Ne ze bych toho z comixovyho sveta cetla tak malo, ale hlavnim zasobovatelem a sponzorem je muj pritel (ID Kocour). Jednou se nase sbirky spoji a budeme nejvetsi comix sbirka v galaxii, MUHEHEHE!
 • Mononoke
  Výborné dílo z alternativní budoucnosti/minulosti. Přestože jsem první díl zatím nečetla, připadaly mi zpočátku některé příbuzenské vztahy trochu komplikované, naštěstí, ještě před koncem se pro mě vše vyjasnilo. Konec byl trochu moc uspěchaný, jakoby Talbotovi docházel dech a kdyby byla kniha delší vůbec bych se nezlobila.
 • Mononoke
  Mononoke23.9.2008 12:34Usagi Yojimbo #04: Spiknutí draka
  U Usagiho jsem si již zvykla na kratší příběhy, ale Sakai zde předvádí, že umí skvěle zvládnout i delší příběh, kde se osudy několika hrdinů v jednu chvíli společně prolnou dohromady.
 • Mononoke
  Mononoke26.8.2008 10:07Garfield #24: Tučná léta
  Davisovi naštěstí ještě tak úplně nedochází dech, tak se snad ještě několika dobrých knížek dočkáme...
 • Mononoke
  Mononoke25.7.2008 11:19Mýty #01: Legendy v exilu
  Oddechovka na deštivé letní odpoledne. Pravda je, že jsem čekala trochu víc (doufám, že ostatní knihy budou ještě lepší a tohle je jen takový "rozjezd"). Prvotní nápad je super, poskytuje v podstatě neomezenou svobodu tvůrci, ale díky tomu jsem myslela, že to bude větší odvaz. Ale nevadí, svůj účel - pobavit, splnila kniha dobře, 80%
  Jo a obálka je výborná a titulní strany ke každé kapitole taky (celkově má dílko hodně příjemný kolorit).
 • Mononoke
  Mononoke18.7.2008 14:58CREW² #15
  Hodně dobré číslo. Blacksad super jako vždy, konečně přišlo rozuzlení příběhu :), Human target měl dobrej konec a Deathblow má výbornou kresbu (i kdyz ten priběh se mi za tak úplně nezdál, chtěl by určitě doladit). Články nadprůměr.
 • Mononoke
  Mononoke16.7.2008 23:20Pan Ovocňák
  Vyborna kresba, inteligentni pribeh a predevsim kupa srandy!
 • Mononoke
  Mononoke16.7.2008 11:14CREW² #14
  Crew jsem si začala kupovat právě kvůli Blacksadovi. Soudce Dredd a spol ve zbytku časopisu (kromě Batmana) byl docela podprůměr, takže jen kvůli Blacksadovi 70%
 • Mononoke
  Mononoke16.7.2008 10:38CREW #13
  Skvělý Sandman (téměř jako vždy), Loba moc neznám, ale docela mě to navnadilo přečíst si něco víc a Sinister a Dexter byl jako příběh docela odfláknutej (kresba byla ale v poho). Starou Crew vůbec neznám ale přišlo mi sympatický, že je tu mnohem víc komixu než článků, tak by to mělo bejt...
 • Mononoke
  Jedno z nejnapínavějších a nejtemnějších Spidermanových dobrodružství!
 • Mononoke
  Věřte nebo ne ale tenhle starý přátelský spíďa ze sousedství je ryzí klasika, která mi je stokrát milejší než rádoby intelektuálské nabubřelé comixové booky co se vydávají dnes. Spousta akce, vždy pobaví, má super hlášky, uhání Gwen... nemám co vytknout.
 • Mononoke
  Mononoke15.7.2008 07:33O půlnoci zemřu
  Na přečtení před usnutím - a pak na několik let odložit - to nebylo špatné. Příběh hodnotím nad kresbu a kolorit, což nebyl můj šálek čaje.
 • Mononoke
  Mononoke13.7.2008 18:38V jako Vendeta
  Pro me naprosto úžasný komiksový zážitek. Výborná kresba (myslim, že zpočátku se mi moc nezamlouvala, ale pak se mi dostala pod kůži), hustá atmosféra a inteligentní příběh v podání Alana Moorea.
  Všem, kdo váhají s koupí (třeba kvůli ceně) doporučuji!
 • Mononoke
  Mononoke13.7.2008 18:07Šifra mistra Hanky
  Tohle byl pro mě totální přešlap vedle.
  Jerie absolutně postrádá cit pro klasické vnímání barev o anatomii nemluvně, možná měl na akdemii dávat větší pozor.
  Z příběhu jsem tak trochu rozpačitá, má docela dobré momenty ale jako celek prostě nefunguje. Co takhle vlít trochu mystiky a atmosféry do obrozenecké Prahy a odpustit si odstřelovače a akční nádech příběhu?
 • Mononoke
  Mononoke13.7.2008 17:54CREW² #22
  Hodina šermu jako variace na Sněhurku a sedm trpaslíků, se mi - i přes celkem jednoduchou a hlavně předvídatelnou zápletku líbila. Co na tom že každý políčko vypadalo jako že je malovaný jinou technikou, mě osobně to připomnělo takové ty ruské pohádky a do příběhu to skvěle sedlo.
  Forest whispers my name nebyl špatný, ale příběh (teda konec) u Kago no tori mi prostě přišel schválně šokující a naschvál přitažený za vlasy (kresba se mi líbila, ale taky na ní mohlo být víc práce, když už to bylo v japanese štýlu).
  Škoda že Garfield nebyl vybraný zrovna nejlépe. Shazování Odieho ze stolu nepatří zrovna k mým oblíbeným scénkám :)
  Ale celkově mám z celého čísla dobrý pocit.
 • Mononoke
  Díky Mausovi jsem se ještě na základní škole, roku léta páňě 2000 začala seznamovat s komixem...
Sbírka z comicsů na CDB
Četl/a: 0
Mám: 64 (cca 15721 Kč)
Chci: 6 (cca 3793 Kč)
Sháním: 0
Nabízím: 0
Osobní: 0
Sbírka mimo CDB
Četl/a: 0
Mám: 0
Chci: 0
Sháním: 0
Nabízím: 0
Osobní: 0