geek-woman

geek-woman komentáře
naposledy online 4.11.2025 11:51viki.lipovska@gmail.com

Základ příběhů se Spider-manem, který dnes ovšem neobstojí. Příběhy jsou naivní (což se vlastně není), příliš popisné a dialogicky neobratné. U Petera se dobře stanoví jeho vlastnosti, takže mu člověk rozumí. Jeho osobní život se tak stává nejzábavnější částí komiksu, což se pojí i Jamesonem a linkou s nenávistí ke Spider-manovi. Kresba je dnes hodně retro, ale nevadí mi. Na závěr si musím postěžovat na kvalitu kompletu. Nekvalitní papír, málo bonusů a zvláštní výběr tématu (retro).
Velmi solidní start pro nového čtenáře, který na začátku stručně shrne příběh Bruce Bannera. Následně se rozvíjí tajemný a drsný příběh s výborným tempem a zajímavými myšlenkami kolem Hulka. Vedlejší postavy nezapadnou, mají své příběhy a vlastnosti. Kresba se hodí k temnému příběhu a baví. Povedený začátek.