formi123.

formi123. komentáře
naposledy online 10.8.2021 22:03typek1998@email.cz

Nebyla to špatná kniha, to vůbec ne,naopak potěšila.Krásna kresba a vtáhnutí do děje bylo opravdu skvělé.V svazku je 11 sešitů takže sem to četl docela dlouho , není to ten komiks který přečtu na jeden zátah.Občas mi tam přišlo divné že tam je braný všechno pátý přes devátý ale i tak skvělej book,potěšila mě i pasáž s Havokem.Za mě 4 hvězdy
Perfektní příběh mě zaujal jak vizualně tak scénáristicky, přečetl sem to na jeden nádech, je to o tom jak cap umírá a musí si vybrat svého následovníka,vybere si jednoho vojáka v armádě který je zrovna v afganistanu a jeho jednotku zasype v jeskyny hora kamení,je to naprostá bomba vřele doporučuju.
Nic moc mě to vůbec nepřekvapilo,kresba výborná ale děj a hlavně to že je tam všechno pátý přes devátý za mě dvě hvězdy.
Docela mě tohle dílo překvapilo,čekal sem že to bude další event místo kterýho mohlo vyjít nějaké lepší dílo ale sem s tím spokojený.Jediná věc která mě naštvala je že z mého nejoblíbenějšího marvelovského charakteru Wolverina udělali,že to tak řeknu naprostýho ožralýho debila,kdyby si nějaký nováček četl tohleto dílo jako první co kdy četl od marvela,tak by si řekl proboha co to je za debila,ale nic jdeme dál,naprosto mě uchvátila kresba a stránky kde se jakoby nick fury zaregistruje na computer S.H.I.E.L.D.U a hledá různé dokumenty a rozhovory mezi padouchy i hrdiny,to samé Steve Rogers.Takže za mě 4 hvězdíčky.
Nedokázal sem uvěřit,že dokáže někdo vytvořit skvělý komiks z světa marvelu z pohledu redaktorů.Je to super počin a já sem se na 100% bavil.
Ze začátku tady toho díla sem mu moc nevěřil řikal sem si hmm to nebude moc zajímavý ale pak to začlo a já se to toho na 100% položil.Millar z toho udělal dílo které patři mezi nejlepší z marvelu,alespoň podle mě.5 Hvězdičky za mě :)
Super počtení jednička je lepší ale i tak sem se při čtení bavil.První příběh mě zaujal a líbil se mi nejvíc jak kresbou tak příběhově za mě 4 hvězdičky.
Paráda konečně se ke mě dostal tenhle omnibus složený ze tří příběhu naprostá paráda :)
Výborná kniha,překvapila mě první příběh mě nezaujal ale zbytek byl výborný.Nejlepší příběh byl podle mě Válka.Za mě 90%
Jelikož sem Retro Šílenec tak za mě 5 hvězdiček :)
Každý má jiný názor a tak nemůžu soudit a řikat tenhle si určitě kupte,no mě velice bavil,jak příběhově tak kresbou.Souhlasim s lennym že rodokmen byl super ale za mě 4 hvězdičky.
Suprový,Senzační,bestovní,ůžasný,No prostě predátor :)
Dobrý příběh,dobrá kresba,super oddechovka.Ale má to jeden mínus má to jen 48 stránek :(
Tak toto je krutost,strašně moc pěkná kniha,pěkně tlustá bichle a nádherná kresba.Pro příznivce Retro malby.Doporučuji koupit.
No co na to říct kresba mě moc nezaujala,ale příběh na jedničku.Ale jestli někdo ještě nemáte a uvažujete o koupi x-meny-Nadaní tak si je určitě kupte,to že mě kresba nezaujala přece neznamená,že se vám to nebude líbit :))
Podle mě druhá nejlepší knížka která zatím vyšla v UKK,první byla dark phoenix.Výborný příběh,krásná kresba,výborný děj prostě super knížka.Sice je tenčí než ostatní UKK ale mě to vůbec nevadilo.Knižku sem si 100% užil.
Podle mě nejlepší UKK který zatím vyšel,já vím každý má jiný názor,ale tohle je přesně ten komiks který si pomalu vychutnávám,třeba ty který mě moc nebaví tak přečtu na jeden zátah ale tohle když čtu tak si denně přečtu třeba jeden sešit.Je to naprosto bombový no prostě mega z velky M.Moc toho přečteno zatím nemám ale tohle je zatím nejlepší komiks který sem kdy četl 100% doporučuju. :))