Filmový a hudební klub

Místo pro diskuze o filmech comicsových i necomicsových, animovaných i hraných, asijských i evropských. A muzice.

seneke
E seneke | 13.2.2019 20:48 | Filmový a hudební klub

Tak nám potvrdili filmový crossover Batmana a Ninja želv:


http://comicbook.com/dc/2019/02/13/batman-vs-teenage-mutant-ninja-turtles-movie-dc/

seneke
E seneke | 13.2.2019 20:17 | Filmový a hudební klub

Bucky O’Hare a žabí hrozba

Kreslený seriál Bucky O’Hare a žabí hrozba je adaptace stejnojmenného komiksu vytvořeného Larrym Hamou za spolupráce Michaela Goldena a Neala Adamse.

Jednoho dne se kluk jménem Willy DuWitt přesune kvůli nepovedenému experimentu do Aniversa, kde probíhá válka mezi United Animal Federation a fašistickým Žabím impériem. Willy se přidává na stranu UAF a stává se tak členem posádky lodi The Righteous Indignation pod vedením legendárního kapitána Buckyho O’Harea.

Hlavním účelem seriálu bylo (překvapivě) prodávat hračky. Bohužel kvůli technickým problémům způsobeným chybou lidského faktoru (špatné dodávky hraček atd.) neměla série velký úspěch a seriál byl po třinácti dílech zrušen.
To ale nezabránilo tomu, aby se seriál stal kultovním., což není vůbec překvapující stačí se podívat na úvodní znělku a hned je všechno jasné.
znělka: http://www.youtube.com/watch?v=LyKI1CHPMNw

Jak už to ale bývá. Neúspěch jiných mění osudy cizích.

seneke
E seneke | 8.2.2019 19:54 | Filmový a hudební klub

Šťastný králík Oswald

Začátek roku 1900 až konec let dvacátých minulého století bylo období němé animace. Hvězdami plátna byly legendy jako kocour Felix, dinosauřice Gertie, čí klaun Koko. Pravidelným divákem jejich filmů byl i jistý mladíček jménem Walt Disney.
Inspirován těmito hrdiny kresleného plátna, rozhodl se Walt pro kariéru v animovaném filmu. Jeho sen sdílel i talentovaný kreslíř Ubbe Ert Iwerks. Nutno dodat, že začátky byly perné. První dva pokusy o založení skončily finančním krachem.

Ale jak se říká: „Do třetice všeho dobrého.“ Disneymu a Iwerksovi se povedlo získat od distributora Winkler Pictures zakázku na kreslené filmy pro studio Universal. Dvojice se vrhla na přípravu pilotního snímku Good Papa, jehož ústřední postavou byl drobný králíček v modrých trenýrkách. Tak vznikl králíček Oswald. Zástupce studia Universal snímek zrovna moc neohromil. Avšak roztomilý protagonista si získal jejich srdce a souhlasili se sérií snímků s Oswaldem v hlavní roli. A tak v roce 1927 snímkem Trolley Troubles započala Oswaldova kariéra.

Oswald sice nedosáhl na úroveň slávy svých kolegů, přesto byly jeho snímky populární a Oswaldova podobizna se objevila na sladkostech, odznáčcích a měl dokonce i vlastní sérii plyšových hraček. Disney tak získal svůj hit. Bohužel všechno dobré jednou končí.
Walt se neshodl s Charlesem Mintzem, jenž byl de facto šéfem Winkler Pictures, na rozpočtu. Mintz měl v rukávě všechna esa. Podle smlouvy totiž patřil Oswald Universalu a Disney byl prakticky glorifikovaný nájemný dělník. Waltovi se takové zacházení nelíbilo. Dokončil dojednanou práci podle smlouvy a pak se spolu s Iwerksem, svým bratrem Royem a ostatními věrnými animátory sbalil a založil si vlastní studio.


