Stripy, jouky, fejky :)

GWB: Souperman je geniální! Ale u toho Testu mi přišlo, že přes všechen ten patost a roztáhlost jen recykluje klasickou zápletku 60kového Star Treku. Jen místo kapitána Kirka je tam mladej polda.
Kdyz uz sem musite nutne davat webcomicsy, tak linkem.
At je ten letosni rok pro vsechny daleko lepsi, nez ten predchozi, at mate vice casu na dobrz cteni a at je tech ran, ktery clovek schyta v prubehu roku proste min :)

POW!
GWB: jsme zasadne bezkuracka korporace - takze se kouri venku, ale ty bose nohy obalene dehtem uz byly sami o dost vypovidajici...

jinak pri vanocnim uklidu bacha na pavoukysoulbringer: A kouřil jsi jednu za druhou?

Ale abych nebyl OT:

To je cira krasa, baatcha! :)

Jen si myslim, ze “subtle messaging” je dnes na ustupu, vlastne i cela komiksova kultura. Dnes jsem byl na firemnim vanocnim vecirku a prisel v obleku dabla (z Constatina) - kolik lidi tu kriklavou referenci poznalo? 500 lidi uprostred hlavniho mesta a pritom nikdo nemel "zarivejsi oblek"! :)

Nu, kolik lidi si toho vsimlo a s hruzou zjistilo, ze ty sproste smrtelniky navstivil vladce pekla, veskere temnoty a zoufalstvi? Ani jeden pratele, ani jeden! Nerad to rikam, ale nalejme si cisteho vina - nase kultura upada!
Gahan Wilson má totiž podobný styl

Graham Annable (nikoliv Gahan Wilson, jak jsem na první pohled vzhledem ke kresbě a volbě tématu předpokládal)

To je tak nejak pointa. Masovni respekt vuci kazdymu, kdo se neposere ani z vlastni smrtelnosti. Az budu mrtvej, chci bejt cool jako Giffen.
Zack: Takhle mezi těmi jouky docela zanikne, že je to opravdu nekrolog. :(
Tolik roků se tu vydávají komiksy, takový rozmach tu v posledních letech zažívá jak český komiks tak i manga, tolik Marvel a DC filmů se dostalo do povědomí široké veřejnosti... a pak stejně novináři označí současnou kampaň ČSSD za "komixovou". Chjo. https://medium.seznam.cz/clanek/knihomolka-sazi-komixovy-restart-socdem-na-kratkou-politickou-pamet-cechu-22301

GWB: A co má jako Batman dělat? To má snad líbat Robina?

Excentrickej miliardar si koupil mou oblibenou socialni platformu a jde to tam postupne zu grund… vcera se rozhodl, ze to prejmenuje na X.com a hleda nove logo…

…pritom uz davno existuje! :)


soulbringer: tak si kup supermana v KAŽDÉ roční době. tam taky dávali dva přebaly.
Nope. Ja mam pouze jeden!

Jak v tomhle pripade ovsem postupovat? Staci běžná reklamace a nastaveni spam farem po celém svete, jez budou příštích 20 let posilat offline postovni dotazy a nebo staci vypalit nakladatelstvi? … nejsem v tom moc zbehlej, tak se nechci ukvapit. ;)
Právě čekám, jestli se někdo neozve se stejnou "vadou" :-)
Btw jsem zhruba v polovině a je to zatím paráda
měl jsem zato, že každý dostal dva.
:)))
Jestli si jich nedostal - jako kazdej - v poctu 365, tak te pekne obrali!
MP81: nekde na bazaru jsem videl prebal k Vampirelle (bez komiksu) prodavat za 150, tak to treba udas :-D