TITUL ROK VLOŽENO
Preacher/Kazatel #01: Jako pára nad Texasem20044.715883719.12.2004
Batman: Rok jedna20074.5168476819.12.2007
Království tvé20064.4121096424.9.2006
Vycházející hvězdy #01: Zrozeni z ohně20054.5105536420.5.2005
Sandman #01: Preludia a nokturna20024.8157976210.6.2004
The Amazing Spider-Man #01: Návrat20034.6164876211.6.2004
Watchmen - Strážci20054.9202526112.1.2005
Batman: Arkham - Pochmurný dům v pochmurném světě20074.2156606012.7.2007
Lobo se (z)vrací!2004413235607.9.2004
Superman: Rudá hvězda20124.613415599.5.2012
Hitman #0120044.411640577.9.2004
Wolverine a Hulk20054.4106265724.9.2005
Batman: Návrat Temného Rytíře20034.5160755617.6.2004
Ultimátní komiksový komplet #042: Občanská válka20144.4110275411.6.2014
Liga výjimečných I.20024.5126915323.6.2004
Top 10 - Kniha první20034.6102025211.6.2003
Živí mrtví #01: Staré dobré časy20094.516945524.12.2009
Punisher I.20044.6127465117.6.2004
Fell #1 - Kruté město20094.7108715021.10.2009
100 nábojů #01: První výstřel, poslední šance20074.315111498.6.2007
30020014.6112614924.6.2004
Mrtvý nebo živý20074.29337493.12.2007
V jako Vendeta20054.7164044919.12.2005
Hitman #02: Místní hrdinové20054.685794815.9.2005
John Constantine, Hellblazer: Těžké časy20064.3110994827.11.2006
Joker20123.9106124831.10.2012
Batman: Ticho I20044.3134154630.11.2004
Batman: Ticho II20054.310169468.7.2005
Kick-Ass: Nářez20104.611783468.5.2010
Punisher III.20054.388144619.12.2005
Smax20054.19874458.5.2005
The Amazing Spider-Man #02: Odhalení20054111064519.10.2005
Ultimátní komiksový komplet #041: Zombie z Marvelu20133.961894516.10.2013
Z pekla20034.7156494526.7.2004
Preacher/Kazatel #02: Až do konce světa20064.88804449.5.2006
Ultimates 2 #02: Jak ukrást Ameriku20114.47496443.2.2011
Y: Poslední z mužů #01: Jako jeden muž20084.3100294410.10.2008
Želvy Ninja: Menu číslo #01: Jedinečný originál201549888442.6.2015
John Constantine, Hellblazer: Syn člověka20054.2115404327.6.2005
Sandman #02: Domeček pro panenky20034.9122284310.6.2004
Daredevil: Muž beze strachu #0120114.7149214210.3.2011
Deadpool: Drákulova výzva201649729425.2.2016
Spider-Man: Utrpení20063.396314217.3.2006
Superman: Pro zítřek #120073.8101214228.1.2007
Batman R.I.P.20133.212134403.4.2013
MY3201446689403.9.2014
Mýty #01: Legendy v exilu20084.3117784014.5.2008
Swamp Thing - Bažináč #0120034169114023.6.2004
Ultimátní komiksový komplet #012: Zázraky20134.793464011.7.2013
Criminal: Každý je zločinec20124.712624391.12.2012
Daredevil: Rok jedna20114.29782395.10.2011
Maus I: Otcova krvavá pouť dějinami19974.978513911.6.2004
Preacher/Kazatel #03: Lovci20074.488943921.4.2007
Punisher II.20044.685953910.9.2004
Transmetropolitan #01: Zpátky v ulicích20094.212086399.9.2009
Ultimátní komiksový komplet #002: Uncanny X-men: Dark Phoenix20134.19321391.5.2013
Ultimátní komiksový komplet #021: Amazing Spider-Man: Návrat20134.6158843913.9.2012
Ultimátní komiksový komplet #036: Astonishing X-Men: Nadaní20134.1114773920.9.2012
Ultimátní komiksový komplet #085: Marvel: Počátky - 60. léta20154.368533921.7.2015
Znovuzrození hrdinů DC20183.268113923.4.2018
30 dní dlouhá noc20033.8102793818.6.2004
Liga výjimečných II.20044.59098387.6.2004
Lucifer #01: Ďábel vchází do dveří20074.516385388.6.2007
Punisher IV.20084.182633816.2.2008
Punisher MAX #00: Od kolébky do hrobu20094.6116113827.6.2009
Sága #0120154.589273822.4.2015
Sin City #0119994.9121183814.6.2004
Skalpy #01: Země Indiánů20144.58892386.9.2014
Tajné války superhrdinů Marvelu20103.717616389.10.2010
The Amazing Spider-Man #03: Dokud hvězdy nezhasnou20064.210590385.7.2006
Ultimátní komiksový komplet #007: Daredevil: Zmrtvýchvstání20134.789503823.9.2013
Ultimátní komiksový komplet #010: Wolverine: Projekt X20143.76317383.9.2014
Ultimátní komiksový komplet #023: Wolverine: Zrození20144.682363830.4.2014
Ultimátní komiksový komplet #034: Avengers: Rozpad20133.912270389.10.2012
100 nábojů #02: Záblesk druhé šance20084.58098373.4.2008
Batman: Deset nocí KGBeasta2009496723724.3.2009
DC komiksový komplet #001: Batman: Ticho, kniha první20174.210981373.1.2017
Green Lantern: Tajemství původu20113.793753726.2.2011
Kůstek #01: Útěk z Kůstkova20104.616022371.6.2010
Lips Tullian20104.7159353715.10.2010
Modrá Crew #01 - Ekhö: Zrcadlový svět #1, 22016465513725.10.2016
Modrá Crew #07 - Batman vs Soudce Dredd: Zemřít smíchy #11998470803711.6.2004
Nejmocnější hrdinové Marvelu #001: Avengers20153.518184373.11.2015
New X-Men #01: G jako genocida20073.610613375.12.2007
Sin City / Město hříchu #01: Drsný sbohem (2. vydání)20054.7110183720.7.2005
Batman #01: Soví tribunál (paperback)20134.7103983615.6.2013
Deadpool #01: Mrtví prezidenti20163.675463624.8.2016
Dobrodružství Luthera Arkwrighta20054.5115053622.11.2005
Fatale #01: Smrt je mi v patách20174.474313622.11.2017
Jak rozumět komiksu20084.892673623.10.2008
Thor: Vikingové20113.879273623.4.2011
Ultimátní komiksový komplet #009: The Amazing Spider-Man: Zrození Venoma20133.987563622.2.2013
Comicsové legendy #05 - Batman: Temný rytíř, temné město #0119994.19059359.6.2004
John Constantine, Hellblazer: Dobré úmysly20123.89683354.6.2012
Punisher MAX #01: Na začátku20084.399653521.9.2008
Sandman #03: Krajina snů20054.595533517.2.2005
Speciál Crew² #1: Lobo versus Maska20044.114177357.9.2004
Superman: Pro zítřek #220073.57704354.5.2007
Top 10 - Kniha druhá20044.78923358.10.2004
Ultimátní komiksový komplet #004: Wolverine20134.179763530.4.2013