Disney a Iwerks se znova pustili do tvorby nové postavičky a tak vznikl legendární myšák Mickey. Oswald mezitím putoval od studia k studiu a ve finále chudáček malý upadl do zapomnění. Nemusíte se ale, milí čtenáři, bát, jelikož i v historii existují happy endy.

V roce 2006 vyšla pro konzoli Nintendo Wii hra Epic Mickey, v níž se slavný myšák vypraví do světa kreslených postaviček, na které diváci zapomněli. Zde se Mickey po letech konečně setká se svým „starším bratrem“ Oswaldem.

Ztracený syn se tak po letech vrátil domů.

dramatizace Oswaldových osudů: http://www.youtube.com/watch?v=369ZiUrwQTs

seneke
E seneke | 8.2.2019 19:54 | Filmový a hudební klub

Několik dalších příspěvků bude ve znamení králíka. Podíváme se na králíky z němých filmů, z vesmíru i na ty, co u pasu nosí meč

baatcha
baatcha | 8.2.2019 18:59 | Filmový a hudební klub

seneke: Tak to já viděl verzi se zastřelením :D A jsem rád, protože ta scéna funguje emočně skvěle. Teď jsem si na YT dohledal tu cenzurovanou a ta je sice mrazivá, ale emoční náboj je fuč. Kažopádně jsem si u filmu pobrečel, ten centrální twist je tam vážně děsivý. Budu dál sledovat. :)

seneke
E seneke | 8.2.2019 18:34 | Filmový a hudební klub

Baatcha: K tomu filmu si dovolím menší poznámku. Ta původní verze Jokerovy smrti byla podle cenzorů brutální a proto ji nahradila mírnější verze, ve které Robin odhodí pistoli a strčí Jokera do louže kapaliny. Joker drcne do stroje, ze kterého se utrhne drát a ten spadne do louže. Elektřina plus kapalina a zbytek už si domyslíš sám.

Jsem rád za všechny pozitivní reakce.

baatcha
baatcha | 8.2.2019 18:18 | Filmový a hudební klub

seneke: Díky za tip na Batmana Beyond! Zatím jsem viděl Return of the Joker a je to fakt povedené a hlavně nečekaně brutální. Jako, kam se na tohle hrabe postřelení Babs Gordonové v Kameňáku, tady jde Joker úplně na dřeň. A vlastně jsem si oblíbil i ten kostým nového Batmana, když mi došlo, že je z 99 % vymodelovaný podle toho, ve kterém se v roce 1939 Bat-Man představil veřejnosti. A to já můžu. Díky!

Fimi
Fimi | 8.2.2019 13:09 | Filmový a hudební klub

Gmork no, to si na ně raději zajdu...ale věřím tomu, taky jsem to už viděl ale ne v kině...raději mám záznam z Mexika

Gmork
Gmork | 8.2.2019 12:53 | Filmový a hudební klub

Jo, to je ono. Už jsem ho kdysi viděl v TV, ale takhle na velkém plátně a s nabušeným zvukem to byl dvě hodiny trvající hudební orgasmus.

Fimi
Fimi | 8.2.2019 10:32 | Filmový a hudební klub

Komiksoví Transformers mě celkem lákají...
Gmork to je ten koncert ve Francii v tom zříceném koloseu nebo či to je? Jo to není špatné

seneke
E seneke | 8.2.2019 10:24 | Filmový a hudební klub

Fry: Děláš mi radost. Jen se připrav, že tě některé příběhy z toho komiksu traumatizují na zbytek života. Z toho příběhu s minami mám noční můry dodnes.

seneke
E seneke | 8.2.2019 10:19 | Filmový a hudební klub

Každopádně abys v tom měl přehled. Kompletní příběh Bayových Transformerů v kostce:

Před sta tisíci let se rasa mimozemšťanů zvaná Quintessané setkala s Unicronem (sakra velká mechanická bestie požírající planety v celém multiverzu.) Quintessané pochopili, že proti tak velké obludě nemaj šanci a jejich jediná naděje je vyrobit zbraně, než se velké účko vzbudí. Pro tento účel vytvořili Prajiskru (krychli).

