Přehled comicsů

TITULROKVLOŽENO
Batman #06: Hřbitovní směna (paperback)20163.53393157.11.2016
Batman #06: Hřbitovní směna (pevná vazba)20163.6244897.11.2016
Batman #0719993.54423514.6.2004
Batman #07: Konec hry (paperback)20174.135901721.6.2017
Batman #07: Konec hry (pevná vazba)20173.92115721.6.2017
Batman #0819993.759771014.6.2004
Batman #08: Supertíha (paperback)20173.623181325.9.2017
Batman #08: Supertíha (pevná vazba)20173.51677525.9.2017
Batman #09: Květy zla (paperback)20183.52480101.2.2018
Batman #09: Květy zla (pevná vazba)20183.2197151.2.2018
Batman #10: Epilog (paperback)20183.0228996.4.2018
Batman #10: Epilog (pevná vazba)20183.0180456.4.2018
Batman & Robin19972.062411016.7.2004
Batman & Robin: Batman znovuzrozený20133.77120237.8.2013
Batman / Želvy nindža (limitovaná edice)20174.5338329.12.2017
Batman / Želvy nindža (paperback)20173.82988138.12.2017
Batman / Želvy nindža (pevná vazba)20174.2321738.12.2017
Batman / Želvy nindža Adventures20183.2251683.4.2018
Batman / Želvy nindža II (limitovaná edice)20194.3873121.2.2019
Batman / Želvy nindža II (paperback)20193.712081021.2.2019
Batman / Želvy nindža II (pevná vazba)20193.7864021.2.2019
Batman a syn20123.193632016.7.2012
Batman Detective Comics #01: Tváře smrti (2. vydání)20173.41323114.11.2017
Batman Detective Comics #01: Tváře smrti (paperback)20133.46734167.5.2013
Batman Detective Comics #01: Tváře smrti (pevná vazba)20133.44840107.5.2013
Batman Detective Comics #02: Zastrašovací taktiky (2. vydání)2018-1128130.5.2018
Batman Detective Comics #02: Zastrašovací taktiky (limitovaná edice 52ks)20133.2216208.12.2013
Batman Detective Comics #02: Zastrašovací taktiky (paperback)20132.746011220.11.2013
Batman Detective Comics #02: Zastrašovací taktiky (pevná vazba)20133.12959520.11.2013
Batman Detective Comics #03: Imperátor Penguin (limitovaná edice 52ks)2014-1904015.10.2014
Batman Detective Comics #03: Imperátor Penguin (paperback)20143.74178915.10.2014
Batman Detective Comics #03: Imperátor Penguin (pevná vazba)20143.72486615.10.2014
Batman Detective Comics #04: Trest (limitovaná edice 52ks)2015-1644030.10.2015
Batman Detective Comics #04: Trest (paperback)20153.63112830.10.2015
Batman Detective Comics #04: Trest (pevná vazba)20153.82489530.10.2015
Batman Detective Comics #05: Gothtopie (limitovaná edice 52ks)2017-1448130.3.2017
Batman Detective Comics #05: Gothtopie (paperback)20173.42770730.3.2017
Batman Detective Comics #05: Gothtopie (pevná vazba)20173.81857330.3.2017
Batman Detective Comics #06: Ikarus (limitovaná edice 52ks)2018-1023028.4.2018
Batman Detective Comics #06: Ikarus (paperback)20183.62008727.4.2018
Batman Detective Comics #06: Ikarus (pevná vazba)20184.31317027.4.2018
Batman Detective Comics #07: Anarky (limitovaná edice 52ks)2019-26708.10.2019
Batman Detective Comics #07: Anarky (paperback)2019-87833.10.2019
Batman Detective Comics #07: Anarky (pevná vazba)2019-34008.10.2019
Batman R.I.P.20133.210510363.4.2013
Batman v černé a bílé20194.32122418.9.2019
Batman: Arkham - Pochmurný dům v pochmurném světě20074.2137536012.7.2007
Batman: Deset nocí KGBeasta20094.085273524.3.2009
Batman: Dlouhý Halloween 120084.5122283029.11.2008
Batman: Dlouhý Halloween 220094.678462316.5.2009
Batman: Evropa20193.0130588.10.2019
Batman: Kameňák a další příběhy20134.69294282.8.2013
Batman: Můj temný princ20184.443302315.9.2018
Batman: Návrat Temného Rytíře20034.5139535517.6.2004
Batman: Návrat Temného Rytíře (2. vydání)20124.583152327.7.2012
Batman: Rok jedna20074.5145426319.12.2007
Batman: Temné vítězství #120114.588462419.3.2011
Batman: Temné vítězství #220114.66344201.7.2011
Batman: Temný rytíř #01: Temné děsy (2. vydání)2017-1353115.11.2017
Batman: Temný rytíř #01: Temné děsy (limitovaná edice 52ks)20132.84056611.7.2013
Batman: Temný rytíř #01: Temné děsy (paperback)20133.366371811.7.2013
Batman: Temný rytíř #01: Temné děsy (pevná vazba)20133.44278811.7.2013
Batman: Temný rytíř #02: Kruh násilí (limitovaná edice 52ks)20144.02284022.4.2014
Batman: Temný rytíř #02: Kruh násilí (paperback)20143.644211522.4.2014
Batman: Temný rytíř #02: Kruh násilí (pevná vazba)20144.02612322.4.2014
Batman: Temný rytíř #03: Šílený (limitovaná edice 52 ks)2015-1480023.9.2015
Batman: Temný rytíř #03: Šílený (paperback)20153.831761123.9.2015
Batman: Temný rytíř #03: Šílený (pevná vazba)20154.12102323.9.2015
Batman: Temný rytíř #04: Proměny (limitovaná edice 52ks)2016-1313022.9.2016
Batman: Temný rytíř #04: Proměny (paperback)20163.52635822.9.2016
Batman: Temný rytíř #04: Proměny (pevná vazba)20163.91840322.9.2016
Batman: Ticho20124.473682517.5.2012
Batman: Ticho (Limitovaná edice)20124.35538722.5.2012
Batman: Ticho I20044.3120964630.11.2004
Batman: Ticho II20054.38952458.7.2005
Batman: Země jedna20144.060492716.6.2014
Battle Owl: 200 stripanů2016-1490010.12.2016
Battle Owl: První plavba (paperback)20153.22048129.1.2015
Battle Owl: První plavba (pevná vazba)2015-138605.2.2015
Béda Bouchal #01: Červené taxíky20153.81633214.11.2015
Bedeman #012002-3634015.6.2004
Bedeman #0220033.24103716.6.2004
Bedeman #0320033.73388516.6.2004
Bedeman #0420033.837831116.6.2004
Bedeman #0520043.94471616.6.2004
Bedeman #062004-4059316.7.2004
Bedeman #0720043.03709522.10.2004
Bedeman #0820053.54495317.1.2005
Beerman2014-1833120.6.2014
Ben 10 - Knížka na rok 20112010-1436011.12.2010
Berlín #01: Město kamene20124.140651018.4.2012
Berlín #01: Město kamene (2. vydání)2019-63806.5.2019
Berlín #02: Město kouře20124.2285461.12.2012
Berlín #03: Město světla20194.396636.5.2019
Berounské pověsti, historky, klípky2004-1487010.1.2012
Bez vodítka - Z tajností psího života2014-168625.3.2014
Bezimena20194.01857613.5.2019
Bezpečná zóna Goražde20074.979432412.10.2007
Bezva Bára #1: Malá uličnice2013-165611.3.2013
Bible naruby20092.62958320.12.2009