Přehled comicsů

TITULROKVLOŽENO
Batman #0619993.34824914.6.2004
Batman #06: Hřbitovní směna (paperback)20163.63695167.11.2016
Batman #06: Hřbitovní směna (pevná vazba)20163.6265797.11.2016
Batman #0719993.54697614.6.2004
Batman #07: Konec hry (paperback)20174.139151821.6.2017
Batman #07: Konec hry (pevná vazba)20173.82330721.6.2017
Batman #0819993.76319614.6.2004
Batman #08: Supertíha (paperback)20173.626211425.9.2017
Batman #08: Supertíha (pevná vazba)20173.41897525.9.2017
Batman #09: Květy zla (paperback)20183.52753111.2.2018
Batman #09: Květy zla (pevná vazba)20183.2220651.2.2018
Batman #10: Epilog (paperback)20183.12605106.4.2018
Batman #10: Epilog (pevná vazba)20183.0204456.4.2018
Batman & Robin19972.066031016.7.2004
Batman & Robin: Batman znovuzrozený20133.67788267.8.2013
Batman / Želvy nindža (limitovaná edice)20174.5364729.12.2017
Batman / Želvy nindža (paperback)20173.83242138.12.2017
Batman / Želvy nindža (pevná vazba)20174.2345438.12.2017
Batman / Želvy nindža Adventures20183.2277083.4.2018
Batman / Želvy nindža II (limitovaná edice)20194.31092121.2.2019
Batman / Želvy nindža II (paperback)20193.614751021.2.2019
Batman / Želvy nindža II (pevná vazba)20193.71044021.2.2019
Batman a syn20123.299502316.7.2012
Batman Detective Comics #01: Tváře smrti (2. vydání)20173.31604114.11.2017
Batman Detective Comics #01: Tváře smrti (paperback)20133.57060177.5.2013
Batman Detective Comics #01: Tváře smrti (pevná vazba)20133.45062107.5.2013
Batman Detective Comics #02: Zastrašovací taktiky (2. vydání)2018-1324130.5.2018
Batman Detective Comics #02: Zastrašovací taktiky (limitovaná edice 52ks)20133.2232608.12.2013
Batman Detective Comics #02: Zastrašovací taktiky (paperback)20132.748261320.11.2013
Batman Detective Comics #02: Zastrašovací taktiky (pevná vazba)20133.13148520.11.2013
Batman Detective Comics #03: Imperátor Penguin (limitovaná edice 52ks)2014-2094015.10.2014
Batman Detective Comics #03: Imperátor Penguin (paperback)20143.844321015.10.2014
Batman Detective Comics #03: Imperátor Penguin (pevná vazba)20143.72713715.10.2014
Batman Detective Comics #04: Trest (limitovaná edice 52ks)2015-1825030.10.2015
Batman Detective Comics #04: Trest (paperback)20153.73369930.10.2015
Batman Detective Comics #04: Trest (pevná vazba)20153.82752530.10.2015
Batman Detective Comics #05: Gothtopie (limitovaná edice 52ks)2017-1613130.3.2017
Batman Detective Comics #05: Gothtopie (paperback)20173.43034830.3.2017
Batman Detective Comics #05: Gothtopie (pevná vazba)20173.82036330.3.2017
Batman Detective Comics #06: Ikarus (limitovaná edice 52ks)2018-1178028.4.2018
Batman Detective Comics #06: Ikarus (paperback)20183.62270827.4.2018
Batman Detective Comics #06: Ikarus (pevná vazba)20184.31555127.4.2018
Batman Detective Comics #07: Anarky (limitovaná edice 52ks)2019-60408.10.2019
Batman Detective Comics #07: Anarky (paperback)20193.8148463.10.2019
Batman Detective Comics #07: Anarky (pevná vazba)20194.275518.10.2019