Krychle vytvořila planetu Cybertron a na jejím povrchu se po určité době objevili první Transformeři. Quitessané měli vystaráno. Banda obřích robotů napěchována zbraněmi je perfektním řešením pro likvidaci bestie, couž sežrala 58% mulitverza planetu po planetě. Jenže jak to obvykle bývá. Všechno perfektní se vždycky pos*re.

Transformeři měli mezi sebou neshody o tom jak se mají chovat k organickým bytostem z jiných planet se kterými se setkali při těžbě Energonu (potrava i palivo) a kolonizaci dalších planet. Kompletně se to zvrtlo, když Fallen (záporák z 2) pozabíjel zbytek Primů při pokusu vytěžení Energonu na Zem kvůli jejich shovívavosti k domorodcům. Fallen se tak stal prvním Decepticonem.

Celé se to zvrtne v občanskou válku mezi Autoboty a Decepticony. Optimus Prime vystřelí Prajiskru s Cybertronu pryč a Megatron se ji vypraví získat. Jak on ta i krychle se "náhodou" vybourají na Zemi. Megatron ale nebyl jediný, koho Země přilákala. Z neznámého důvodu funguje Země jako obří vábnička na Transformery a tak tu v utajení je i několik skupin.

Jedna z nich se dala dohromady s Angličany a vznikl tak řád Witwiccanů. Potomek jednoho z členů, Archibald Witwicky později objevil Megatrona a krychli.

Mezitím se válka na Cybertronu blížila ke konci. Sentinel Prime (záporák z 3) utíká lodí pryč, ale "náhodou" se vybourá na Měsíci. Autoboti válku prohrávají a prchají pryč (ta ůvodní scéna z Bumblebeeho).

A to je víceméně všecko. Pak se odehrávají filmy.

Po tomhle všem sis určitě položil otázku. Moment, co všechny ty obří roboty láká k Zemi. Na to je jednoduchá odpověď.

UNICRON JE TOTIŽ ZEMĚ. http://www.youtube.com/watch?v=a1Y73sPHKxw

Zack
A Zack | 8.2.2019 09:38 | Filmový a hudební klub

Se normalne se senekou neshodnem ani na rocnim obdobi, ale potvrzuju, ze ty novejsi Transformers serie jsou hodne slusny mecharny. Ale hlavne proto, ze tam nejsou vubec lidi.

Fry
A Fry | 8.2.2019 09:38 | Filmový a hudební klub

Bumblebee byl parádní! Doufám, že nás v blízké době bude čekat i origin Optima, jakožtoho mého nejoblíbenější Transformera. Dokonce jsem si objednal i první volume Optima od IDW :)

seneke
E seneke | 8.2.2019 09:32 | Filmový a hudební klub

Megatron měl mít potitulkovou scénu, kde je zmražený, ale vystřihli ji.
Dodnes se nemůžou filmaři shodnout jestli je to prequel, nebo reboot (fanoušci doufají ve verzi číslo 2).

Na filmy se s Bayem se vykašli a radši si přečti komiksovou sérii od IDW.

Gmork
Gmork | 8.2.2019 09:31 | Filmový a hudební klub

seneke: Pořád se dají najít originální témata. Ve středu jsme byli na Žena na válečné stezce, včera na Metallica - koncert z Nimes. Že bych šel na Bumble mě ani na vteřinu nenapadlo, to si rovnou můžu pustit Novu.:)

Fimi
Fimi | 8.2.2019 09:17 | Filmový a hudební klub

Hlavně je zarážející jak v jednom filmu to řeknou o krychli a Megatronovi že zabloudili na Zemi, pak zjistíš že Země je pro Roboty dlouhodobý místo, že na měsíci mají pomálu armádu, pak v pyramidě je robotí mechanismus, pak že zde byly vlastně od začátku a ještě v dobách Artuše a nakonec přijde Bumblebee kde není ani pomálu zmínka o krychli ani o spadlém Megatronovi

seneke
E seneke | 8.2.2019 08:55 | Filmový a hudební klub

Fimi: To jo, ale po Bayovi je to příjemná změna.

