky nabídne ?
@Yaromil: Taky jsem si dneska všiml, že více lidí už hodnotilo.
Btw, před malou chvílí crew spustila předprodej hvězdné crwe 4-7.
@xintax: vypadá to parádně :) Tak přeji úspěšné prodeje ať se v budoucnu dočkáme nějakého dalšího výtvoru z tvé režie :)
Na běžné verzi je Matthew McConaughey z Klubu poslední naděje, ale na limitce je Trump, to souhlas :D
@louza: já jsem rád za to co dělá, jak jsem zmínil, ta forma knih je top. Když jsem naposledy rozbalil Cestu na Mars, tak jsem byl fascinovaný jaké provedení držím v ruce. Ale když má kolem toho takové těžkosti, tak se divím, že to dělá.

123peta: přesně, ještě do podcastu s výtlakem kolik, 1500 zhlédnutí? To je nadávání na mraky.. a i když je pravda, že by se asi soudil 10 let, ale nemůžeš ukázat slabost. Kór v takové věci. Akorát tím do světa poslal vzkaz, ať ho někdo klidně okrade znovu.. mě to mrzí teda za něj.
@louza: ano, taky jsem si vzpomněl na Dorta.

Já jsem z toho měl po zhlédnutí vlastně smíšené pocity, že on z toho vydávání radost moc nemá, jestli vůbec. Ve finále tam zmínil, že spokojený není vlastně nikdy. Zajímavé.
@Walome: Chápu a z části souhlasím, když se vrátím k tomu jeho rozhovoru, tak poslední hodina už byla trochu křeč no. Na druhou stranu, ta jeho komunikace, celkově, zdá se transparentní, nemám dojem, že by něco tajil, naopak je možná až moc otevřený :D Ale co, každý jsme nějaký, důležitý je pro mně produkt a ten dělá top.
@Walome: se z toho stal už pomalu cirkus, samej Kašpar :D ale proč jsou pro tebe MB kasparci?
No, byl to takový šťastně nešťastný rozhovor v některých věcech. Pro nás důležité je, že příští rok chystá Temnou vědu s uvedením na červen (rád by stihl duben, ale nechce slibovat, takže uvedl vydání červen). Následně dohnat nějaké resty co v edičáku visí už delší dobu a překvapení bude, v originále Lucky Devils od Souleho. Osobně ještě doufám, že se mu tam vejde i to Sea of sorrows.
A jak jsem to pochopil, tak Rosnička se Šestiprsťákem spíše začátek listopadu a Svědectví jde hned v pondělí do tiskárny, u Kinga by žádné fuckupy být neměli, ale to už si poslechněte sami :)
Taky jsem si říkal, když jsem někdy letos viděl v knihovně knihy Lucifera, že bych si ho mohl přečíst znovu. Tak jsem rád, že bude omnibus :)

Jinak, z těch predstavovacek na příští rok, žádná pecka nepadla ?
@xintax: to jsou dobré ceny :)
A můžeš prozradit náklad?