• snook
  snook22.6.2004 13:33Punisher I.
  Zpracování bezva. Cena bezva. Překlad bezva. Jenom ten scénář trochu pokulhává. Sice tam jsou hlášky a pár opravdu originálních způsobů usmrcení, ale jinak je celejch těch 130 stran furt na jedno brdo dokola a dokola a dokola a dokola...A počítačem colorovaná kresba taky omrzí. Zato obálky Tima Bradstreeta vypadají úchvatně a kdyby tak byl malovanej celej komiks tak je to nářez! Každopádně koupě nelituju a 75procent je podle mě na čistě akční komiks , u kterýho se musí mozek zásadně vypnout, dost.
 • snook
  snook22.6.2004 10:4330 dní dlouhá noc
  Všichni stále mluví o skvělé atmosféře, ale mě se to nějak vyhlo. Právě, že jsem z toho vůbec necítil ten hroznej svírající pocit, že jsem odříznutej od světa a mí jediní sousedi jsou upíři. Ještě k tomu dost rychlej závěr. Až mi připadal jakoby bezvýznamnej.
 • snook
  Přesně tak! Souhlasím s Dominantem. V podstatě celou první půlku jsem jaksi tápal, což ještě umocnil hrozný překlad. Ale hodnotit Metabarony podle prvního dílu je ošemetný. Doufám, že se nad námi někdy smiluje komiksový bůh a sešle nám dar v podobě pokračování.
 • snook
  snook10.6.2004 20:18Top 10 - Kniha první
  Skvělej komiks, Moore si hold hrdiny vypiplává do nejmenších detailů. Na druhou stranu mi to někdy přeci jenom připadalo moc na jedno brdo a jakoby se tam nic nedělo, ale jenom kecalo, kecalo a kecalo...ale na stranu třetí to všechno ostatní (a myslím vážně všechno) je perfektní.
 • snook
  Rozhodně nejlepší Spidey co u nás kdy vyšel...paradoxně působí absolutně neSpidermanovsky, takže si užijou i ty, co o by o něj jinak neopřeli ani kolo...
Sbírka z comicsů na CDB
Četl/a: 0
Mám: 0
Chci: 0
Sháním: 0
Nabízím: 0
Osobní: 0
Sbírka mimo CDB
Četl/a: 0
Mám: 0
Chci: 0
Sháním: 0
Nabízím: 0
Osobní: 0