• Alfi
  Alfi19.5. 19:41Sběratelský klub
  Išiel som odoslať objednávku z eshopu Crwe a suma bola moc vysoká. Až po chvíli skúmania som si všimol, že Crew okrem poštovného ( +80 Kč ) účtuje najnovšie aj balné ( +150 Kč ).
  Objednávate od Crwe a ak áno, účtovali to aj vám?
 • baatcha
  baatcha19.5. 18:37Stripy, jouky, fejky :)
  GWB: I'm not getting it.
 • George Walker Bush
  George Walker Bush admin19.5. 18:16Stripy, jouky, fejky :)
 • deefha
  deefha mecenáš19.5. 12:56Filmový a hudební klub
  @Darker Uncharted je PlayStation exkluzivita. Sice letos vyšla Uncharted: Legacy of Thieves Collection i pro PC, ale to je "jen" remaster čtvrtého dílu a jeho datadisku. Všechny starší díly, které jsou obvykle považovány za lepší, jsou opravdu jen na PS.
 • Draco nobilis
  Draco nobilis admin19.5. 12:56Filmový a hudební klub
  Ještě že já s Marvel vesmírem skončila někde u třetího Ironmana. Dál jsem nic neviděla a ani mi to nechybí, dokonce ani ta nepatrná zvědavost třeba před Endgame se nedostavila, ne, kdepak, proč bych měla svůj život utrácet na generických filmech, jejichž chyby mě budou rozčilovat? Žádný velký umčo to není a jako nepůjdu na romantickou komedii, i marvel žánrovku si s radostí odpustím.
 • Darker
  Darker mecenáš19.5. 11:48Filmový a hudební klub
  deefha: Jestli je to na konzoli, tak mám smůlu.
 • deefha
  deefha mecenáš19.5. 11:33Filmový a hudební klub
  Ad Uncharted - pokud neznáte předlohu a nemáte co hrát, určitě si dejte aspoň dvojku (Among Thieves). Je to jedna z nejlepších her v rámci tohohle žánru.
 • Gmork
  Gmork19.5. 07:51Filmový a hudební klub
  Dnes jdeme do kina na Notre-Dame v plamenech, tak jsem na to zvědav.
  ad hudba, na Fnacu jsem si zase objednal novou frankofonní hudbu a nové jazzové desky - Kandace Springs nebo Jeffa Goldbluma, který je nejen dobrý herec, ale i skvělý jazzman.

  https://www.fnac.com/a13807582/Jeff-Goldblum-I-Shouldn-t-Be-Telling-You-This-CD-album

  https://www.youtube.com/watch?v=3ipXA9lJzc0
 • Darker
  Darker mecenáš19.5. 07:49Filmový a hudební klub
  Uncharted byla dobrá popcornovka, taky předlohu neznám, ale bylo to fajn :)
 • Fimi
  Fimi mecenáš19.5. 07:36Filmový a hudební klub
  Včera jsem viděl Uncharted, předlohu neznám. Kdo má rád filmy jako Lovci pokladů nebo Mumie, tak vřele doporučuji.

  Jinak vyšla nová alba Evergrey, Destruction a Malevolence.. doporučuji také nové album francouzských Atlantis chronicles
 • Darker
  Darker mecenáš19.5. 07:17Filmový a hudební klub
  Pro ty co nemají Netflix.... ;)
  https://www.youtube.com/watch?v=1dsxBKuL_aw
 • Toe
  Toe admin19.5. 06:44* Připomínky a návrhy
  Lojza: Dvojka ne, dalo by se to spíš považovat za něco jako druhé vydání, ale ani to není přesné - je tam myslím i pár příběhů z toho prvního oficiálního vydání (které vlastně taky není úplně první, ale je to první souborné :) a tohle nejnovější je vlastně samizdat co si Landauer teď poslední roky tiskne na comics cony ;) Dan když tak upřesní, jestli si tohle přečte...