Od začátku 20. století už není nic originálního. Všechno je upravená verze/kopie něčeho jiného. Nejde o to, co děláš, ale o to, jak ty nástroje použiješ.

Fimi
Fimi | 8.2.2019 08:05 | Filmový a hudební klub

Seneke přitom je ten příběh stokrát viděná šablona

seneke
E seneke | 8.2.2019 07:19 | Filmový a hudební klub

Konečně jsem si našel chvilku, abych shlédnul Bumblebeeho. Už úvodní scéna mě utvrdila v tom, že to je jeden z nejlepších Transformers filmů.
http://www.youtube.com/watch?v=XPkKgUcj2yk

seneke
E seneke | 7.2.2019 13:56 | Filmový a hudební klub

Trailer k novému DC kresleňáku Justice League vs. The Fatal Five. Vypadá to, že se zase podíváme do DCAU.

http://www.youtube.com/watch?v=7Hj-oR8XirE

Fimi
Fimi | 6.2.2019 11:14 | Filmový a hudební klub

Seneke on už pro žádnou konkurenci nehraje, Dark Phoenix je natočen a tím končí...pokud nebude hrát něco v Marvelu v MCU nebo u Sony ve Valiantu tak už nic nehraje...myslím že kdyby nabral svaly tak by byl dobrej... Alexandra bych viděl spíš na Adama Warlocka, Sentryho nebo klidně Hala Jordana (Green Lantern)

seneke
E seneke | 6.2.2019 11:00 | Filmový a hudební klub

Michael by byl nejlepší, ale už pro "konkurenci" hraje Magneta. Možná ten Skasgard.

Fimi
Fimi | 6.2.2019 10:30 | Filmový a hudební klub

Ten čas letí...tak je to jasný, Joseph Gordon Levit, Michael Fassbender, Alexander Skasgard

seneke
E seneke | 6.2.2019 10:26 | Filmový a hudební klub

Moc starý. Banovi už je 50 let.

Gmork
Gmork | 5.2.2019 19:45 | Filmový a hudební klub

Já teda doufám, že nového Batmana bude hrát nějaká černoška nebo hispánka. Nejlépe lesba a zdravotně hendikepovaná. Jinak ten film bude značně xenofobní.:)

Fimi
Fimi | 5.2.2019 19:23 | Filmový a hudební klub

Kj já taky mluvil o svalech..jako asi máš pravdu vím co myslíš, já mluvím spíš jen o vzhledu, jako charismatický Batman se mi tam hodí ten Hamm, ten mi přijde že to v sobě má, ale z mladších herců fakt nevím...ale jinak vím jak to myslíš, jenže kdo by před lety řekl že Evans bude výborný cap a že se pro tu roli narodil, jak se říká

seneke
E seneke | 5.2.2019 18:48 | Filmový a hudební klub

Je rozdíl mezi tím udělat něco kvalitního a vydělat prachy. Tady to bude hlavně o prachách.

Killingjoke
M Killingjoke | 5.2.2019 18:14 | Filmový a hudební klub

Fimi: Nepochopili jsme se... Tak jinak. Neberu jim jejich svaly, to mají. Bavím se o charisma a schopnosti hrát komplexní postavy. To nemá ani jeden z nich! Jsou to tváře bez většího talentu. U Hammera mám dlouhodobý pocit, že nedokáže uhrát film, který je postaven na něm jako hlavním herci. Neutáhne to. Viz. Osamělý jezdec. Já se bavím o charismatu, o borcovi, který to potáhne svou hlavou a parádními hláškami jak z drsné školy. Nahonit svaly dnes jde za půl roku v každé posilovně. Ale ty svaly nedělají super film a to Batman po těch chujovinách potřebuje...

