TITUL ROK VLOŽENO
Preacher/Kazatel #01: Jako pára nad Texasem20044.717088719.12.2004
Batman: Rok jedna20074.5180127019.12.2007
Království tvé20064.4130506424.9.2006
Sandman #01: Preludia a nokturna20024.7170066410.6.2004
Vycházející hvězdy #01: Zrozeni z ohně20054.5112996420.5.2005
The Amazing Spider-Man #01: Návrat20034.6180036211.6.2004
Watchmen - Strážci20054.9215236112.1.2005
Batman: Arkham - Pochmurný dům v pochmurném světě20074.2169626012.7.2007
Lobo se (z)vrací!2004414143607.9.2004
Superman: Rudá hvězda20124.614458609.5.2012
Wolverine a Hulk20054.4114125824.9.2005
Hitman #0120044.412609577.9.2004
Batman: Návrat Temného Rytíře20034.5170795617.6.2004
Liga výjimečných I.20024.5138805523.6.2004
Ultimátní komiksový komplet #042: Občanská válka20144.4118475411.6.2014
Top 10 - Kniha první20034.5110015211.6.2003
Živí mrtví #01: Staré dobré časy20094.518127524.12.2009
Punisher I.20044.5139185117.6.2004
Fell #1 - Kruté město20094.7119945021.10.2009
Mrtvý nebo živý20074.210291503.12.2007
V jako Vendeta20054.7178405019.12.2005
100 nábojů #01: První výstřel, poslední šance20074.316159498.6.2007
30020014.6122234924.6.2004
John Constantine, Hellblazer: Těžké časy20064.3119704927.11.2006
Hitman #02: Místní hrdinové20054.691894815.9.2005
Joker20123.9119124831.10.2012
Kick-Ass: Nářez20104.612743488.5.2010
Punisher III.20054.295134719.12.2005
Batman: Ticho I20044.3145224630.11.2004
Batman: Ticho II20054.311271468.7.2005
Smax20054.110770458.5.2005
The Amazing Spider-Man #02: Odhalení20054121094519.10.2005
Ultimátní komiksový komplet #041: Zombie z Marvelu20133.970954516.10.2013
Z pekla20034.7169984526.7.2004
Daredevil: Muž beze strachu #0120114.7163454410.3.2011
John Constantine, Hellblazer: Syn člověka20054.2123914427.6.2005
Preacher/Kazatel #02: Až do konce světa20064.89692449.5.2006
Ultimates 2 #02: Jak ukrást Ameriku20114.48260443.2.2011
Y: Poslední z mužů #01: Jako jeden muž20084.3108444410.10.2008
Želvy Ninja: Menu číslo #01: Jedinečný originál2015410991442.6.2015
Deadpool: Drákulova výzva2016410680435.2.2016
Sandman #02: Domeček pro panenky20034.9130924310.6.2004
Batman R.I.P.20133.213207423.4.2013
Spider-Man: Utrpení20063.3103664217.3.2006
Superman: Pro zítřek #120073.8107824228.1.2007
MY320143.97480413.9.2014
Mýty #01: Legendy v exilu20084.3127424114.5.2008
Criminal #1: Každý je zločinec20124.714872401.12.2012
Daredevil: Rok jedna20114.210765405.10.2011
Modrá Crew #01 - Ekhö: Zrcadlový svět #1, 22016475234025.10.2016
Punisher II.20044.693334010.9.2004
Swamp Thing - Bažináč #0120034179174023.6.2004
Thor: Vikingové20113.887384023.4.2011
Ultimátní komiksový komplet #012: Zázraky20134.7102514011.7.2013
Ultimátní komiksový komplet #021: Amazing Spider-Man: Návrat20134.6172794013.9.2012
Ultimátní komiksový komplet #085: Marvel: Počátky - 60. léta20154.375384021.7.2015
Znovuzrození hrdinů DC20183.379554023.4.2018
30 dní dlouhá noc20033.8112643918.6.2004
Liga výjimečných II.20044.59970397.6.2004
Maus I: Otcova krvavá pouť dějinami19974.986263911.6.2004
Preacher/Kazatel #03: Lovci20074.496493921.4.2007
Punisher IV.20084.189823916.2.2008
Sága #0120154.5101373922.4.2015
Transmetropolitan #01: Zpátky v ulicích20094.213076399.9.2009
Ultimátní komiksový komplet #002: Uncanny X-men: Dark Phoenix20134.110365391.5.2013
Ultimátní komiksový komplet #007: Daredevil: Zmrtvýchvstání20134.798533923.9.2013
Ultimátní komiksový komplet #010: Wolverine: Projekt X20143.77132393.9.2014
Ultimátní komiksový komplet #023: Wolverine: Zrození20144.690513930.4.2014
Ultimátní komiksový komplet #036: Astonishing X-Men: Nadaní20134123713920.9.2012
Batman: Deset nocí KGBeasta20094103633824.3.2009
Jak rozumět komiksu20084.8101793823.10.2008
Lucifer #01: Ďábel vchází do dveří20074.517640388.6.2007
Punisher MAX #00: Od kolébky do hrobu20094.6124313827.6.2009
Sin City #0119994.9133033814.6.2004
Skalpy #01: Země Indiánů20144.510091386.9.2014
Tajné války superhrdinů Marvelu20103.818772389.10.2010
The Amazing Spider-Man #03: Dokud hvězdy nezhasnou20064.211447385.7.2006
Ultimátní komiksový komplet #034: Avengers: Rozpad20133.913161389.10.2012
100 nábojů #02: Záblesk druhé šance20084.58936373.4.2008
DC komiksový komplet #001: Batman: Ticho, kniha první20174.212410373.1.2017
Fatale #01: Smrt je mi v patách20174.490053722.11.2017
Green Lantern: Tajemství původu20113.7100983726.2.2011
John Constantine, Hellblazer: Dobré úmysly20123.810658374.6.2012
Kůstek #01: Útěk z Kůstkova20104.617114371.6.2010
Lips Tullian20104.7176403715.10.2010
Modrá Crew #07 - Batman vs Soudce Dredd: Zemřít smíchy #11998476903711.6.2004
Nejmocnější hrdinové Marvelu #001: Avengers20153.519264373.11.2015
New X-Men #01: G jako genocida20073.611332375.12.2007
Sin City / Město hříchu #01: Drsný sbohem (2. vydání)20054.7117503720.7.2005
Zaklínač #01: Skleněný dům2015498133726.2.2015
Batman #01: Soví tribunál (paperback)20134.7115943615.6.2013
Černá palice #01: Tajemství počátků20174.380243627.11.2017
Deadpool #01: Mrtví prezidenti20163.787793624.8.2016
Dobrodružství Luthera Arkwrighta20054.5121743622.11.2005
Ultimátní komiksový komplet #004: Wolverine20134.189533630.4.2013
Ultimátní komiksový komplet #009: The Amazing Spider-Man: Zrození Venoma20133.995553622.2.2013
Znovuzrození hrdinů DC: Batman #01: Já jsem Gotham (paperback)20183.77454364.5.2018
3x Kája Saudek19894.7214893514.6.2004
Comicsové legendy #05 - Batman: Temný rytíř, temné město #0119994.19770359.6.2004
Punisher MAX #01: Na začátku20084.3107193521.9.2008