  Číslům v názvu se obecně snažíme co nejvíce vyhýbat pokud to není na obálce, hřbetu nebo v tiráži, každopádně jsem v popisku doplnil alespoň odkaz na to první souborné vydání, nejsem si jistý, jestli to svazovat k sobě do "série", tak aspoň takto by to mohlo stačit.
 • Fimi
  Fimi mecenáš18.5. 18:01Filmový a hudební klub
  Jako nástup Iluminátů a jejích představení bylo naprosto skvělé ale to je vše...tak já taky jsem zažranej do lore a řekl bych že mám načteno ale stejně mi ten film přišel stupidní...ale ano, něco si pochvaluji, balancování a překročení ratingu, hudba, typické Raimiho výjevy, originální hudební souboj, hudba, efekty, oceňuji téměř nulový humor, ale to je fakt vše
 • baatcha
  baatcha18.5. 17:58Filmový a hudební klub
  Fimi: Snad jo, ale po dvou celkem marných DS filmech už nic moc nečekám.

  valon: Mě třeba velice potěšilo, když se tam (bacha lidi, spoileeeeeeeeer!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!) objevil kapitán Jean-Luc Picard a k tomu začala hrát znělka z devadesátkového x-men animáku, to jsem si málem učůrnul do gatí. To bylo super.
 • valon
  valon18.5. 17:24Filmový a hudební klub
  On ten film byl plánovaný původně ještě před NWH a před Lokim a měl působit čistě jako úvod do multiverz, proto to teď působí tak prázdně. Je to čistě rozestavění figurek a naznačení věcí budoucích (modří už vědí), což je rozhodně škoda a nijak to ten film neomlouvá, jenom je to vysvětlení proč to tak je. Jinak kamarád, co je hluboko zažraný v lore, tak si tam pochvaloval hodně věcí, takže paradoxně na sečtené fanoušky, co snížili očekáváni na nula, tak to fungovalo dobře :)
 • Fimi
  Fimi mecenáš18.5. 16:09Filmový a hudební klub
  Baatcha předpokládám že události s cleou budou v DS 3...navíc to byla země nebo dimenze Dormammua takže tahle linka se uzavře...jinak mi přijde že taky Strange za celou dobu působení v MCu nemá žádný vývoj...no a taky se říkalo že film bude naprosto zásadní a vše změní pro další dění MCu a ono nic, jediné co asi může být zásadní je zmíněno Incursion, jinak ten film působí naprosto zbytečně
 • baatcha
  baatcha18.5. 16:00Filmový a hudební klub
  Toe: Ano. Všechny tak nějak splňují podmínku pomalého fantaskního vizuálně nápaditého filmu s hrdinou, který prochází transformací. (Což je přesně to, co mi v DS 2 paradoxně chybělo.) :D

  Norri: Jasně, vždyť ona taky při tom pročítání zaslechla volání svých dětí z jiné dimenze, takže příběhově to nějak propojené je. Ale ve filmu je z ní najednou zlý magor dost skokově, a to prostě proto, že otevřela grimoár a četla v něm. A grimoár každého svede na scestí, což je teda oslí můstek jako prase. Jako ano, hurá, konečně je tu postava Scarlet Witch a konečně je to cvok jako v komiksu. Ale přijde mi to hrozně umělé, protože té její proměně ve zlou postavu mohl být věnovaný klidně celý samostatný film. Na druhou stranu mi přišlo naprosto nevyužité to, že Strange v grimoáru taky četl, a s ním to neudělalo nic. Čekal jsem, že v tu chvíli se z něj stane skutečný záporák filmu, jak mu to všichni donekonečna předpovídali. A ono prd. Ten film mě vlastně začal bavit ve chvíli, kdy se úplně na konci objevila (totálně zničehonic) Clea a šup, vzala Strange na dobrodružství, které těžko někdy uvidíme.
 • deefha
  deefha mecenáš18.5. 15:40* Připomínky a návrhy
  @Lojza No, ona jednička tady taky je: https://comicsdb.cz/comics/5456/jelita A faktem je, že ta "dvojka" tu dvojku na obálce prostě nemá... Tak to je pak těžká věc.
 • Lojza
  Lojza mecenáš18.5. 14:04* Připomínky a návrhy
  Ahoj, mám pocit, že u této položky je špatně název: https://comicsdb.cz/comics/9321/jelita-ze-zivota-luzru

  Nejspíš jde o 2. díl z r. 2022, který by se měl asi jmenovat "Jelita: ze života lůzrů 2".