Fimi
Fimi | 5.2.2019 17:55 | Filmový a hudební klub

Tak jako nějaké proporce na to mají, před lety bych z fleku obsadil Jona Hamma, i takový Arnie Hammer by nebyl špatný...nebo Charlie Hunnam i když ten by byl dobrej spíš Green Arrow,

Killingjoke
M Killingjoke | 5.2.2019 17:49 | Filmový a hudební klub

Prosím jen ne tyhle rychlokvašky! Hemsworth je totálně mimo a mladý Eastwood není ani stínem svého tatíka! To už by bylo zajímavější rovnou se starým shrbeným Clintem! Ne, na noir detektivku potřebují borce, co se na to fakt hodí, což bude mezi třicátníky trošku oříšek najít. Jinak půjde celá ta premisa s noirem do prdele! Nejradši bych Bogarta vykopal ze země, digitálně mu omladil ksicht, zvedl výšku a navlékl ho ho do kápě... byl by to parádní film :)

Fimi
Fimi | 5.2.2019 17:12 | Filmový a hudební klub

No jo má stejný cejch jako Redcliff, Sean William Scott... Já si ho osobně pt dostavit nedokážu jako Batmana, ale třeba v Potterovi hrál dobře, asi nebude úplně nejhorší...ovšem mně na Batmana sedne víc Liam Hemsworth nebo Scott Eastwood, ten sice už hrál v SSq ale SSq 2 má být částečně restart tak sere pes

Killingjoke
M Killingjoke | 5.2.2019 16:16 | Filmový a hudební klub

Toe: Já ho vyloženě nesnášel, ale teď už mě tak neirituje. Mě se třeba líbil ve Ztraceném městě Z. Ten Rover jsem neviděl. Ale ruku na srdce, tohle na první pohled není typologicky správný herec, co by měl hrát Batmana! Prostě vůbec! Já si to nedokážu představit... Patizón jako temný noir detektiv, tomu bych nikdy neuvěřil. Věřím, že je to jen kachna a vyberou někoho "normálního", i když se přiznám, že osobně mě nenapadá nikdo, kdo by to mohl být. Čekám na nějaký lepší výběr a doufám, že to bude někdo, kdo umí i hrát, nejen známá tvářička...

Toe
A Toe | 5.2.2019 16:08 | Filmový a hudební klub

Patizón má hold smůlu, že ho lidi navždy budou vizuálně spojovat s rolema v Twillight (viz. ten clickbait nadpis toho článku ;). Poslední roky hraje jen v, ehm, "artověji" nebo teda dobře "nezávisle" natočených filmech nebo dramatech, kde hraje úplně jiné role a hraje je fakt dobře, nehledě na to, jaké to jsou kolikrát nudné věci (líbil se mi hodně snad jen The Rover - postapa, kde není kladný hrdina jsou prostě nej, zvlášť takto špinavá :), ale to že hrál v teenpornu už mu hold nikdo neodpáře, ať se snaží jak chce. Za mně proč ne, já už ho naštěstí nevidím jako sparklujícího vampajra, ale taky mi to dlouho trvalo :)

Killingjoke
M Killingjoke | 5.2.2019 15:52 | Filmový a hudební klub

Jo Liga stojí za prd, ale pokud dopadne tohle, tak se svět v prdel obrátil... Očividně si někdo Temného rytíře plete s princem Jasoněm. Jako vážně o tom někdo uvažuje???
http://www.kinobox.cz/clanek/15721-chlapi-zrejme-dosli-novym-adeptem-na-batmana-je-hvezda-stmivani

George Walker Bush
A George Walker Bush | 5.2.2019 10:23 | Filmový a hudební klub

Jojo a moc se mi to líbilo. Dokonce o chlup víc než Polaňského Hořký měsíc nebo Kusturicův Život je zázrak. :-))))))))) DC forever, baby...

