Toe: Díky, ale moje účast na Crweconu je víc než nejistá. Už jsem požádal Slaina, aby zašel. Tedy, aby zašel... - prozatím jen do Komiksovýho krámu, aby zašel. Tak snad zajde... :---)
Ahoj nadšenci. Neviděl někdo z Vás náhodou při brouzdání na netu k sehnání Zázraky - Marvels? Nepředpokládám totiž, že by je chtěl někdo prodat. Díky za odpověd.
Kapis: To je divný o víkendu jsem jich viděl pár v knihkupectví, ještě jsem přemejšlel, že bych si jich pár "spekulativně" koupil a včera jsem ho někde náhodou zahlíd na nějakym eshopu za nějakejch těch pod 1.300,-
Ty "dobrodružné komiksy" co tu teď přibyly (20tis. mil, ostrov pokladů atd..) to vyšlo kdy proboha? To jsem nikdy nikde nezaregistroval. O co jde, nevíte někdo?
Woffce: Čtverka bude i na Crweconu, pokud vydržíš, tak pro tebe samozřejmě za nejnižší podnákladovou cenu :)
Jinak bude i trojka, kdo by chtěl, jen dvojka už je k dostání pouze u Nerdů a v Seqoy, od té už je opravdu jen pár kousků a od jedničky už dlouho žádný...
Jestli někdo má Ikarii 1990/2, tak je na konci moc pěknej článek o Batmanovi (se spoustou obrázků vč. dvou barevných stran na obálce) a recenze Burtonova Batmana od Neffa.
Woffce: Valčík s Bašírem je pěknej film, ale v komiksový podobě ho mít nemusím.
Xeelee: to je imho další kachna. Viděl jsem ňákej dokument o pedofilech v ústavní léčbě a tenhle "virtuální" materiál je povolenej a užívanej jako terapeutickej prostředek.
Jsem pro, aby to dostal pan domácí. Přeci jenom zajistit nocleh všem návštěvníkům Slezu je hodně velká oběť, která by si zasloužila ocenění. Woffcidoporučující MdS
Draco nobilis: Nechej si - Woffce to bez Karla přežije ( a MMCH, stejně by ho - jak ho znám - předal Kapisovi) :---).
Kapis: Pokud nedorazíš, Woffce to bez Kapise taky pravděpodobně přežije, ale líto mu bude tůze, a Markýz bude muset rozdělit na dobu slezu služby "konejšení starého pána". Čili: Nelam nic přes koleno (ježiš, promiń...! :---)), eště se jistě znetvoříme mnohokrát, ale poslíček s cedulí KAPIS bude na libereckým letišti každopádně čekat.
A nebo si to za tu námahu nechám a nebo to dám někomu kdo mi nabídne něco skutečně zajímavého... Ale tvůj návrh je rozumný a chudák Kapis by to měl jako bolestné...
Mno ale já věděla, že to tu je... Ale na tu mezeru či tečku v odkazu jsem nepřišla... Tak se hlašte a uvádějte své dúůvody, proč ji vlastnit. Kdo bude mít nej tezi, ten ji dostane :)
andre, Benji, DEmnoG, kapis, krvinka56, mikado, Neutrino, vasek, Xeelee, yama, Woffce : Tímto se vám omlouvám, ale Legenda o Velkým Kájovi nejni a nebude. Konec, finito, vybráno, probráno... Soustrastné poklepání na ramínko poskytuji po předchozí dohodě v Liberci.