Hoši pardon, ale to vyhledávání je prostě průser, obhajovat si to můžete jak chcete. Ať jdu na jakoukoliv stránku, která má svůj vyhledávač, tak prostě funguje stylem, že napíšu název, dám enter a hotovo. "Většina uživatelů hledá přes Google"? "Stačí si to naklikat v té a té záložce"? No tak. Vždyť tohle jsou strašně zpátečnický a navíc naprosto zbytečný kroky. A i kdyby vyhledávání + enter používalo podle vás jenom 10 uživatelů, tak to ale prostě furt někdo využívá... tak jaký je konkrétní problém zobrazení všech komiksů po enteru ponechat a dát tak lidem více možností? Každý si pak zvolí, co mu vyhovuje nejvíce; jestli používat našeptávač, proklikat se na komiksy přes záložky nebo si je nechat vyjet po enteru. Osobně mi tohle zkrátka přijde neintuitivní, jako krok zpátky a vyhledávacímu políčku odebírající jeho primární funkci a smysl celkově. Vzhled je jinak super, ale tím se už před ránou do držky asi nezachráním :'))
Aniž bych přiléval benzín do ohně, rád bych se taky pozastavil a zeptal se DR ohledně toho "vůbec se nepracovalo s komiksovou látkou". A nemyslím to nijak zle, vážně mě to zajímá čistě jako výměna názorů. Všechny ostatní věci jako hraní herců a záživnost filmu ti rozmlouvat nechci, bylo by to zbytečný, protože když se někdo nudil, tak se prostě nudil. Tbh já osobně si ten film plně užil až při druhém domácím zhlédnutí, takže tě v mnohém chápu. Ten Batman ne-detektiv je i docela trefný, s nadsázkou se dá říct, že co se nejvíc řeší jsou Riddlerovy hádanky a zbytek mu pak prostě sám Riddler prozradí... ale furt má k Batmanovi vyšetřovali zdaleka nejblíž ze všech filmových adaptací.
Ale že se nepracovalo s komiksovou látkou? První věc je ta, že točení se kolem mafiánských rodin je z Dlouhého Halloweenu a Riddlerovo závěrečné "přebudování" Gothamu je ze Snyderova Roku nula, takže tu máš minimálně dvě inspirace v konkrétních příbězích. Ale co mě zajímá víc, tak co přesně očekáváš od superhrdinského filmu? Není to adaptace jednoho konkrétního příběhu, vezmou se postavy (ale to jsi popsal pouze jako "ovonění") a nějaké inspirace (viz. již řečené) a na tom se vystaví samostatný filmový příběh. Snad žádný Marvel/DC film neudělal přímou adaptaci konkrétního příběhu, vždy se vzaly jenom nějaké ty inspirace a pak se šlo vlastní cestou... a ty inspirace v The Batman jsou.