TITUL ROK VLOŽENO
Preacher/Kazatel #01: Jako pára nad Texasem20044.716179709.12.2004
Batman: Rok jedna20074.5170956819.12.2007
Království tvé20064.4122886424.9.2006
Vycházející hvězdy #01: Zrozeni z ohně20054.5107626420.5.2005
Sandman #01: Preludia a nokturna20024.8160826310.6.2004
The Amazing Spider-Man #01: Návrat20034.6168866211.6.2004
Watchmen - Strážci20054.9205596112.1.2005
Batman: Arkham - Pochmurný dům v pochmurném světě20074.2159206012.7.2007
Lobo se (z)vrací!2004413453607.9.2004
Superman: Rudá hvězda20124.613659599.5.2012
Hitman #0120044.411807577.9.2004
Wolverine a Hulk20054.4107855724.9.2005
Batman: Návrat Temného Rytíře20034.5162895617.6.2004
Liga výjimečných I.20024.5129345423.6.2004
Ultimátní komiksový komplet #042: Občanská válka20144.4112185411.6.2014
Top 10 - Kniha první20034.6103635211.6.2003
Živí mrtví #01: Staré dobré časy20094.517244524.12.2009
Punisher I.20044.6129405117.6.2004
Fell #1 - Kruté město20094.7111345021.10.2009
Mrtvý nebo živý20074.29551503.12.2007
100 nábojů #01: První výstřel, poslední šance20074.315288498.6.2007
30020014.6114064924.6.2004
V jako Vendeta20054.7166874919.12.2005
Hitman #02: Místní hrdinové20054.686984815.9.2005
John Constantine, Hellblazer: Těžké časy20064.3112844827.11.2006
Joker20123.9108704831.10.2012
Kick-Ass: Nářez20104.612026478.5.2010
Batman: Ticho I20044.3137044630.11.2004
Batman: Ticho II20054.310359468.7.2005
Punisher III.20054.389344619.12.2005
Smax20054.110048458.5.2005
The Amazing Spider-Man #02: Odhalení20054113624519.10.2005
Ultimátní komiksový komplet #041: Zombie z Marvelu20133.963664516.10.2013
Z pekla20034.7158764526.7.2004
John Constantine, Hellblazer: Syn člověka20054.2117274427.6.2005
Preacher/Kazatel #02: Až do konce světa20064.89011449.5.2006
Ultimates 2 #02: Jak ukrást Ameriku20114.57637443.2.2011
Y: Poslední z mužů #01: Jako jeden muž20084.3102184410.10.2008
Želvy Ninja: Menu číslo #01: Jedinečný originál2015410099442.6.2015
Daredevil: Muž beze strachu #0120114.7151974310.3.2011
Sandman #02: Domeček pro panenky20034.9123914310.6.2004
Deadpool: Drákulova výzva201649941425.2.2016
Spider-Man: Utrpení20063.397584217.3.2006
Superman: Pro zítřek #120073.8102434228.1.2007
Batman R.I.P.20133.212291403.4.2013
MY320143.96877403.9.2014
Mýty #01: Legendy v exilu20084.3119934014.5.2008
Swamp Thing - Bažináč #0120034171294023.6.2004
Ultimátní komiksový komplet #012: Zázraky20134.795354011.7.2013
Criminal: Každý je zločinec20124.713141391.12.2012
Daredevil: Rok jedna20114.29967395.10.2011
Maus I: Otcova krvavá pouť dějinami19974.979923911.6.2004
Preacher/Kazatel #03: Lovci20074.490313921.4.2007
Punisher II.20044.687193910.9.2004
Sága #0120154.592233922.4.2015
Transmetropolitan #01: Zpátky v ulicích20094.212286399.9.2009
Ultimátní komiksový komplet #002: Uncanny X-men: Dark Phoenix20134.19595391.5.2013
Ultimátní komiksový komplet #010: Wolverine: Projekt X20143.76472393.9.2014
Ultimátní komiksový komplet #021: Amazing Spider-Man: Návrat20134.6162743913.9.2012
Ultimátní komiksový komplet #023: Wolverine: Zrození20144.683823930.4.2014
Ultimátní komiksový komplet #036: Astonishing X-Men: Nadaní20134.1116773920.9.2012
Ultimátní komiksový komplet #085: Marvel: Počátky - 60. léta20154.369773921.7.2015
Znovuzrození hrdinů DC20183.370583923.4.2018
30 dní dlouhá noc20033.8104463818.6.2004
Liga výjimečných II.20044.59260387.6.2004
Lucifer #01: Ďábel vchází do dveří20074.516667388.6.2007
Punisher IV.20084.183943816.2.2008
Punisher MAX #00: Od kolébky do hrobu20094.6117903827.6.2009
Sin City #0119994.9124023814.6.2004
Skalpy #01: Země Indiánů20144.59146386.9.2014
Tajné války superhrdinů Marvelu20103.817895389.10.2010
The Amazing Spider-Man #03: Dokud hvězdy nezhasnou20064.210865385.7.2006
Ultimátní komiksový komplet #007: Daredevil: Zmrtvýchvstání20134.791093823.9.2013
Ultimátní komiksový komplet #034: Avengers: Rozpad20133.912436389.10.2012
100 nábojů #02: Záblesk druhé šance20084.58227373.4.2008
Batman: Deset nocí KGBeasta2009497933724.3.2009
DC komiksový komplet #001: Batman: Ticho, kniha první20174.211354373.1.2017
Green Lantern: Tajemství původu20113.795033726.2.2011
Jak rozumět komiksu20084.894983723.10.2008
Kůstek #01: Útěk z Kůstkova20104.616270371.6.2010
Lips Tullian20104.7162483715.10.2010
Modrá Crew #01 - Ekhö: Zrcadlový svět #1, 22016467443725.10.2016
Modrá Crew #07 - Batman vs Soudce Dredd: Zemřít smíchy #11998472313711.6.2004
Nejmocnější hrdinové Marvelu #001: Avengers20153.518407373.11.2015
New X-Men #01: G jako genocida20073.610780375.12.2007
Sin City / Město hříchu #01: Drsný sbohem (2. vydání)20054.7111633720.7.2005
Batman #01: Soví tribunál (paperback)20134.7106673615.6.2013
Deadpool #01: Mrtví prezidenti20163.677723624.8.2016
Dobrodružství Luthera Arkwrighta20054.5116303622.11.2005
Fatale #01: Smrt je mi v patách20174.476973622.11.2017
John Constantine, Hellblazer: Dobré úmysly20123.89866364.6.2012
Thor: Vikingové20113.880883623.4.2011
Ultimátní komiksový komplet #009: The Amazing Spider-Man: Zrození Venoma20133.989263622.2.2013
3x Kája Saudek19894.7205093514.6.2004
Černá palice #01: Tajemství počátků20174.471453527.11.2017
Comicsové legendy #05 - Batman: Temný rytíř, temné město #0119994.19187359.6.2004
Punisher MAX #01: Na začátku20084.3101263521.9.2008
Sandman #03: Krajina snů20054.597223517.2.2005
Speciál Crew² #1: Lobo versus Maska20044.114340357.9.2004
Superman: Pro zítřek #220073.57812354.5.2007