House

House forum
naposledy online 23.6.2026 07:27

Jak se dnes říká, je to banger! Okamžitě jsem to chtěl vidět znovu. Takový pocit z filmu jsem měl naposledy z druhého spiderverse a Oppenheimera a stejně jako u nich je Posedlost za 10/10. Kdo ještě váhá, ať přestane a jde do kina, tu práci se zvukem nenechávejte na doma.
@Killingjoke: jestli ta tenká kniha zdarma bude Sea of sorrows, tak budu nastvanej :/ no asi to video v týdnu poslechnu, ale posledně to byl docela pain, když Filip mluvil.
Tak Holoprsý Medvědobijec bude asi rituální čtení na špatnou náladu, nebo jednou za půl roku nebo prostě každé první úterý v měsíci :D Neskutečně jsem se bavil a smál a jak to moderní slovíčko nepoužívám, tak tady to musím zmínit, je to fakt banger, naprostá paráda! :D
@Devilek: já se do té pasti naštěstí nechytil, ale i přesto mám doma po dvou knihách a nemám šanci se jich zbavit, pokud by to nebyla vyprodejova sleva.
@mAGiic: a zkoušel jsi s těmito hororovými tituly, které tu zminujes, oslovit přímo nakladatele jaký k tomu mají postoj dnes, když už je trh jiný , než před lety, hlavně jak ho zvýraznily omnibusy? Nevím jak komunikuje CC ale Jirka Pavlovský funguje i zde a třeba i Štěpánek z MB by na něco mohl slyšet.
@Gmork:

Já taky sociální sítě nemám, jen whatsapp na zprávy. Ale youtube mi žere dost času no, letos jsem toho načetl zatím málo. Ale něco mám v merku a teď dva týdny dovolené k tomu využiji :)
@Gmork:

Že ty máš Hermionin obraceč času :) Jak to můžeš všechno stíhat, hlavně číst :D
@Yaromil: fakt ? Tak tahle informace mě úplně minula, ale asi ano, protože Kosmas i Dobrovský hlásí "skladem".
Tak jsem dnes po letech sehnal knihu Já, legenda, vydání z roku 2018 za normální peníze. S tou, imho, naprosto boží obálkou! Mám v knihovně pár knih vystavených ven právě obálkou a tato kniha bude rozhodně další.
Ale samozřejmě, až dočtu Sedm smrtí Evelyn Hardcastlové, mám v plánu upírské čtení v kombinaci s 30 dní dlouhé noci od CC :)
Nemyslím si, spíš hodně lidí si řeklo, že mají původní verze a nemá to takový zvuk jako ten preacher. Dělal bych možná nějaké soudy u dalšího omnibusu, který u nás ještě nevyšel.
Já jdu zítra večer, trailer se mi líbil a jeho evil dead taky, tak doufám v nějaké nechutné likvidace :)
Včera jsem byl na Kompletní krvavé aféře Kill Billa a kromě toho, že to bylo samozřejmě parádní promítání, tak jsem rád, že to Tarantino tehda rozdělil. První díl je prostě výrazně lepší.
@Django: já na to místo taky nemám, ale co už :D ta kresba je působivá a premisa víc než zajímavá, ostatně film je pecka.
@Django: tak tato limitka ale vypadá skvěle! Proto jsem rád, že mi stačí všechny jednotlivé knihy :D budget vezme 30 dni dlouhá noc a snad i ten nový Brubaker
A i kdyby se něco dělo tak who cares ? Ten bug opraví a furt bude zbyvat 40 dní. Nebo si snad někdo myslí, že se nedosáhne 100% ? :D já třeba budu kupovat až na úplným konci v půlce května.
@Hawwwran: já jsem o aprilu věděl, ale ty úvodní informace a na první dobrou celkově, zaujal mě ten leták taky :D
@honza2457:
cool, díky za info, hned jsem objednal :)
@Shpeckk:
Kvůli Kill Billovi jsem si vzal v práci dovolenou :D Tak doufám, že mě skolí angína třeba :D Hodně se těším.
@Gmork: Nadvláda byla těžkej výplach, ale v tom špatným slova smyslu. Znovuzrození byla opravdu lobotomie. Ale Aliho mám rád skoro všude, tak jsem to snesl.
@Gmork: predátor 2 cool :) stále i po tolika letech nedoceněno.
@Gmork: v multikine je to jistý, ale u nás po zkušenostech si nejsem jistý. Uvidíme, holt kdyžtak pojedu do Varů no.
Čaroděje z Kremlu neuvidím asi nikdy, to bych nedal..
Já se hodně těším na březnovou Najdou si tě, to vypadá jako slušná jízda.
@Gmork: doufám, že takhle nedopadnu ve čtvrtek na Vřískot v naší jednosalovce.
@Yaromil: záleží na té četnosti no. Ale většinou mě to tak trkne jen, že si řeknu "hele, chyba" a pokračuji v klidu dál. Pokud je to druhá chyba o několik desítek stránek dál, ne-li blíž, tak už je to mrzuté.
Slušný pálky. Těch 8 miliard přání a Dopis 44 mě dost mrzí, že jsem promeškal.. holt někdy v originále.
@Zack: tak to se omlouvám za dezinformaci. Věděl jsem, že o tom ve streamu mluvili, ale myslel jsem, že jim oznámili, že je to neprodejný katalog.
Tak sorry Walome, jestli ses opíral o můj koment.
@Braindead: to jsi mě moc nepotěšil, Tomb Raidera mám furt ve fólii :D asi můj největší rest.
@wolfgang: na nedávném streamu Crwe to kluci zmiňovali, že dokonce knihobot skrz to kontaktovali a nic.. já se docela divím, že to není ještě dražší...
@yogi: V tom desateru to definuje jako "nevydáváme art bez příběhu". Takže si klidně může vybrat art s příběhem :) A takhle já právě chápu ty jeho budoucí tituly pro klub. Ještě to v těch komentářích zdůvodnil tím, že chce zjistit jaký bude zájem v té úzké skupině. Kdyby tam chtěl vydávat ten mainstream, tak ho nezajímá šíře ohlasu. Nebo je to výmluva a pravdu má gemini a chce mít pomíjivou kontrolu.
Přesně, zákaz prodeje nemůžeš udělat ani obecně, mimo překupníky. Mně se to nebude líbit, knihovna plná, ale nesmím to prodat ani pod cenou, kdybych se tak rozhodl ? Blbost. Působí to na mě jako uměla exkluzivita sama pro sebe.
Četl jsem Filipovi komentáře i celé podmínky toho jeho klubu a je to tak, jak tu někdo zmínil. Chce eliminovat prodeje třetím stranám, respektive je tam přímo zákaz prodeje klubových knih. Jak to chce vymáhat netuším, i kdyby knihy čísloval, tak registrace je na mail a těch mohu mít milion. Takže celý ten klub taky nechápu, kór, pokud má v plánu vydávat něco velmi vzdáleného mainstreamu, což znamená z principu menší počet vyrobených knih, tak naopak chceš oslovit více lidí. V jednom Joubcastu o výrobě mluvil a myslím, že říkal, že nejmenší náklad nějaké knihy byl cca 800ks a na to konto argumentoval finančními důvody, proč se nevyplatí dotisky.
Teď bude mít třeba 1000 lidí v klubu a nabídne jim nějakou echt artovinu a bude platit práva, tisk, materiál a další položky za náklad 500 knih ? Zajímala by mě, kde je ta hranice minimálního nákladu, aby jeho celý prodej znanemal zisk.
@robur31: :D já měl tohle předloni s televizí. Taky jsem to mohl vyzvednout pouze já, čas dodání kdy jsem byl v práci, tak se to domlouvalo s dispečerem, ale beztak se to doručovalo na třikrát.
@Gmork: zloděj černojazyk bylo zklamání loňského roku. Chaotický mišmaš, který jsem asi po 80 stránkách musel definitivně zavřít. A to jsem se k němu asi po 50ti vrátil. Ale nešlo to.
@Shpeckk: 6/10 hlavně za scénář. Crowe je super, ale zato Malek je dřevo. Ale některé záběry byly opravdu mrazivé. I celá ta skutečnost, že proces proběhne, aby se ten teror nestal po třetí se mi libila jako motiv. Ale bohužel ten scénář je fakt linej a několikrát je to až moc do očí bijící.
@Alfi: v nějakém posledním videu říkal, že leden/únor bude spuštěna Temná věda a rozsahem zabere snad půl roku a pak by chtěl dodělat nejdelší resty, což jsou Think Thank a ten Samaritan. Zda to tak bude či ne, ví jen Štěpánek.
@BeoCZ: za mě největší benefit sběratelek je ten, mimo ochrany v podobě přebalu, že zadní strana desek je čistá, žádný anotace, popisky, apod, hezky pěkně jen označení, že jde o sběratelku a obrázek.
@Gmork:

