TITUL ROK VLOŽENO
Preacher/Kazatel #01: Jako pára nad Texasem20044.815305709.12.2004
Batman: Rok jedna20074.5160946719.12.2007
Vycházející hvězdy #01: Zrozeni z ohně20054.5100686420.5.2005
Království tvé20064.4115746324.9.2006
Sandman #01: Preludia a nokturna20024.8151756210.6.2004
The Amazing Spider-Man #01: Návrat20034.6157636211.6.2004
Batman: Arkham - Pochmurný dům v pochmurném světě20074.2151106012.7.2007
Lobo se (z)vrací!2004412774607.9.2004
Watchmen - Strážci20054.9193616012.1.2005
Superman: Rudá hvězda20124.612907589.5.2012
Hitman #0120044.411162577.9.2004
Batman: Návrat Temného Rytíře20034.5151715617.6.2004
Wolverine a Hulk20054.3101125524.9.2005
Ultimátní komiksový komplet #042: Občanská válka20144.4102125411.6.2014
Liga výjimečných I.20024.5120775323.6.2004
Top 10 - Kniha první20034.697575211.6.2003
Usagi Yojimbo #01: Ronin20074.690175213.3.2007
Živí mrtví #01: Staré dobré časy20094.516131524.12.2009
Punisher I.20044.6122035117.6.2004
100 nábojů #01: První výstřel, poslední šance20074.314520498.6.2007
Fell #1 - Kruté město20094.7101894921.10.2009
Mrtvý nebo živý20074.28821493.12.2007
30020014.6107744824.6.2004
Hitman #02: Místní hrdinové20054.681764815.9.2005
John Constantine, Hellblazer: Těžké časy20064.3106414827.11.2006
V jako Vendeta20054.7157234819.12.2005
Joker20123.999654731.10.2012
Batman: Ticho I20044.3129604630.11.2004
Batman: Ticho II20054.39735468.7.2005
Punisher III.20054.283784619.12.2005
Smax20054.19331458.5.2005
The Amazing Spider-Man #02: Odhalení20054105444519.10.2005
Z pekla20034.7150124526.7.2004
Ultimates 2 #02: Jak ukrást Ameriku20114.47078443.2.2011
Ultimátní komiksový komplet #041: Zombie z Marvelu20133.956764416.10.2013
Y: Poslední z mužů #01: Jako jeden muž20084.395714410.10.2008
Želvy Ninja: Menu číslo #01: Jedinečný originál201549185442.6.2015
John Constantine, Hellblazer: Syn člověka20054.2110834327.6.2005
Kick-Ass: Nářez20104.611206438.5.2010
Preacher/Kazatel #02: Až do konce světa20064.88333439.5.2006
Sandman #02: Domeček pro panenky20034.9117754310.6.2004
Daredevil: Muž beze strachu #0120114.7140734210.3.2011
Deadpool: Drákulova výzva201649142425.2.2016
Spider-Man: Utrpení20063.392754217.3.2006
Superman: Pro zítřek #120073.896984228.1.2007
Batman R.I.P.20133.211656403.4.2013
Mýty #01: Legendy v exilu20084.3111754014.5.2008
Ultimátní komiksový komplet #012: Zázraky20134.787384011.7.2013
Criminal: Každý je zločinec20124.711733391.12.2012
Daredevil: Rok jedna20114.29236395.10.2011
Maus I: Otcova krvavá pouť dějinami19974.974233911.6.2004
MY320143.96182393.9.2014
Punisher II.20044.681883910.9.2004
Swamp Thing - Bažináč #0120034163433923.6.2004
Ultimátní komiksový komplet #002: Uncanny X-men: Dark Phoenix20134.18793391.5.2013
Ultimátní komiksový komplet #021: Amazing Spider-Man: Návrat20134.6152273913.9.2012
Ultimátní komiksový komplet #036: Astonishing X-Men: Nadaní20134.1109423920.9.2012
Ultimátní komiksový komplet #085: Marvel: Počátky - 60. léta20154.365023921.7.2015
30 dní dlouhá noc20033.898023818.6.2004
Lucifer #01: Ďábel vchází do dveří20074.515590388.6.2007
Preacher/Kazatel #03: Lovci20074.484863821.4.2007
Punisher IV.20084.178493816.2.2008
Punisher MAX #00: Od kolébky do hrobu20094.6111523827.6.2009
Sin City #0119994.9114523814.6.2004
Tajné války superhrdinů Marvelu20103.817083389.10.2010
The Amazing Spider-Man #03: Dokud hvězdy nezhasnou20064.210119385.7.2006
Ultimátní komiksový komplet #007: Daredevil: Zmrtvýchvstání20134.785273823.9.2013
Ultimátní komiksový komplet #010: Wolverine: Projekt X20143.75858383.9.2014
Ultimátní komiksový komplet #023: Wolverine: Zrození20144.677293830.4.2014
Ultimátní komiksový komplet #034: Avengers: Rozpad20133.911780389.10.2012
100 nábojů #02: Záblesk druhé šance20084.57696373.4.2008
Batman: Deset nocí KGBeasta2009493053724.3.2009
Green Lantern: Tajemství původu20113.789833726.2.2011
Kůstek #01: Útěk z Kůstkova20104.615308371.6.2010
Liga výjimečných II.20044.58600377.6.2004
Lips Tullian20104.7151183715.10.2010
Modrá Crew #01 - Ekhö: Zrcadlový svět #1, 22016459513725.10.2016
Modrá Crew #07 - Batman vs Soudce Dredd: Zemřít smíchy #11998467343711.6.2004
Nejmocnější hrdinové Marvelu #001: Avengers20153.517416373.11.2015
New X-Men #01: G jako genocida20073.610198375.12.2007
Sin City / Město hříchu #01: Drsný sbohem (2. vydání)20054.7105283720.7.2005
Skalpy #01: Země Indiánů20144.58337376.9.2014
Znovuzrození hrdinů DC20183.260193723.4.2018
DC komiksový komplet #001: Batman: Ticho, kniha první20174.210242363.1.2017
Dobrodružství Luthera Arkwrighta20054.5111223622.11.2005
Sága #0120154.583493622.4.2015
Transmetropolitan #01: Zpátky v ulicích20094.211518369.9.2009
Ultimátní komiksový komplet #009: The Amazing Spider-Man: Zrození Venoma20133.983033622.2.2013
Batman #01: Soví tribunál (paperback)20134.797293515.6.2013
Comicsové legendy #05 - Batman: Temný rytíř, temné město #0119994.18668359.6.2004
Deadpool #01: Mrtví prezidenti20163.668233524.8.2016
John Constantine, Hellblazer: Dobré úmysly20123.89150354.6.2012
Punisher MAX #01: Na začátku20084.394903521.9.2008
Sandman #03: Krajina snů20054.591133517.2.2005
Speciál Crew2 #1: Lobo versus Maska20044.113659357.9.2004
Superman: Pro zítřek #220073.57351354.5.2007
Top 10 - Kniha druhá20044.78475358.10.2004
Ultimátní komiksový komplet #004: Wolverine20134.175303530.4.2013
WildC.A.T.s – Návrat domů20073.57542357.3.2007
3x Kája Saudek19894.7194253414.6.2004