Fimi
Fimi | 5.2.2019 10:08 | Filmový a hudební klub

Draco ano Liga zoufalosti je skutečně klenot

seneke
E seneke | 5.2.2019 09:10 | Filmový a hudební klub

Draco nobilis: Jo, ještě mám schovanej lístek.

Draco nobilis
A Draco nobilis | 5.2.2019 09:00 | Filmový a hudební klub

Tož jsem včera ve studentovi viděla konečně JLA. Na tohle vážně nějací lidé chodili do kina?

Fimi
Fimi | 2.2.2019 11:29 | Filmový a hudební klub

Tak Dc na úspěch Spidermana paralelní světy odpoví nejen Batmanem Beyond ale také Super Pets http://www.edna.cz/justice-league/novinky/snimek-dc-super-pets-uvidime-v-kinech-roku-2021/

seneke
E seneke | 1.2.2019 20:10 | Filmový a hudební klub

Baatcha: Osobně doporučuji epizodu Meltdown (pátá epizoda první série) a samozřejmě film Batman Beyond: Return of Joker.

baatcha
baatcha | 1.2.2019 19:49 | Filmový a hudební klub

seneke: Popravdě si jej pamatuju z tv, kde jsem jej sledoval jako malý a kde nahradil mnou zbožňovaný Batman: TAS. A dal jsem možná tak jeden díl, maximálně půlku druhého, protože mi to po kresleném klasickém Batmanovi přišlo jako kopanec do koulí. Hlavní hrdina byl najednou místo Bruce Waynea nějaký no-name puberťák, Batmobil létal, ale hlavně celá atmosféra se změnila z temné noirové gotiky do akční postapokalypsy... (čili mě dost překvapuje, když tenhle seriál vidím charakterizovaný jako "výborný a geniální"). Možná teda stojí za to, dát mu druhou šanci... :)

seneke
E seneke | 1.2.2019 10:53 | Filmový a hudební klubV roce 2019 je Bruce Wayne kvůli zdravotním problémům donucen pověsit masku na hřebík a "jít do důchodu". O dvacet let později je z Gothamu obří megalopolis ve stylu Blade Runnera.

Jednoho večera si mladík Terry McGinnis vyrazí na rande se svojí přítelkyní. Romantický večer se ale nekoná, jelikož si mladý pár vyhlídne gang Jokerů, dojde ke rvačce a ve finále i k honičce na motorkách, po které Terry a Jokerz skončí u Waynova sídla. Bruce nezvané hosty zrovna dvakrát nemusí a spolu s Terrym vypráská Jokery ven. Způsobená únava má za následek Bruecův srdeční záchvat a Terry mu proto pomůže zpátky do sídla. Zde "úplnou náhodou" objeví vchod do jeskyně, Terry ale nemá čas ji pořádně prozkoumat, jelikož ho rozzuřený Bruce hned vyžene holí ven.

Mezitím se Terryho otec Warren omylem nachomýtne k jednomu děsivému objevu. Jeho šéf, Derek Powers, vyrábí zbraně hromadného ničení, které pak prodává diktátorům. Powers si samozřejmě nemůže dovolit, aby se pravda dostala ven a nechá Warrena zlikvidovat. Terry to zjistí a rozhodne se pomstít. Ukradne z jeskyně Bruceův nejnovější kostým a jde si to s Powersem vyříkat. Po úspěšné akci (pravda, několik lidí umřelo, nebo zmutovalo, ale to je vedlejší) se Terry vrátí domů, kde už na něj čeká Bruce. Ten mu nabídne nabídku, která se jen tak neodmítá: http://www.youtube.com/watch?v=zd5M5K5QtrM

Batman Beyond byl perfektní recept na totální průser. Upřímně, komu by se zamlouvala představa starého Bruce Wayna, kterého nahradil nějakej puberťák ze střední? Přesto to funguje. Máme tu nového superhrdinu házícího hlášky. Navíc Bruce je jako sarkastický mentor geniální.

