No na úroveň Disco Stua bych teda Skrblíka nedával:) Pokud bych teda takhle přirovnával, tak bych řekl "Marge", nejdále Burns;-) A když to vezmu komiksově, tak si myslim, že má asi scénáristicky nejlepší záležitosti z celýho Mickey/Kačero světa (Barksovi věci), a pak třeba Rosovo "The Life and Times of Scrooge McDuck" má k velice slušnému příběhu občas i úplně úchvatnou pérovku. .... Nojo no, jsem tak trochu fanoušek:) a tak trochu skrblík;-)
andre: asi krom tebe nikoho nasrany duchodce nezajima, neprodaval se, nedelaj. Disney ma v portfoliu nekolik stovek postav. Ke vsem Simpsonum taky nejsou figurky.
Zack: všiml jsem si toho tady http://www.disneystore.com/ což je oficiální krám Disney. No a tam jsem na žádnou (ani jednu) věc se Skrblíkem nenarazil. Maj Mickeyho, Pluta, Donalda, Miney, ....., Jacka Skellingtona, krásku a zvíře, Auta, Lvího krále, wallEho, Sněhurku...... od každýho aspoň něco, ale žádnej Skrblík. .... No a pak jsem si uvědomil, že veštšinou když už vyjde nějaká figurka skrblíka, tak se jedná o limitovku (pokud to nejni nějakej fejk), sice tam je napsáno Disney, ale proč nedělaj i běžnej Merchandising? Že by měl míň fanoušků než třeba kráska a zvíře a pod. se mi nezdá. ..... Prostě tomu nerozumim a byl bych rád kdyby mi to nějaká moudrá duše vysvětlila.
Jako, že bych kvůli tomu nemohl spát, tak to ne, prostě mě to zaujalo:)
Zack: jasně:) .... dík za ochotu, věci na koupení si umim najít;-) ..... mě teď šlo pouze o ta práva, a jak se to s nima má. Prostě jsem si u hledání věci ke koupi, všiml této "anomálie" a chtěl jsem aby mi to někdo vysvětlil, bez toho abych musel 20x číst jeden původní článek, kterej je akorát přestilizovanej, než se dozvim to co mě zajímá.
Netušíte jak je to s právama na "strýčka skrblíka"? Teď nemyslim na vydávání ..... (scháním velkou figurku ((spíš sošku, teda sochu)) ) .... no a na různejch Disney stránkách (DisneyStore,..atd) jsem si všiml, že se tam "Scrooge McDuck" vůbec nevyskytuje. Mimo figurek z moderních filmů je tam furt Mickey, Donald, atd. ..... ale Skrblík nikde. ..... Sice jsem se to snažil vygooglit, ale asi na třetí stránce, kdy jsem se znova a znova pročítal vznikem, Barksem, Rosou... ..... už mě to přestalo bavit. Tak třeba je tu nějaký fanoušek, který by mě mohl informovat, proč to tak je.
Ja nejako extra mangu nemusím, ale Hanamácka produkcia sa mi celkom páčila, nuž tak preto sa pýtam. Naruto sa mi v knižnici neobjaví ani omylom. Ešte tak Crying Freeman a možno Death Note, ale Naruto naozaj, naozaj nie. To nie je moja šálka ryby ;-)
Mankin: Po Narutovi je nejprodávanější mangou v češtině právě "Hanamácký" Balzamovač... Naruto má tedy náskok asi o 300% (teda nejen před ostatními mangami ;), ale pořád se Hanami drží v prvním žebříčku i co se týká ostatních mang od nich...
Mankin tak sem zjjišťoval stav u Hanami a zatím vyčkávají protože prodeje nemají takové jaké si představovali .Ale doufají v to že se to trochu pohne a budou nové věci.
Btw, vie niekto, čo sa deje s vydavateľstvom Hanami? Naposledy vydali vo februári tretí diel Balzamovača a odvtedy nič. Na stránkach vydavateľstvo žiadne info v sekcii Připravujeme...
Nie som príliš mangista, ale v poľskej mutácii vydali Ikar (Taniguchi, Mœbius), tak či sa to má šancu dostať i do tunajších vôd.
Zdravím všechny, po dvou týdnech dovolene jsem se vratil z Finska a Pobaltských států a o proti nám je to u komiksů bída:
Jediné co jim závidím je že jak my máme SUPER komiks oni maji Aku Ankan Taskukirja něco jak už zminěny SUPER komiks ale maji už 379 dílů - ale jinak je to bída!!!
Zack: najdeš mi jednoznačné odpovědi jestli je Bůch, jaký je smysl všehomíra, jak skutečně umřel Majkl džeksn a jaké péro má Usejn Bolt;-) ? (ta poslední je pro DEGa;-))
Ahoj Lenny a ostatni, vzhledem k tomu, ze radu od znalcu zde na foru by Lenny povazoval za necestne a nesportovni chovani, poradil jsem si jinak, po kacersku ;-)
OUT: coFTF
Ahoj všem, není mezi vámi někdo všímavý, kdo by dokázal poznat o jaké postavy z komiksu se jedná, případně jen ve kterém komiksu danou postavu hledat?
Děkuji
Nima možnego, na stránkách Netopejru nenápadná zmínka o vydání dalšího Lucifera na přelomu srpna/září. No sláva, hurá! V srpnu je tam ještě nějaký "Pramlok" Škoda, že není více info.... ale buďme rádi za to:-)
ACHTUNG ACHTUNG!
Další LETNÍ JEDNODENNÍ ULTRA-RYCHLÁ Spešl AKCE
Komiksového KRÁMU!!!
V ÚTERÝ 12.7.11 při vyřknutí hesla "HORKO" dostanete 25%SLEVU na CZ komiksy a 50% SLEVU na US sešitové comicsy!!!
ŘEKNĚTE HESLO A MÁTE TO V SUCHU! :-)
...
Platí pouze v kamenné prodejně na Svoboďáku v Brně v úterý 12.7.2011!!!! ( při této akci neplatí dlouhodobé slevy!)
Hlavní stránka:http://www.hudebni-komiksovy-kram.cz/
Stránka e-shopu:http://www.nerdi.cz/index.php
vasek: Bohužel, už je v krabici... ne vážně, ještě stále čekám na nahození celých komiksů, takže by mě ani nenapadlo zasírat něčí poštu skenama titulů, které tu už jsou. Napiš mi tedy svůj email a požadované parametry obrázků (můj je v profilu).
vasek: Ve hře máš 6 vlastností a vkaždém kole si je můžeš trochu upravit podle toho co budeš zrovna potřebovat. Fight je spojen s Will, takže pokud si přidáváš k jednomu, druhému ubíráš. Pak jsou ve hře Skills, které ti přidávají, Ally a spousta předmětů. Vyšla právě i česká lokalizace, ale psal jsem do vydavatelství a nepočítají s tím, že by překládali i rozšíření, takže jsem to koupil v ENG. Navíc tam prý byly chyby apod. Už mám krabici doma a brzy zkusíme první hru;-) První revidované rozšíření s faraónem už mám objednáno taktéž, taxnad se podaří dát dokupy pár lidí, kteří budou mít občas čas...
Pokud nevíte, ve kterém vlákně přesně rozjet novou diskuzi, tak pravděpodobně toto bude to pravé. Také zde končí offtopicy z jiných vláken. Tak trochu odpaďák.