hehe, to je fér. ikdyž muj believie je, že se u komiksu soustředim dycky zejména na to, jak je to odvyprávěný za použitím jakýhokoliv kresebnyho stylu jakýkoliv kvality, tak mě by zas naopak museli lidi docela nutit do toho abych si přečet něco od pana Jima Leeho.