Ten Tarantino je prodloužení filmového příběhu, je to super čtivé, určitě pro ty, kteří mají rádi film. Já to četl loni a jak říkám, užil jsem si to velmi.
Proto mě velmi překvapilo, že mi to v pondělí skočilo gratis do košíku, když jsem objednaval deskovky.
@Poniczech: v to doufám, první kniha bylo dobré čtivo :) Ale myslím si, že v Crwi o tom již vědí a počítají s tím.
@psimek: paráda! Díky za tu práci. :)
Po zkušenosti s Vyvrhelem jsem preferoval box. Kdyby to byla 1 limitka vs 1 obyč, tak beru jen obyč, ale když šlo o dva kusy, tak jsem vzal box. Jen jsem čekal, že bude trochu reprezentativnější, ta červená část je docela rušivá.
Přepravce One ani neznám, to jsem u nás ani snad nikdy neviděl, auto s tímto logem.
To je zajímavé. Bych čekal, že to bude zpracovávat více lidí. No, hlavně ať to dojde v pořádku.
@Yaromil: tak snad příští týden. Na fb psali, že zase ohledně toho procesu rozesilali lidem mail a opět došel jen někomu. Na jaký síti to Argo frčí, to teda nechápu :D
Přišel někomu už mail od Arga, respektive ČP, ohledně odeslání limitovaného Blasta ? Na fb Argo avizovalo odbavování ve středu, ale mně ještě žádný mail nedorazil.
@louza: tak to jsi mě pobavil :D
No, já jsem dnes po letech využil BF právě na CC a vzal jsem s Macbethem i Pochmurný kraj. Kupodivu již expedováno a pouze v jednom balíku.
@louza: ta Navola hodně zaujala i mě. Jak říkáš, fantasy kmotr.
@Jonathan Arbuckle: to jsem si taky hned říkal, když to dopravce poškodí, tak to mi to Argo neuzná..
@Jonathan Arbuckle: bylo to tady nedávno docela hustý na tohle téma, tak pozor co píšeš :D ale souhlas, těch 400kc na BF teď, je zcela adekvátní a běžná verze opět hezčí.
@radek: pěkný :D na Moviezone několik lidí ještě placky sbírá, tak zkus tam pindarnu :D ale 30k za equalizera, ještě k tomu nejslabší 2ku. Asi limitní raritka :D
@Gmork: Jooo, vypadá to na pořádnou bichli :D Hlavně zázrak, že to stihli vyrobit tak rychle. Předběhli termín skoro o měsíc.