mart.in [mecenáš]

mart.in
M mart.in | 26.10.2013 | Ultimátní komiksový komplet #041: Zombie z Marvelu

Po delší době mi nějaký comics přišel opravdu vtipný, k tomu pěkná kresba, takže spokojenost. Určitě jeden z těch lepších kousků kompletu.

mart.in
M mart.in | 6.10.2013 | Hitman: Pár vražd navíc

Hodně mě bavily příběhy s Lobem a s JLA, ale za úplně nejlepší část knihy považuju westernovou Rakev plnou dolarů. To je prostě pětihvězdičková pecka, kterou teď, když ji mám ještě čerstvě v paměti, beru snad jako nejlepší příběh s Tommym co jsem kdy četl. Trochu slabší mi naopak přišly první dva příběhy, ale tak zase ten Zrod Hitmana by asi člověk znát měl, no:o). Nebavil mě kratší příběh se Šestipívem, to ale celkový dojem příliš nekazí, protože bylo prostě hrozně fajn zase se po čase s Monaghanem vidět.

mart.in
M mart.in | 22.9.2013 | Crew2 #36

Anita mě opět vůbec nebavila, není to vtipné, není to ničím zábavné ani zajímavé, beru to jako zbytečné zaplácnutí místa, které by se určitě dalo mnohem lépe využít (klidně i nějakým tím článkem, ale spíš nějakým povedenějším comicsem). Rex Mundi mi zas jako taková nuda nepřijde, ale je fakt, že by to mohlo mít trochu rychlejší spád. Pořád mám ale pocit, že to pak v knize prostě bude o poznání lepší, že člověk při dlouhodobějším působení nasaje nějakou tu atmosféru:o). A nakonec Skalpy, na které už hodně dlouho všude slyším a čtu jen chválu - i proto jsem asi čekal větší pecku, chvilku mi trvalo, než jsem začal pobírat kresbu, ale jo, na začátek to nebylo špatný, a ten konec celkový dojem hodně zlepšil a rozhodně nalákal na pokračování. Stále platí, že dokud bude Crew vycházet (ať už bude její kvalita jakákoliv), budu ji kupovat, ale nevadilo by mi, kdybych se při jejím čtení bavil trochu víc.

mart.in
M mart.in | 22.9.2013 | Divočina (pevná vazba)

Povedená kniha, jen škoda toho strašně rychlého závěru. Kdyby někdy bylo pokračování, neváhám ani vteřinu a kupuju. A kdyby bylo případné pokračování v barvě, byla by to paráda (asi by bylo potřeba získat víc peněz přes startovač, ale to by myslím nebyl problém:o). Hodně se mi líbila pasáž z pohledu komisaře Schwartzweise. Na místní poměry nečekaně dobré a zábavné dílo, o dost lepší, než jsem čekal. Jen ten konec vážně zamrzel.

mart.in
M mart.in | 20.8.2013 | Darebák (limitovaná edice)

to fakt ještě prodávaj:o)? já myslel, že se to zase vyprodalo tak za hodinu... asi už byly ty 2000 za 48 stran vážně moc

mart.in
M mart.in | 10.8.2013 | Ultimátní komiksový komplet #018: New X-Men: G jako Genocida

Když jsem kdysi četl to vydání z roku 2007, docela mě to bavilo. Zvláštní, protože když jsem teď četl tohle, nebavilo mě to skoro vůbec. Některé dialogy jsou hrozně divné, nějak mi ani nedávají smysl, k tomu se mi vlastně ani nelíbí kresba (zase mám problém hlavně s obličeji - jasně, nemůžou všichni vypadat dobře, ale tady jsou všichni prostě hnusný, a ten Summersův extrémně protáhnej a hubenej obličej je něco děsnýho:o).

mart.in
M mart.in | 28.7.2013 | Darebák

Je to sice jen na pár minut, ale rozhodně to není nuda. Bisley nepatří zrovna mezi mé oblíbence, ale tentokrát mi kresba nevadila, naopak se mi některé panely dost líbily.

mart.in
M mart.in | 28.7.2013 | Ultimátní komiksový komplet #012: Zázraky

Na původní vydání už se skoro bojím sahat, takže tohle byla jasná koupě (a taky chci složit ten obrázek... dostali mě, parchanti). Comics je to prostě úžasný, nemá cenu něco dodávat. - skvělý nápad, skvěle napsané, krásná malba. Je moc dobře, že byl vydán v rámci UKK, i když co už jiného by tam mělo být, a můžou si ho tak přečíst i ti, co propásli to první vydání.

