tak fajn , a už mám toho dosť. Takže s tebou sa nedá komunikovať , bez toho aby si nezabŕdal do národností a iných vecí. Prekladateľa ti pošlem . Nikto neprekladal teba a schválne či ty vieš čo znamená veta "Zajo hodnotenie = 95 % , takže máme asi divný zmysel pre humor". . Môj komplex malomeštiactva asi vyvažuje tvoj božský komplex :) A teraz som pochopil prečo všetkých dokáže ovládať nejaký" ty Vogo " Vladko. Za poznámku sa ospravedlńujem , ale porovnanie s touto absurdity show mi pripadaá trefné :) - samozrejme všetko tak ako u Zacka berte s :):):):) A vzťahovačky sú zaujímavá poznámka z tvojej strany, do každej debaty práve je vťahujem národnosti :) . Jasné zabudol som. :)
tak fajn nedalo mi to, Zajo = slovák , Zajo hodnotenie = 95 % , takže máme asi divný zmysel pre humor, Ak niekde niekto kritizuje nieco co nerozoberal Zack , tak nie je pranierovaný. A čo sa týka humoru neriešte to cez Slovákov poprosím . Humor je čisto subjektívna vec.