Alex´s

Alex´s

Email: boit@post.cz

Alex´s
Alex´s | 15.1.2019 | Ultimátní komiksový komplet #039: Syn klanu M

Quicksilver... Mně nikdy nevadil, spíše mi přišel jako cool postava. Tenhle komiks mi to nepotvrdil! Kromě konce mně tu nic nezaujalo. Kresba se mi ani moc nelíbila.
Děj se točí spíše okolo inhumans, já se tak těšil na komiks o quicksilvrovi, ale po tomhle lituji toho že jsem ho přečetl. Aspoň že u konce se nezachoval jako idiot a přijal správné řešení pro svou dceru Lunu. 2,3-2,4 hvězdiček * *

Alex´s
Alex´s | 15.1.2019 | Ultimátní komiksový komplet #032: Klan M

Nejdůležitější komiks eventu House of M (klan m), nejlepší scénarista Brian Bendis vytvořil jeden z nejlepších komiksů na světě, škoda, že to nenakreslil David Finch, oni dva jsou prostě pecka. Tenhle komiks by měl znát každý, kdo čte komiksy. Kdyby to zfilmovali, tak by to byl jeden z nejlepších filmů, podle komiksu. U avengers: Rozpad zazářila scarlet witch, tady se přesuneme k wolverinovi. Wanda už nepůsobí ani jako záporák, je zoufalá z toho co provedla a polovina suprhrdinů ji chce zabít. Po tomto komikse následuje hlavně avengers: Dětská křížová výprava (a taky syn klanu m,new avengers ......To není moc důležité).4,7 - 5 hvězdiček * * * * *

Alex´s
Alex´s | 13.1.2019 | Ultimátní komiksový komplet #062: Avengers: Na věky věků, část 2

Druhá část je slabší, text je nelogický (aspoň pro mě). Narozdíl od první části, která byla o dost lepší, tu humor už nenajdete. Druhá řada ukk (61-120) je prostě slabá. Zaujal mě kang/immortus a škoda, že se tu nezmínili víc o vztahu mezi captainem marvelem a songbird. 3,3 - 3,45 hvězdiček.

Alex´s
Alex´s | 5.1.2019 | Ultimátní komiksový komplet #031: New Avengers: Útěk

Miluji,když má kresbu na starost David Finch, umí ukázat komiks z nové doby a pracuje na těch nejlepších komiksech. Tenhle komiks je z eventu klan m, a je tu ukázáno, co se dělo po něm. Sice není důležitý pro event (důležitý pro event je hlavně avengers: rozpad a klan m), takže když z tohohle eventu chcete číst jen to opravdu podstatné, tak si tenhle komiks nemusíte číst. Když vynecháme začátek, tak je tenhle komiks prostě chill. Dávám tomu 3,9-4 hvězdičky. Škoda, že ukk neudělalo pokračování.

Alex´s
Alex´s | 29.12.2018 | Ultimátní komiksový komplet #061: Avengers: Na věky věků, část 1

Příběh, který se dělí v polovině knihy na další tři příběhy, najdete si v tom něco svého a asi velká hvězda tohohle komiksu, je yellowjacket, sice se to nezdá, ale většinu zábavy přinesl právě on. Všichni tu vystupují moc zasmušile. Kresba je skvělá, ale nelíbí se mi záporák immortus a kang. Malý plus za postavy songbird a captaina marvela. 3,7 - 3,9 hvězdiček, už se těším na další díl.

Alex´s
Alex´s | 27.12.2018 | Ultimátní komiksový komplet #028: Avengers: Na ostří nože

Nevím jak začít, kresba je docela fajn, ale lepší by bylo,kdyby to kreslil David Finch (avengers: Rozpad,avengers: Útěk). Komiks mi přišel o ničem, zvětšiny se tam nachází boj mezi thorem a iron manem, potom tam je konflikt mezi Jackem of hearts a Ant-manem (trochu to pomohlo komiksu) a potom tam přimíchali postavy, které tam jsou jen tak (scarlet witch,vision,she hulk ....). Štval mě tam trochu thor, a iron man mi přišel docela fajn, což je většinou na opak, iron mana moc nemusim. Všechny komiksy v této knize nejspíše zachránil cap. america,Jack of hearts a ant-man. Někdy mi ten komiks nepřišel logický. 2,5-2,8 hvězdiček.

Alex´s
Alex´s | 26.12.2018 | Ultimátní komiksový komplet #034: Avengers: Rozpad

Ultimátní komiks, kterému se nesmíte vyhnout. To, co se stalo v avengers: rozpad a klan m (doporučuji nejdříve číst nhm-scarlet witch,dále rozpad a potom klan m), změnilo celý marvel svět. Ilustrace a barvy přivádí temnou atmosféru. Jsou tu akční souboje a tenhle komiks působí na čtenáře hrozně psyhcicky. 4,5 - 4,9 hvězdiček.

Alex´s
Alex´s | 26.12.2018 | Ultimátní komiksový komplet #096: Avengers - Zrození Ultrona

Celý děj se toč í hlavně kolem Ultrona a Avengers. Je to krásný příklad toho, jak má vypadat retro komiks.Děj není moc důležitý pro svět marvelu, spíše slouží k pobavení, ale něco důležitého se tam najde. Ilustrace je úžasná. 3,7-4 hvězdičky.

Alex´s
Alex´s | 25.12.2018 | Nejmocnější hrdinové Marvelu #027: Scarlet Witch

Myslím si že se v tomhle komiksu se její origin odehrál rychle, ale skvěle. Je vidět, že se tu pracovalo hlavně se vztahy. Ilustrace mi nepřišla moc extra, ale líbila se mi. Škoda, že se většina komiksu točí okolo jednoho děje, který vytváří další děje. Čtyři hvězdičky, na víc to nemá a na méně to není.

Aktivita

Naposledy přihlášen: 19.1.2019 14:00
Komentáře u comicsů: 9
Hodnocení comicsů: 9
Příspěvků ve foru: 0

Sbírka (z CDB)

Četl: 9 (cca 2041 Kč)
Má: 9 (cca 2041 Kč)
Chce: 0
Shání: 0
Nabízí: 0