Ja to mel stejne. CCV to urcite nebude. Ale kdyz zavolam na podporu karty, tak mi řeknou že v systému vidí zamítnutí kvůli špatnému CCV. Je to celé divné.
Urcite by mi to rekli, kdyz jsem zjistoval kde se to zaseklo. Zaridil jsem si jakysi smart klic ktery nahrazuje sms potvrzeni, protoze jsem si myslel ze by to mohlo byt ono co to zpusobuje, ale nic. Tak jsem zavolal do banky a tam pry proste vidi jen to ze to banka zamitla kvuli spatnemu kodu conje vzadu na karte.
Hawwwran: To se teď nově (nebo u některých bank nově) používá jako další ověření. Mě to nedávno překvapilo, tak jestli se ti třeba nestalo něco podobného.
Nevim co je epin, ale banka jasne rekla ze z jejich strany to vypada na spatny ccv kod, takze musi byt chyba mezi bd a bankou kde se ztrati ten kod, nebo se posle spatny. Jsou to nemehla.
Tak to je v klidu. Ja ani nemuzu zaplatit. Banka rika ze zamitnuto kvuli spatnemu CCV kodu ktery samozrejme zadavam spravne. Bookdepo mi napsali o nejake chybe vi, ale ze mam pouzit paypal.
Neobjednávali jste prosím někdo v nedávné době z UK? Chci objednat z BD, ale mám trochu obavu, aby mi zásilku na celnici nezadrželi. Jakou máte zkušenost? Díky za všechny reakce. :)
Fimi: už je to dýl, viděl jsem anime, pak jsem vzal do ruky mangu a je to super, ale teď jsem na to dlouho nešáhl, protože mám jiné povinnosti. Minimálně prvních 7 ale můžu doporučit. Je to ale dost specifické čtení, tak nevm jestli úplně tobě tohle sedne...
V práci se mi katalog neotevře. Napsala by sem nějaká dobrá duše, zda je v něm ještě něco, co nebylo odhaleno (hlavně by mě zajímali poslední Astonishing X-Men)?
Strašně mile mě potěšil Iznogud, už jsem ho chtěl objednávat z Polska a najednou koukám, že vyjde u nás :) Jsem taky zvědavej na toho barevnýho Usagiho, akorát mě trochu děsí, že bude mít trochu jiný formát, jak má ta polička potom vypadat?! :D
Já jsem rád, když tady Crew znovu vydá něco, co už se vyprodalo. Mají předpoklad, že jim to vydělá a ty to nemusíš kupovat draze z bazaru. Samozřejmě pokud to už nemáš teda :D Za mě super Spirála a Civil war
Crew v komiksáři ohlásili
další Usagi, Dredd, Requiem 3, Legendy Marvelu - Občanská válka, Legendy DC - Batman od Mika Mignoly (tři povídky, co vyšlo v DCKK, Gotham by gaslight, Sanctum), Unatural, Batman Fortnite, Milá Ligo Spravedlnosti, Liga Spravedlnosti (poslední rebirth), souborná Spirála, Velký Iznogoud od autora Asterixe
Som na tom tak isto.. keby som vedel, že keď je to v košíku, nie je ešte vyhraté, tak by som klikal rýchlejšie.. Dúfam, že sa to bude ponúkať na aukre zase za niekoľko tisíc..
No páni, zkoušel jste někdo koupit limitku výročního Aarghu? Na nerdi.cz bylo dneska k mání ještě 20 kusů a do minuty byly pryč. Bohužel ani to, že jsem to stačil hodit do košíku, nestačilo na úspěšné dokončení objednávky :(
Fimi: Ale piču. Je to jen blbý marketingový tah. Na chvilku vystrčí postavičky ven, rádoby nerdovští žurnalisté ve svých článcích pohoní nad tím, jak je DC progresivní, pak panďuláčky uklidí a život půjde dál, dokud nebude DC chtít si zase vylepšit PRko.
Pokud nevíte, ve kterém vlákně přesně rozjet novou diskuzi, tak pravděpodobně toto bude to pravé. Také zde končí offtopicy z jiných vláken. Tak trochu odpaďák.