Pro všechny:
Tak jsem mluvil s Janem Bažantem a žádný další komiks od Čapka nebude.Mělo se pracvat na R.U.R,ale nikdo to nezaplatí. Momentálně p.Bažant pracuje na titulu:Pán času 2. :o)
No jako sehnat se to nedá a ten stav vypadá podle popisu - luxusně, ale ta cena na začátek je fakt kurevská :-( Sháním to velice, ale to si asi nechám zajít chuť...
Pánové, zkuste mě pomlouvat, když jsem od vás vzdálená méně jak 2000 kilometrů... Tudíž třeba odteď. Jinak bramborový knedlíky umím domácí. U nás se nikdy nekupujou, neb jsme mlsná rodina.
A DEGovi komiksy samosebou neodnáším, protože by si mě nepustil do bytu, takovou fuj černou vdovu. Stejně jako jakoukoliv jinou ženu kromě babičky. Ostatně babička by mu nedovolila vodit si do bytu ani kluky. A taková je to slibná prdelka, že hoši :)
Léto v akčních cenách od vydavatelství ComicsCentrum sleva 28 % na všechny tituly.Neomezeně celé léto !!
www.KupKOMIKS.cz
objednávky.kupkomiks@centrum.cz
to MdS: to je samosebou nesmysl, pac jak vime, tak z holkama nesukam... natoz abych si snima hral na doktora... natoz abych prichazel o sve comicsy, to bych se uz musel definitivne zblaznit.
Cože, komiksy za sex? Spojení příjemného s užitečným? Hmm... Jdu si vyfiltrovat ženské pohlaví s největšími sbírkami... A Andre má též slušnou sbírku... Tak aspoň to užitečné, no...
No to je asi dost relativní, ale když už jsem to načal.....17kil a dneska jsem ji dostal z ruky do ruky....mám obrovskou radost se musím přiznat......a teď se jdu mazlit
Vachudik si bude psat jaky komenty chce, ale laskave pod svym jmenem. Komenty pod tim domenovym jmenem mu budu mazat. Ten ma "povoleny" do fora, kdyz uz ho nutne potrebuje.
Xeelee: Nejsem si jistá, co na tom vychvaluješ, já k tomu mám řadu výtek. A že by tobylo nějak výjimečně kreativně zpracované taky nemůžu říct. Měls jít ve středu do Atlasu a podiskutovat s režisérem, za pochvalu by byl jistě rád.
Perfektní dokument :-) Ne že by byl nějak výjimečnej tím co zachycuje, ale způsob, jakým to zachycuje, je naprosto unikátní. Už sem viděl docela dost dokumentů, ale kreativitou Meteorům nic nesahá ani po první stránku.
SPider-Man: Čistě pro info - jsou to jen věci, které po rozdělení zůstali Calibre (nyní Comics Centru). Crew sama věci co levných knih nedává a dávat nebude... i když je to docela fajn propagace. Takhle se ty věci dostanou i k čtenářům, kteří by si normálně komiks nekoupili a třeba je to chytne.
Teda pánové (a dámy), co oči mé včera viděli......Zašel jsem do Levných knih a byl jsem v šoku. celý jeden stůl obklopen zlevněnými komiksy. Hlavně komiksy z nakl. Crew a Calibre od roku 97...Spiderman, Lobo, Batman, po 19 Kč, Thorgalové, díly Crwe (bohužel ne jednička) po 29 kč apod. A já vůl za ně kdysi platil plnou částku i poštovné, abych si zkompletoval Spideyho.....i když samozřejmě to není to best, co se dalo sehnat..ale v té době jsem byl za to vděčnej....
andre,Zack: pokuď nebudeme podporovat prodej,tak se nabídka komiksů v tehle zemi nikdy nezlepší a o to nám snad jde ,nebo ne?Na prodeji komiksů se nedá zbohatnout.Malá marže.Je to spíše jenom koníček.Tohle ,ale opravdu nemusím dělat.Nemám to zapotřebí...ale chci aby se komiks více podporoval a nabízel.
Andre:Tak si taky otevři obchod.Čím víc nás bude tím lépe :-)
andre: tak jestli jde jen o me a stranky, tak pohoda, ja vim, o koho jde a zatim me to nejak nesere. Rozjizdi comicshop, tak proc ho buzerovat do zacatku.
Zack: myslel jsem "uživatele" wwwKupKOMIKScz. celý dny byl zalogovanej ..... při jeho sbírce tomu moc nerozumim. .... Ale chápu, že na to asi nejni páka.
Hmátli, ale byl tu jen na otočku a ještě s přítelkyní, takže jsem ho neukecali na nějakou miniakci. Ale kontakt byl navázán... koneckonců, i Stan Sakai poprvé nemohl.
4 AZTeck: Spíš nepochopim, že po něm Polaris nebo Crew nehmátli, když tu byl a neudělali s nim aspoň autogramidádu, když už ne nějakou tu přednášku. Věděli, že tu bude, vždyť by to bylo za hubičku. Asimocnáročný MdS
Draco nobilis: Neil Gaiman nevědomky unikl velikému nebezpečenstvu. Dozvědět se co mu hrozilo, okamžitě by obětoval sto býků Bohům v díku, že ho ochránili :)
Pokud nevíte, ve kterém vlákně přesně rozjet novou diskuzi, tak pravděpodobně toto bude to pravé. Také zde končí offtopicy z jiných vláken. Tak trochu odpaďák.