mart.in
M mart.in | 16.7.2013 | John Constantine, Hellblazer: Těžké časy

Na kresbu jsem si musel zvykat a až do konce asi ani úplně nezvykl, ne snad jen kvůli barevnosti (podle mě by tomuhle příběhu fakt víc seděla realističtější a temnější kresba), ale i kvůli tomu, že jsou všichni hrozně hnusný a každou chvíli vypadaj jinak (co se jim to s těma ksichtama děje?). I přesto jsem si to ale užil, bavilo mě to, mít to pro mě přijatelnější kresbu, je to na pět hvězd.

mart.in
M mart.in | 24.6.2013 | E.V.A. Kroniky z podzemí

Brzo jsem se ztratil, jestli jsem se teda aspoň trochu chytal na začátku, a bez anotace bych asi vůbec netušil, o co má jít. Postavy se mi vzájemně pletly, kolikrát jsem vůbec netušil, o čem že to vlastně mluví a párkrát jsem si dokonce myslel, že jsem musel přeskočit stránku (nepřeskočil). Autorova kresba se mi mnohem víc líbí bez barev, nebo aspoň tyhle mi přijdou strašné.

mart.in
M mart.in | 15.2.2014 23:01 | Povinná četba

Catwoman - The Game jsem zrovna dneska přečetl a dobře se pobavil i pokoukal:o), rovnou jsem si teda objednal Catwoman - Dollhouse, tak snad nebudu zklamán... tímto děkuji erikovi za tip:o)

mart.in
M mart.in | 28.1.2014 10:21 | Sběratelský klub

taky mi klesla brada... ty "krabičky-obaly" jsou fakt parádní

mart.in
M mart.in | 15.1.2014 23:15 | Pindárna

Díky za informace o Fatale, ale jak s nima teď naložit? Čekat a doufat, nebo to vzdát a objednat:o)? Ale od BBArtu to zas bude určitě parádní vydání (pokud to teda nakonec u nás vážně vyjde), takže asi počkám. A Criminal 2, no už aby to bylo! Rozhodnutí BBArtu chápu, i tak si koupim většinu comicsů co na letošek plánujou, ale jak už jsem si tu pobrečel, 100 nábojů mi bude fakt chybět.

mart.in
M mart.in | 14.1.2014 22:27 | Pindárna

Pozastavení 100 nábojů mě nehorázně štve, jenže se mi to nechce dočítat v originále, takže si prostě musim počkat. Stejně tak asi nemá cenu doufat v české vydání Fatale, nebo nejspíš ne v dohledné době (ani nevím, uvažoval o tom vůbec někdo? Tajně jsem doufal v BBArt, ale to teď padá), takže tam do vidím na objednávku z Anglie. Útěchou je asi fakt jedině to, že bude čas přečíst si pár starších věcí znova, ale stejně, 100 nábojů, kurva...!

mart.in
M mart.in | 30.9.2013 19:24 | * Připomínky a návrhy

Toe: myslím, že je to stejné. Verze z Crweconu (nebo aspoň ta moje) má taky rozměry 170x240, v levém spodním rohu je logo Rando, na konci 15 stran opačně. (artbook).

mart.in
M mart.in | 26.9.2012 12:34 | Pindárna

tak kdo se chystá vyrazit na komiksFEST sledovat jamese o´barra jak maluje evu decastelo?

mart.in
M mart.in | 13.8.2012 13:59 | Povinná četba

to Kaluž: Severed - díky moc za tip, tohle se vážně hodně povedlo. Dlouho mě nic tak nevtáhlo a nenasíralo (fakt neskutečná svině!:o). Kresba je perfektní, celý to dokáže navodit přesně tu (ne)příjemně tísnivou atmosféru, kterou u hororů hledám. Chtěl jsem si to šetřit a dávkovat, ale ani náhodou, člověk toho má stejně pořád plnou hlavu a hned se k tomu zase musí vrátit. A obálky jsou skvělý!

