DancinPuppet

DancinPuppet

Jméno: Ivo Zedek
Email: sid.circles@gmail.com

Pokud se někomu zdá mé hodnocení některých titulů přehnaně vysoké, můžu se hájit pouze tím, že každý komiks mám svým způsobem rád a semtam se k němu i rád vracím a proto pro mě každý bude mít vždycky citovou hodnotu která mu dává automaticky 50%.

DancinPuppet
DancinPuppet | 2.11.2010 | Sandman #03: Krajina snů

po nasazení vysoké laťky u prvního dílu a mírném poklesu u druhého, se dočkáváme třetího, povídkového Sandmana, který potěšil pokrokem v kresbě od dílu druhého a originalitou jednotlivých povídek- Calliope je takovou ženskou verzí prvního dílu Sandmana, Sen tisíce koček dojme a připomene muzikál Cats, Sen noci svatojánské zas trošku obohatí sandmanovo universum o skutečné historické události, o které se později s oblibou znovu opírá a nové světy. Poslední Fasáda je trošku zklamáním, hororová povídka svým kouzlem připomíná finále prvního svazku, ale nějak nezaujme ani nenaštve.

DancinPuppet
DancinPuppet | 2.11.2010 | Sandman #02: Domeček pro panenky

Příběh Domečku pro panenky už jemně otrkává a připomíná dějovou linku prvního dílu, Sam Kieth chybí, ale stále jde o nadprůměr a puclík do dokonalé Gaimanovy skládačky jménem Sandman.

DancinPuppet
DancinPuppet | 2.11.2010 | Sandman #01: Preludia a nokturna

První kniha díla, které přesvědčí laika o tom, že i komiks může vyprávět velkolepé temné fantasy, ke kterému se vždy s chutí vrátí. + Kresba Sama Kietha. Jasný klenot.

DancinPuppet
DancinPuppet | 2.11.2010 | Kick-Ass: Nářez

Příjemné překvapení, moc jsem chtěl, koupil jsem a ani na minutu jsem koupě nelitoval. Drsný příběh o geekovi, co se stane v reálném světě stane superhrdinou jménem kick-ass, i když jeho hrdinskou kariéru vystihuje spíš titul ASSKICK. Hrdina se prokopává dějem, žádná famme fatale ho nečeká a od začátku do konce je nýmandem a taky jím zůstane. Mark Millar je bůh, který dokáže vzít kult, postavit ho před vás na stůl a střílet po něm automatickou puškou, dokud se nezačnete smát jeho tanci.

Kresba Romity juniora je pro kickass dost výstižná: hubené (nikdy ne tak svalnaté postavy), co nevypadají jako metrosexuálové, takový protipól superhrdinského ideálu, který si Nářez bere na paškál. Krom toho pomočenej, zmučenej kickass je drsnej, stejně jako soply a vystřelenej mozek. Prostě nářez. Jako scénář. Jako název. Jako fil- ne, ten ne.

Aktivita

Naposledy přihlášen: 16.3.2011 19:39
Komentáře u comicsů: 34
Hodnocení comicsů: 33
Příspěvků ve foru: 0

Sbírka (z CDB)

Četl: 0
Má: 40 (cca 9450 Kč)
Chce: 0
Shání: 0
Nabízí: 0