pearlxjam

TITULROKČETLCHCESHÁNÍNABÍZÍPOZNÁMKAAKTUALIZACE
100 nábojů #01: První výstřel, poslední šance2007517.10.2012
100 nábojů #02: Záblesk druhé šance2008517.10.2012
100 nábojů #03: Hlas krve2010517.10.2012
100 nábojů #04: Rozčtvrcený zítřek2011517.10.2012
100 nábojů #05: Nezabiješ2011517.10.2012
100 nábojů #06: Šest na odstřel2012517.10.2012
100 nábojů #07: Samuraj201252.1.2013
100 nábojů #08: Posmrtné blues2013527.6.2013
100 nábojů #09: Smrt je mým řemeslem2013519.12.2013
100 nábojů #10: Dekadence201556.10.2015
100 nábojů #11: Začátek konce2016520.10.2016
100 nábojů #12: Špinavci201856.2.2018
100 nábojů #13: Smůla2018521.9.2018
1001 komiksů, které musíte přečíst, než zemřete2013512.10.2013
30 dní dlouhá noc200342.1.2013
300 (3. vydání)201156.2.2012
3x Kája Saudek198956.2.2012
Abe Sapien #01: Dýka z Lipu201914.10.2019
Alisik #01: Podzim201811.5.2018
Alisik #02: Zima20188.1.2019
Alisik #03: Jaro201914.5.2019
All Star Western #01: Pistolníci z Gothamu (paperback)2014421.7.2014
All Star Western #02: Válka vládců noci (paperback)201621.6.2016
All Star Western #03: Černý diamant (paperback)201826.4.2018
All You Need is Kill - Stačí jen zabíjet2016419.4.2016
Amazing Spider-Man #01: Návrat (2. vydání)201146.2.2012
Amazing Spider-Man #02: Odhalení2005420.4.2012
Amazing Spider-Man #03: Dokud hvězdy nezhasnou2006420.4.2012
Amazing Spider-Man #04: Příčiny a následky2008420.4.2012
Amazing Spider-Man #05: Šťastné narozeniny2010420.4.2012
Amazing Spider-Man #06: Ezekielův návrat2011420.4.2012
Amazing Spider-Man #07: Hříchy minulosti2012520.4.2012
Amazing Spider-Man: Rodinný podnik201741.8.2017
Americká liga spravedlnosti #01: Nejnebezpečnější hrdinové světa (paperback)2017419.10.2017
Americký upír #01201349.5.2013
Americký upír #02201312.10.2013
Američtí bohové #01: Stíny201815.6.2018
Američtí bohové #02: Já, Ainsel201926.6.2019
Arzach / Hermetická garáž201923.5.2019
Asgard2018513.12.2018
Autobus20151.3.2016
Avengers #01: Poslední návštěva201943.5.2019
Avengers #02: Světové turné201927.9.2019
Avengers: Do boje!201136.2.2012
Baltimore #01: Morové lodě2017427.11.2017
Baltimore #02: Prokleté zvony2018422.3.2018
Baltimore #03: Tajemný poutník a další příběhy201821.9.2018
Baltimore #04: Kostnice20197.3.2019
Baltimore #05: Apoštol a čarodějnice201925.9.2019
Banda #01: Karty jsou rozdaný201348.3.2013
Banda #02: Nakládačka2013411.8.2013
Batman #01: Soví tribunál (paperback)2013527.6.2013
Batman #02: Soví město (paperback)2013519.12.2013
Batman #03: Smrt rodiny (paperback)2014519.11.2014
Batman #04: Rok nula - Tajné město (paperback)2015518.11.2015
Batman #05: Rok nula - Temné město (paperback)2016521.6.2016
Batman #06: Hřbitovní směna (paperback)2016414.11.2016
Batman #07: Konec hry (paperback)2017528.6.2017
Batman #08: Supertíha (paperback)2017425.9.2017
Batman #09: Květy zla (paperback)2018412.2.2018
Batman #10: Epilog (paperback)2018313.4.2018
Batman & Robin: Batman znovuzrozený2013520.8.2013
Batman / Želvy nindža (paperback)2017422.12.2017
Batman / Želvy nindža Adventures2018410.4.2018
Batman / Želvy nindža II (paperback)201927.2.2019
Batman a syn2012320.8.2012
Batman Detective Comics #01: Tváře smrti (paperback)2013427.6.2013
Batman Detective Comics #02: Zastrašovací taktiky (paperback)2013319.12.2013
Batman Detective Comics #03: Imperátor Penguin (paperback)2014531.10.2014
Batman Detective Comics #04: Trest (paperback)2015418.11.2015
Batman Detective Comics #05: Gothtopie (paperback)201743.4.2017
Batman Detective Comics #06: Ikarus (paperback)201844.5.2018
Batman Detective Comics #07: Anarky (paperback)201914.10.2019
Batman R.I.P.201349.5.2013
Batman v černé a bílé201927.9.2019
Batman: Deset nocí KGBeasta2009412.5.2016
Batman: Dlouhý Halloween 1200846.2.2012
Batman: Dlouhý Halloween 2200946.2.2012
Batman: Kameňák a další příběhy2013517.8.2013
Batman: Můj temný princ2018417.10.2018
Batman: Návrat Temného Rytíře200356.2.2012
Batman: Rok jedna200746.2.2012
Batman: Temné vítězství #1201146.2.2012
Batman: Temné vítězství #2201146.2.2012
Batman: Temný rytíř #01: Temné děsy (paperback)2013424.7.2013
Batman: Temný rytíř #02: Kruh násilí (paperback)201436.5.2014
Batman: Temný rytíř #03: Šílený (paperback)201556.10.2015
Batman: Temný rytíř #04: Proměny (paperback)2016423.9.2016
Batman: Ticho I200456.2.2012
Batman: Ticho II200556.12.2012
Batman: Země jedna2014318.6.2014
Bílý láma (paperback)201613.12.2016
Bitevní pole #01201338.3.2013
Blacksad (paperback)201252.1.2013
Bojový anděl Alita #01: Zrezivělý anděl201752.11.2017
Bojový anděl Alita #02: Smrtící anděl2018523.4.2018
Bojový anděl Alita #03: Cesta ke svobodě201857.11.2018
Bojový anděl Alita #04: Dobytí Salemu2019528.3.2019
Borgia (paperback)2013519.12.2013
Calvin a Hobbes #01200956.2.2012