Geniální animaci a akční scény podtrhuje výborný soundtrack. Pro ukázku hlavní znělka: http://www.youtube.com/watch?v=zBRC5Q-xjbY

Výborný superhrdinský seriál, který i přes zaměření na děti řeší věci, jako je prodej drog, hazard problémy se vztahy a i sex.

Vskutku je k nevíře,co všechno se dalo nacpat do seriálu "pro děti".

Fimi
Fimi | 31.1.2019 19:22 | Filmový a hudební klub

Tuhle sérii vůbec neznám..ale proč ne

seneke
E seneke | 31.1.2019 17:52 | Filmový a hudební klub

http://thegww.com/report-warner-bros-developing-animated-batman-beyond-movie-for-theatrical-release/?utm_source=dlvr.it&utm_medium=twitter

Draco nobilis a pánové, tahejte ven láhve šampaňského. Bude celovečerák podle Batman Beyond. Bože, já se těším, jak malej harant!!!

Fimi
Fimi | 31.1.2019 17:45 | Filmový a hudební klub

Ano ale ma to být prequel, Affleck jde od válu

seneke
E seneke | 31.1.2019 16:21 | Filmový a hudební klub

Nejnovější film s Baťou má premiéru 25.6.2021 podle Variety, takže času maj dost.

Fimi
Fimi | 31.1.2019 09:00 | Filmový a hudební klub

Affleck mimo hru, už nebude Batman. Warner hledá mladšího herce

seneke
E seneke | 31.1.2019 08:03 | Filmový a hudební klub

Při brouzdání na YouTube jsem objevil tuto nádhernou adaptaci Trolí čarodějnice od Mignoly: http://www.youtube.com/watch?v=m10KPQm5gUs

Fimi
Fimi | 29.1.2019 10:01 | Filmový a hudební klub

Lantan předloha je skvělá, rozhodně skvělý komiks, který by byl důstojnou náhradou po Skalpech

lantan1
lantan1 | 29.1.2019 09:13 | Filmový a hudební klub

Fimi: Já se ani nedodíval na ten pilot, nějak mě to nebavilo. Ale předlohu neznám.

Fimi
Fimi | 28.1.2019 23:50 | Filmový a hudební klub

co řikáte na seriál Deadly Class? mně se to zatím líbí

seneke
E seneke | 24.1.2019 17:09 | Filmový a hudební klub

Na večer si dáme trochu retra. To měl Joker jednou ten hloupý nápad porvat se s Alfredem: http://www.youtube.com/watch?v=sU8mj9lid0s

seneke
E seneke | 16.1.2019 17:51 | Filmový a hudební klub

Krotitelé duchů po třetí příští rok: http://www.youtube.com/watch?v=XIMaZGU4sKs

Fimi
Fimi | 16.1.2019 08:42 | Filmový a hudební klub

Ale jo není to špatný

hroubek
hroubek | 15.1.2019 21:42 | Filmový a hudební klub

Vyšel teaser na Spider-mana, a je celkem slušný. Jen ten Mysterio je trochu divný, a na MJ v podání Zendaya si nemohu a možná ani nechci zvyknout.

George Walker Bush
A George Walker Bush | 14.1.2019 10:49 | Filmový a hudební klub

Draco: Rozhodně v originálním znění!

Draco nobilis
A Draco nobilis | 14.1.2019 10:30 | Filmový a hudební klub

GWB: v dabingu?

Fry
A Fry | 13.1.2019 09:25 | Filmový a hudební klub

Já jsem dva dny zpátky konečně viděl BumbleBeeho a taky překvapivě dost dobrý :) Hlavně díky budování vztahu hlavní hrdinky se svým novým broukem :)