TITUL ROK VLOŽENO
Preacher/Kazatel #01: Jako pára nad Texasem20044.815546709.12.2004
Batman: Rok jedna20074.5164516719.12.2007
Království tvé20064.4118266424.9.2006
Vycházející hvězdy #01: Zrozeni z ohně20054.5102736420.5.2005
Sandman #01: Preludia a nokturna20024.8154416210.6.2004
The Amazing Spider-Man #01: Návrat20034.6160366211.6.2004
Batman: Arkham - Pochmurný dům v pochmurném světě20074.2153566012.7.2007
Lobo se (z)vrací!2004412970607.9.2004
Watchmen - Strážci20054.9197146012.1.2005
Superman: Rudá hvězda20124.613112599.5.2012
Hitman #0120044.411393577.9.2004
Batman: Návrat Temného Rytíře20034.5156265617.6.2004
Wolverine a Hulk20054.4103275624.9.2005
Ultimátní komiksový komplet #042: Občanská válka20144.4105495411.6.2014
Liga výjimečných I.20024.5123785323.6.2004
Top 10 - Kniha první20034.699705211.6.2003
Usagi Yojimbo #01: Ronin20074.691925213.3.2007
Živí mrtví #01: Staré dobré časy20094.516500524.12.2009
Punisher I.20044.6124315117.6.2004
100 nábojů #01: První výstřel, poslední šance20074.314783498.6.2007
30020014.6110214924.6.2004
Fell #1 - Kruté město20094.7104954921.10.2009
Mrtvý nebo živý20074.29053493.12.2007
Hitman #02: Místní hrdinové20054.683664815.9.2005
John Constantine, Hellblazer: Těžké časy20064.3108594827.11.2006
Joker20123.9102624831.10.2012
V jako Vendeta20054.7160124819.12.2005
Batman: Ticho I20044.3131824630.11.2004
Batman: Ticho II20054.39946468.7.2005
Punisher III.20054.385524619.12.2005
Kick-Ass: Nářez20104.611445458.5.2010
Smax20054.19542458.5.2005
The Amazing Spider-Man #02: Odhalení20054107714519.10.2005
Ultimátní komiksový komplet #041: Zombie z Marvelu20133.958884516.10.2013
Z pekla20034.7153344526.7.2004
Ultimates 2 #02: Jak ukrást Ameriku20114.47283443.2.2011
Y: Poslední z mužů #01: Jako jeden muž20084.397684410.10.2008
Želvy Ninja: Menu číslo #01: Jedinečný originál201549505442.6.2015
John Constantine, Hellblazer: Syn člověka20054.2112974327.6.2005
Preacher/Kazatel #02: Až do konce světa20064.88506439.5.2006
Sandman #02: Domeček pro panenky20034.9119854310.6.2004
Daredevil: Muž beze strachu #0120114.7144744210.3.2011
Deadpool: Drákulova výzva201649351425.2.2016
Spider-Man: Utrpení20063.394464217.3.2006
Superman: Pro zítřek #120073.899064228.1.2007
Batman R.I.P.20133.211878403.4.2013
Mýty #01: Legendy v exilu20084.3114434014.5.2008
Swamp Thing - Bažináč #0120034166084023.6.2004
Ultimátní komiksový komplet #012: Zázraky20134.790234011.7.2013
Criminal: Každý je zločinec20124.712143391.12.2012
Daredevil: Rok jedna20114.29479395.10.2011
Maus I: Otcova krvavá pouť dějinami19974.975953911.6.2004
MY320143.96376393.9.2014
Punisher II.20044.683863910.9.2004
Ultimátní komiksový komplet #002: Uncanny X-men: Dark Phoenix20134.19037391.5.2013
Ultimátní komiksový komplet #021: Amazing Spider-Man: Návrat20134.6155043913.9.2012
Ultimátní komiksový komplet #036: Astonishing X-Men: Nadaní20134.1111793920.9.2012
Ultimátní komiksový komplet #085: Marvel: Počátky - 60. léta20154.366533921.7.2015
30 dní dlouhá noc20033.8100323818.6.2004
Liga výjimečných II.20044.58855387.6.2004
Lucifer #01: Ďábel vchází do dveří20074.515932388.6.2007
Preacher/Kazatel #03: Lovci20074.486643821.4.2007
Punisher IV.20084.180443816.2.2008
Punisher MAX #00: Od kolébky do hrobu20094.6113413827.6.2009
Sin City #0119994.9117033814.6.2004
Skalpy #01: Země Indiánů20144.58585386.9.2014
Tajné války superhrdinů Marvelu20103.717330389.10.2010
The Amazing Spider-Man #03: Dokud hvězdy nezhasnou20064.210304385.7.2006
Ultimátní komiksový komplet #007: Daredevil: Zmrtvýchvstání20134.787183823.9.2013
Ultimátní komiksový komplet #010: Wolverine: Projekt X20143.76017383.9.2014
Ultimátní komiksový komplet #023: Wolverine: Zrození20144.679443830.4.2014
Ultimátní komiksový komplet #034: Avengers: Rozpad20133.912005389.10.2012
Znovuzrození hrdinů DC20183.262883823.4.2018
100 nábojů #02: Záblesk druhé šance20084.57870373.4.2008
Batman: Deset nocí KGBeasta2009494713724.3.2009
Green Lantern: Tajemství původu20113.791633726.2.2011
Kůstek #01: Útěk z Kůstkova20104.615633371.6.2010
Lips Tullian20104.7154933715.10.2010
Modrá Crew #01 - Ekhö: Zrcadlový svět #1, 22016461823725.10.2016
Modrá Crew #07 - Batman vs Soudce Dredd: Zemřít smíchy #11998468703711.6.2004
Nejmocnější hrdinové Marvelu #001: Avengers20153.517812373.11.2015
New X-Men #01: G jako genocida20073.610374375.12.2007
Sin City / Město hříchu #01: Drsný sbohem (2. vydání)20054.7107093720.7.2005
Transmetropolitan #01: Zpátky v ulicích20094.211808379.9.2009
Batman #01: Soví tribunál (paperback)20134.7100873615.6.2013
DC komiksový komplet #001: Batman: Ticho, kniha první20174.210572363.1.2017
Deadpool #01: Mrtví prezidenti20163.671143624.8.2016
Dobrodružství Luthera Arkwrighta20054.5112833622.11.2005
Sága #0120154.585823622.4.2015
Ultimátní komiksový komplet #009: The Amazing Spider-Man: Zrození Venoma20133.984903622.2.2013
Comicsové legendy #05 - Batman: Temný rytíř, temné město #0119994.18836359.6.2004
Jak rozumět komiksu20084.890113523.10.2008
John Constantine, Hellblazer: Dobré úmysly20123.89397354.6.2012
Punisher MAX #01: Na začátku20084.397013521.9.2008
Sandman #03: Krajina snů20054.593083517.2.2005
Speciál Crew² #1: Lobo versus Maska20044.113896357.9.2004
Superman: Pro zítřek #220073.57513354.5.2007
Thor: Vikingové20113.876603523.4.2011
Top 10 - Kniha druhá20044.78674358.10.2004
Ultimátní komiksový komplet #004: Wolverine20134.177223530.4.2013