  Soudím dle výpisu na arkham.cz: https://www.seqoy.cz/index.php?zobraz=search&path=5&ofs=0&search=l%F9zr%F9

  "Jednička" z r. 2014 má i jinou titulní stránku: https://www.paseka.cz/cerny-dan-jelita-ze-zivota-luzru/produkt-7198/
 • Fimi
  Fimi mecenáš18.5. 13:16Filmový a hudební klub
  Seveřan je výborný, ale je to tedy úplně tupoucka klasická šablona o pomstě, průhledný jak okno ale je to skvěle natočené, akce je fakt brutální, hra se světly a zvukem je ohromující a výpravu to má fenomenální.

  Včera jsem viděl Only the brave, výborný film, mohu doporučit, je to z 2017 ovšem, žádná novinka tedy. Dále seriál Mayor of Kingstown, film Possessor
 • Milo_Harwey
  Milo_Harwey mecenáš18.5. 12:45Filmový a hudební klub
  Upřímně... Na DS2 jsem se celkem těšil, když jsme četl, že to pojmou jako horor a nechají dericksonovi volnou ruku. Nenechali, tak odešel, přišel raimi, nahodil trochu svůj styl, ale film pro děti podle instrukcí studia... Údajně. A teď čtu od všech, že blbost, tak jsme rád aspoň za to, že to vím předem...
 • Milo_Harwey
  Milo_Harwey mecenáš18.5. 12:42Filmový a hudební klub
  GwB - souhlasím s tebou a to jsem ani nebyl (v)ozralej... Vnímám tak všechny filmy od Marvelu, ale i DC, pokud nemají něco extra.

  Hej, na seveřana se těším, neříkejte mi, že je to taky hovadina... A ještě srovnání se zeleným rytířem? Artova psycho sracka ... To snad ne.

  Na druhou stranu, pokud jak Batman, tak lepší. :)

  Ještě mě zajímá morbius. Tam se líbí, že vím, že to bude píčovina... A proto mě to zajímá. :)) Ne, že půjdu na Spidermana 3 s tím, jak je to super a nakonec je to sracka skoro jak venom a spol.
 • Fimi
  Fimi mecenáš18.5. 12:42Filmový a hudební klub
  Yogi dá se to tak říct..napodruhé jsem si užil Shang chiho i Eternals ale Spidermana méně ale přesto to pro mě není špatný film...zato DS 2 ano
 • yogi
  Fimi : Spider- man celkem líbil ? Já měl za to, že jsi byl totálně nadšený . Takže po třetím shlédnutí jsi to přehodnotil?
 • Fimi
  Fimi mecenáš18.5. 12:21Filmový a hudební klub
  Norri jo to kdyby tu vyšlo.

  Jako já to neberu jako celek i když pomyslně to je celek, jde o to že seriály prostě každý nesleduje a vysvětlit jednou větou WV, jednou větou odpustit dění ve WV, to je takový líný.