mart.in
M mart.in | 5.8.2012 22:31 | Filmový a hudební klub

to DEmnoG: Bane - díky za vysvětlení a bonus navíc:o)... Bruce - aniž bych se v tom chtěl teda přehnaně šťourat, pořád mi to vrtá hlavou... přístup do města byl jen přes ten jeden most, a ten byl nonstop hlídanej, ne? nebo šlo o to, že nikdo nesmí z města, ale tam si může jít kdo chce? ok, nikdo by se tam asi moc nehnal... nebo to mám brát tak, že pro Bruce něco takovýho prostě neni žádná překážka:o)? mě tohle naštvalo, protože jak se dostal z vězení, hned jsem si říkal, jak se asi bude dostávat do Gothamu bez "batmaních pomůcek" a tak nějak jsem se na to těšil... a on tam prostě najednou byl:o)

mart.in
M mart.in | 4.8.2012 21:14 | Filmový a hudební klub

Tak jsem si taky konečně zašel na Batmana, ale nelituju, že jsem si počkal (hodně mi vadí, když musim poslouchat jak se lidi v kině něčím cpou, mluví a zrovna při filmu musí něco řešit na mobilu) - dnes kino na Floře prázdné, jen čtyři lidi, takže paráda. A něco k filmu - určitě dojde i na SPOILERY - nakonec spokojenost, pořád mi všichni tvrdili, jak je první půlka nudná a strašně roztahaná. Já takový pocit rozhodně neměl, nenudil jsem se ani chvilku. Pak jsem měl velké obavy z Catwoman, Anne Hathaway nemám rád jako herečku (dodnes nechápu, že jsem se někdy podíval na Deník princezny - hrozná chyba, od té doby jí prostě nemůžu:o) a k tomu se mi fyzicky vůbec nelíbí. Překvapivě mi ale ve filmu nevadila, jen mi prostě nepřišla vůbec sexy, což bych od Catwoman tak nějak čekal:o). Bane jako záporák v pořádku (Tom Hardy super), ale jen do chvíle, než se ukázalo, že je to vlastně jen takovej poskok. A pak bych měl pár dotazů - buď to ve filmu nebylo, nebo mi to prostě uniklo, což je klidně možný: Co se mu vlastně stalo/co mu vlastně udělali, že musel mít tu masku? A jak/kudy se Bruce potom co vylezl z vězení dostal do Gothamu?

mart.in
M mart.in PRODÁM2.7.2020

sešitovky

Joker: Killer Smile 1-3 + Batman: The Smile Killer (větší DC Black Label formát) za 500
Second Coming 1-6 (komplet) za 350
Quantum Age 1-6 (komplet) - Black Hammer spinoff z budoucnosti za 300
Black Hammer 45 1-4 (komplet) - Black Hammer spinoff z minulosti za 200

vše v perfektním stavu, při více kusech možná úprava ceny a sešitovky zdarma
Praha nebo pošta (platba předem + poštovné)

blomex@seznam.cz

mart.in
M mart.in PRODÁM16.6.2020

Prodám:
Velké dobrodružství Pepíka Střechy - velký formát (trochu ohnuté okraje přebalu, jinak v pořádku) - 900
Batman Rebirth 1+2 (pevná vazba, nerozbalené) - 650
Sabrina - 450
Batman v černé a bílé - 450
Liberty Meadows - 100
Umbrella Academy 1 - 250
Superman: poslední syn - 100
Lex Luthor - 120
Drsný sbohem (2. vydání) - 250
Pečeme s Kafkou - 100

Sešitovky:
Spider-Man: Life Story (1-6) - 600
Batman: White Knight (1-8, variant covers) - 600
Batman: Creature of the Night (1-4, 1 a 3 ohnuté rohy) - 300
Death of Wolverine (1-4) - 700
Batman + Flash - The Button (lenticular variants) - 700
Swamp Thing: Winter Special - 400
Hellboy and the BPRD: 1952 1 (Maleev signed) - 500
Namwolf 1 (Powell variant cover) - 150
Pearl 1 (Maleev variant cover) - 200
Crypt of Shadows - 150
Catwoman 4 (Artgem variant) - 200
The Batman´s Grave 1 - 100
Sandman Universe 1 (McKean variant) - 150
DC Universe Rebirth 1 (1st print) - 250
American Gods 1+2 - 150
Batman: Kings of Fear 1 (Sienkiewicz variant) - 200
Justice League 35 (Monsters of the Month variant) - 150
Batman 64 (Murphy variant) - 150

Ceny spíš nástřel, jestli něco chcete a cena se vám zdá mimo tak piště, doladíme to.
Předání v Praze nebo pošta (platba předem + poštovné).

blomex@seznam.cz

Aktivita

Naposledy přihlášen: 2.7.2020 20:15
Komentáře u comicsů: 151
Hodnocení comicsů: 376
Příspěvků ve foru: 13

Sbírka (z CDB)

Četl: 742 (cca 258141 Kč)
Má: 565 (cca 210117 Kč)
Chce: 5 (cca 1895 Kč)
Shání: 0
Nabízí: 5 (cca 1324 Kč)