Jabba

TITULROKČETLCHCESHÁNÍNABÍZÍPOZNÁMKAAKTUALIZACE
100 nábojů #01: První výstřel, poslední šance2007430.9.2017
100 nábojů #02: Záblesk druhé šance2008430.9.2017
100 nábojů #03: Hlas krve2010430.9.2017
100 nábojů #04: Rozčtvrcený zítřek2011430.9.2017
100 nábojů #05: Nezabiješ2011430.9.2017
100 nábojů #06: Šest na odstřel2012430.9.2017
100 nábojů #07: Samuraj2012430.9.2017
100 nábojů #08: Posmrtné blues2013430.9.2017
100 nábojů #09: Smrt je mým řemeslem201331.10.2018
100 nábojů #10: Dekadence201531.10.2018
20x Čtyřlístek1986530.9.2017
30 dní dlouhá noc2003430.9.2017
3002001530.9.2017
3x Kája Saudek1989530.9.2017
A2016414.10.2017
Alice Cooper: Poslední pokušení2003330.9.2017
All Star Western #01: Pistolníci z Gothamu (paperback)201431.10.2018
Alois Nebel #01: Bílý Potok2003330.9.2017
Amazing Spider-Man #01: Návrat2003430.9.2017
Amazing Spider-Man #02: Odhalení2005430.9.2017
Amazing Spider-Man #03: Dokud hvězdy nezhasnou2006430.9.2017
Amazing Spider-Man #04: Příčiny a následky2008430.9.2017
Amazing Spider-Man #05: Šťastné narozeniny2010430.9.2017
Amazing Spider-Man #06: Ezekielův návrat2011430.9.2017
Amazing Spider-Man #07: Hříchy minulosti2012430.9.2017
Amazing Spider-Man: Rodinný podnik2017430.9.2017
Americký upír #012013530.9.2017
Americký upír #022013430.9.2017
Artemis Fowl - Grafický román2008330.9.2017
Assassin's Creed #01: Zkouška ohněm2016330.9.2017
Assassin's Creed #02: Zapadající slunce2017310.10.2017
Assassin's Creed #03: Návrat domů2017323.11.2017
Assassin's Creed - Vzpoura #01: Společný zájem2018217.5.2018
Autobus2015430.9.2017
Baltimore #01: Morové lodě2017423.11.2017
Baltimore #02: Prokleté zvony201859.5.2018
Baltimore #03: Tajemný poutník a další příběhy201843.10.2018
Baltimore #04: Kostnice201951.4.2019
Baltimore #05: Apoštol a čarodějnice201949.1.2020
Banda #01: Karty jsou rozdaný2013330.9.2017
Banda #02: Nakládačka201331.10.2018
Batman #01: Soví tribunál (paperback)2013530.9.2017
Batman #02: Soví město (paperback)2013430.9.2017
Batman #03: Smrt rodiny (paperback)2014430.9.2017
Batman #04: Rok nula - Tajné město (paperback)2015330.9.2017
Batman #05: Rok nula - Temné město (paperback)2016430.9.2017
Batman #06: Hřbitovní směna (paperback)2016430.9.2017
Batman #07: Konec hry (paperback)2017430.9.2017
Batman #08: Supertíha (paperback)2017410.10.2017
Batman #09: Květy zla (paperback)2018310.2.2018
Batman #10: Epilog (paperback)201836.8.2018
Batman & Robin: Batman znovuzrozený201331.10.2018
Batman a syn2012330.9.2017
Batman Detective Comics #01: Tváře smrti (paperback)2013330.9.2017
Batman Detective Comics #02: Zastrašovací taktiky (paperback)2013330.9.2017
Batman Detective Comics #03: Imperátor Penguin (paperback)2014330.9.2017
Batman Detective Comics #04: Trest (paperback)2015331.10.2018
Batman Detective Comics #05: Gothtopie (paperback)201731.10.2018
Batman: Arkham - Pochmurný dům v pochmurném světě2007430.9.2017
Batman: Deset nocí KGBeasta2009330.9.2017
Batman: Dlouhý Halloween 12008530.9.2017
Batman: Dlouhý Halloween 22009530.9.2017
Batman: Kameňák a další příběhy2013530.9.2017
Batman: Můj temný princ201843.10.2018
Batman: Návrat Temného Rytíře2003530.9.2017
Batman: Rok jedna2007430.9.2017
Batman: Temné vítězství #12011430.9.2017
Batman: Temné vítězství #22011430.9.2017
Batman: Temný rytíř #01: Temné děsy (paperback)2013330.9.2017
Batman: Temný rytíř #02: Kruh násilí (paperback)2014330.9.2017
Batman: Temný rytíř #03: Šílený (paperback)2015330.9.2017
Batman: Temný rytíř #03: Šílený (pevná vazba)2015331.10.2018
Batman: Temný rytíř #04: Proměny (paperback)2016330.9.2017
Batman: Ticho I2004430.9.2017
Batman: Ticho II2005430.9.2017
Batman: Země jedna2014430.9.2017
Bezpečná zóna Goražde200731.10.2018
Bílý láma (paperback)2016430.9.2017
Bitevní pole #012013430.9.2017
Blacksad (paperback)2012530.9.2017
Borgia (paperback)2013530.9.2017
Captain America #012011530.9.2017
Captain America #022012430.9.2017
Captain America #03: Smrt2012530.9.2017
Cinema Panopticum2005530.9.2017
Comicsové legendy #01 - Lobo: Bullíkův případ #011998430.9.2017
Comicsové legendy #02 - Lobo: Bullíkův případ #021998430.9.2017
Comicsové legendy #03 - Lobo: Bullíkův případ #031999430.9.2017
Comicsové legendy #03: Wolverine #012002430.9.2017
Comicsové legendy #04 - Lobo: Bullíkův případ #041999430.9.2017
Comicsové legendy #07: Wolverine #022003430.9.2017
Comicsové legendy #08 - Lobo: Sedm zbytečných #011999430.9.2017
Comicsové legendy #09 - Lobo: Sedm zbytečných #02, #032000430.9.2017
Comicsové legendy #10: Wolverine #032005430.9.2017
Comicsové legendy #18: Spider-Man #062009430.9.2017
Conan #00: Zrozen na bitevním poli201958.3.2019
Conan #01: Dcera pána mrazu a další povídky (2. vydání)2009510.10.2017
Conan #02: Bůh v míse2019410.7.2019
Conan #03: Sloní věž2019411.7.2019
Criminal: Každý je zločinec2012530.9.2017