Batman Detective Comics #08: Krev hrdinů (limitovaná edice 52ks)2020-56515.3.2020
Batman Detective Comics #08: Krev hrdinů (paperback)20204.11012026.2.2020
Batman Detective Comics #08: Krev hrdinů (pevná vazba)20203.5830226.2.2020
Batman Detective Comics: Stín nad netopýry2020-1096027.5.2020
Batman R.I.P.20133.211066393.4.2013
Batman v černé a bílé20194.23199918.9.2019
Batman: Arkham - Pochmurný dům v pochmurném světě20074.2143746012.7.2007
Batman: Deset nocí KGBeasta20094.088973624.3.2009
Batman: Dlouhý Halloween 120084.5126683029.11.2008
Batman: Dlouhý Halloween 220094.680852316.5.2009
Batman: Evropa20193.02716218.10.2019
Batman: Kameňák a další příběhy20134.610042292.8.2013
Batman: Můj temný princ20184.449282415.9.2018
Batman: Návrat Temného Rytíře20034.5144765517.6.2004
Batman: Návrat Temného Rytíře (2. vydání)20124.588502427.7.2012
Batman: Rok jedna20074.5151956319.12.2007
Batman: Temné vítězství #120114.592782519.3.2011
Batman: Temné vítězství #220114.66670211.7.2011
Batman: Temný rytíř #01: Temné děsy (2. vydání)20173.21603115.11.2017
Batman: Temný rytíř #01: Temné děsy (limitovaná edice 52ks)20132.84246611.7.2013
Batman: Temný rytíř #01: Temné děsy (paperback)20133.369891811.7.2013
Batman: Temný rytíř #01: Temné děsy (pevná vazba)20133.44510911.7.2013
Batman: Temný rytíř #02: Kruh násilí (limitovaná edice 52ks)20144.02457022.4.2014
Batman: Temný rytíř #02: Kruh násilí (paperback)20143.646751522.4.2014
Batman: Temný rytíř #02: Kruh násilí (pevná vazba)20144.02802422.4.2014
Batman: Temný rytíř #03: Šílený (limitovaná edice 52 ks)2015-1645023.9.2015
Batman: Temný rytíř #03: Šílený (paperback)20153.834021123.9.2015
Batman: Temný rytíř #03: Šílený (pevná vazba)20154.12322423.9.2015
Batman: Temný rytíř #04: Proměny (limitovaná edice 52ks)2016-1493022.9.2016
Batman: Temný rytíř #04: Proměny (paperback)20163.52885822.9.2016
Batman: Temný rytíř #04: Proměny (pevná vazba)20163.92111422.9.2016
Batman: Ticho20124.577212517.5.2012
Batman: Ticho (Limitovaná edice)20124.45851722.5.2012
Batman: Ticho I20044.3124534630.11.2004
Batman: Ticho II20054.39212458.7.2005
Batman: Zatracení20203.826541610.2.2020
Batman: Země jedna20144.064052716.6.2014
Battle Owl: 200 stripanů2016-1648010.12.2016
Battle Owl: První plavba (paperback)20153.22198129.1.2015
Battle Owl: První plavba (pevná vazba)2015-153505.2.2015
Béda Bouchal #01: Červené taxíky20153.81818214.11.2015
Bedeman #012002-3797015.6.2004
Bedeman #0220033.24308716.6.2004
Bedeman #0320033.73531516.6.2004
Bedeman #0420033.839371116.6.2004
Bedeman #0520043.94640616.6.2004
Bedeman #062004-4198316.7.2004
Bedeman #0720043.03854522.10.2004
Bedeman #0820053.54659317.1.2005
Beerman2014-2003120.6.2014
Belzebubové20203.4124842.4.2020
Ben 10 - Knížka na rok 20112010-1556011.12.2010
Berlín #01: Město kamene20124.143521018.4.2012
Berlín #01: Město kamene (2. vydání)2019-82606.5.2019
Berlín #02: Město kouře20124.2303661.12.2012