Nezbi: Je tam jeden příběh, který je pokračováním jednoho z prvního dílu, ale jde to pochopit i tak. Taky jsem nejdřív koupil dvojku. Měl jsem tedy štěstí, že jednička se chvíli po tom objevila v antikvariátu.
Zdravím vespolek, založil jsem skupinu na vocapu pro comicsb členy, co chtějí snadněji a rychleji komunikovat , pokecat... Kdo by chtěl být členem, nechť mi pošle číslo do zprávy: pošty , pridam vás. Zatím jsme tam jen já, Darth raelchi a cyboy. ;)
Z Roku nula jsem četl zatím jenom první knížku a těším se na tu druhou. Jenom jsem si nebyl jistý jestli nejsou nějaké důležité věci pro Konec hry ve Hřbitovní směně...
Draco jo však proč ne, z evropských věcí co loni vyšly u crwe se mi asi nejvíce líbila Královská krev, ani žádný Mdek jsem si nekoupil a na ty erotické kraviny od Manary úplně kašlu
No, určitě půjdu do White knight a Requiem.. Žoldneře se chci zbavit, po prvním díle nic moc, spíš nic, jen krásně naleštěné hovno co perfektně voní... Válku říší mám v originále... No zatím mě toho láká málo...vzheldem k tomu že celá sbírka je na prodej, tak si teď hodně vybírám. Už i toho Vybírala bych klidně udal, snad kromě Mureny.
Milo: Requiem vychází od roku 2000 a v plánu bylo 12 dílů. Zasekli se u 11ky a Mills sliboval, že 12 vyjde v roce 2017 a pak se zakončí posledním 13 dílem. Mají kapku zkluz. Česká verze je souborné vydání po třech dílech.
Seneke: v tom posledním by asi měl bejt nějakej nultej díl a ten poslední, aby to vyšlo 3 sešity/kniha jako předešlé, myslím..
A tu poslední dokončí teda letos a pak crew vydá třetí knihu? ;) Jestli čekají, aby to sladili, tak chápu ... A dává to smysl.
Fimi - do čeho ty půjdeš? Jsi trochu alternativní, tak mě zajímá co bereš jako best ;)
Pokud nevíte, ve kterém vlákně přesně rozjet novou diskuzi, tak pravděpodobně toto bude to pravé. Také zde končí offtopicy z jiných vláken. Tak trochu odpaďák.