• Bonpar
  Podobně jako první sběratelský box obsahuje tento druhý druhé vydání sešitů tisknutých v Číně a to bez doplňujících informací o vzniku každého z nich, které jinak v prvním vydání byly. Celkově jsem ale za tento komplet Albatrosu vděčný.
 • Bonpar
  Francouzská komiksová klasika v super sběratelském boxu. Jedná se o druhá vydání tisknutá v Číně (oproti prvním z Francie) s lehce horší kvalitou papíru, ale jako zásadnější problém je pro mě absence pár úvodních odstavců doplňujících informace o vzniku daného sešitu, která jinak v prvním vydání byla!
 • Bonpar
  Bonpar22.6. 20:34Sběratelský klub
  Mě teda od Booktooku došel ten omnibus v pořádku. Sice jen ve fólii, ale v krabici byl natěsno. Větší problém mám třeba s Bookdepository, kteří knížky bez fólie dávají často do větších krabic, takže v nich děsně lítaj a omlátí se všechny rohy a hrany.
 • Bonpar
  Bonpar10.6. 15:37Slevy, výprodeje, bazary
  No pěkný, říkal jsem si, že Providence Omnibus nekoupím, vzhledem k tomu, co Argo provádí. Ale 1375 Kč se těžko říká ne.
 • Bonpar
  Bonpar30.5. 19:54Sběratelský klub
  RadimNemec: Jasně, v té druhé knize to nebude, to jsem pochopil. Já jen že by bylo super, kdyby to Albatros dovydal všechno na takové úrovni, jakou teď nastavil.
 • Bonpar
  Bonpar30.5. 19:30Sběratelský klub
  Darth Raelchi: Takže chápu dobře, že by Stínadelská trilogie mohla eventuálně vyjít v Albatrosu jako třetí kniha a tím by to bylo komplet? Nebo by tam mohl být nějaký zádrhel?
 • Bonpar
  Bonpar20.6.2021 17:22* Připomínky a návrhy
  Sek a Zula 2. a 3. vydání mají přehozené roky.
Sbírka z comicsů na CDB
Četl/a: 193 (cca 87483 Kč)
Mám: neveřejné
Chci: 1 (cca 228 Kč)
Sháním: 1 (cca 228 Kč)
Nabízím: neveřejné
Osobní: 0
Sbírka mimo CDB
Četl/a: neveřejné
Mám: neveřejné
Chci: neveřejné
Sháním: neveřejné
Nabízím: neveřejné
Osobní: 0