  Hodně mě zajímá jak třeba vysvětlí ve filmech US agenta, že Sam je Cap najednou...
 • Norri
  Norri mecenáš18.5. 12:07Filmový a hudební klub
  Jinak celá ta situace s děckama v jiných realitách mi silně připomínala Black Science :-D
 • Norri
  Norri mecenáš18.5. 12:04Filmový a hudební klub
  baatcha: Tak ono to k tomu směřovalo už ve WandaVision, kdy jí o tom grimoáru řekla Agáta a následně, v potitulkové scéně posledního dílu, bylo vidět, že si jej pročítá. Takže ano, ve filmu je psychicky úplně jinde, než v seriálu, ale je zřejmé proč a ta změna mě bavila. A jak sám píšeš - labilní je i v komikech - takže na tom není nic zvláštního. V komiksech se se ztrátou těch děcek taky nevyrovnala jenom tak.
 • Toe
  Toe admin18.5. 12:01Filmový a hudební klub
  baatcha: Batman, Green Knight a Northman, nejsou to náhodou úplně stejné filmy? :D
 • Fimi
  Fimi mecenáš18.5. 11:59Filmový a hudební klub
  Hlavně v DS 2 strašně moc věcí nedává smysl, mají obrovské možnosti a neukázali nic a ty chyby jsou až do očí bijící. Už jen to, že wanda má děti které vypadají stejně i v jiném vesmíru kde logicky nemůže být Vision jelikož projekt Ultron se zde očividně vydařil. Ilumináti doplatí doslova na to co každý z nich řekl Strangovi,...najednou nějaké proroctví o Scarlet Witch jejíž socha vypadá přesně jako wanda a hromada dalších kravin...
 • Darker
  Darker mecenáš18.5. 11:59Filmový a hudební klub
  Northman mě nudil, strašně pomalé tempo vyprávění a hlavně takové nezáživné. V tomto tématu, kromě seriálu Vikingové, je za mě stále nejlepší film z roku 1999 13th Warrior s Banderasem.
 • baatcha
  baatcha18.5. 11:53Filmový a hudební klub
  Norri: Já mám trochu problém vnímat WandaVision a DS 2 jako jeden celek, protože Wanda se ve filmu najednou chová o 180 stupňů jinak, než v seriálu. Najednou je to úplně jiná postava. V seriálu si prošla traumatem, se kterým se na konci smířila a hlavně se starala o to, aby nikomu neublížila. A ve filmu cvak, a je z ní najednou úplný magor s ještě hlubším traumatem, a její snaha nikomu neubližovat je zásadním způsobem ta tam. Ano, Wanda je cvok i v komiksu, ale tady jsem si celou dobu říkal, proč se najednou chová jako kráva. Jasně, ve filmu to je nějak vysvětlené, ale ne, nežeru jim to.

  GWB: Ano, i já jsem po magických cestách různými abstraktními dimenzemi v Ditkově podání čekal něco jiného, než rubačku v New Yorku. A na filmy nechodím ožralý od té doby, co jsem při Avengers: Age of Ultron vyžahl láhev Ferneta, po titulcích opustil kino nouzovým východem, následně zjistil, že si polovinu filmu nepamatuji a musel na něj jít znova. Moje amnézie byla tak masivní, že jsem při druhém shlédnutí byl šokovaný, že zabili Ouicksilvera! :D
 • George Walker Bush
  George Walker Bush admin18.5. 11:33Filmový a hudební klub
  Už DS 1 se mi jevila jako totální mainstreamová marvelovská chujovina, ale viděl jsem to značně ožralý, tak nejsem objektivní.
 • Norri
  Norri mecenáš18.5. 11:28Filmový a hudební klub
  Já toho Doctora Strange vnímám společně s WandaVision jako jeden celek, kterým jsem zkonzumoval za jeden víkend. Samostatně by ten film asi nefungoval. Ale celek se mi líbil.
 • baatcha
  baatcha18.5. 11:11Filmový a hudební klub
  Že jo! Já Doctora Strange v komiksu miluju, ale z DS 2 jsem vyloženě zklamaný. Jak psal kdosi na netu, na to, že je to "v multivesmíru šílenství", tak tam není ani moc multivesmíru, ani toho šílenství. Ten "multivesmír" je prostě New York 3x jinak. A hlavně se celý film zdánlivě buduje něco, co tam nakonec vůbec neproběhne. Je to takový sex bez vyvrcholení. Jasně, bubáci Sama Raimiho pobavili, ale ten příběh jde zoufale odnikud nikam. Podle instrukcí Jiřího Pavlovského jsem si předtím nakoukal seriál WandaVision, abych se při DS 2 chytal, a z něj jsem byl naprosto nadšený a na konci jsem uronil slzu. DS 2 je jen o kousek lepší než byl debilní SM: NWH. Oba ve mě nechali divný pocit prázdnoty, a příběhové a filmařské nudy.

  Jestli jsem si nějaké filmy v poslední době hodně užil, tak The Batman, Green Knight a The Northman.
 • Fimi
  Fimi mecenáš18.5. 09:02Filmový a hudební klub
  Spider-man se mi celkem líbil ale DS 2 je velmi špatný, to je fakt pravda...
 • Gmork
  Gmork18.5. 08:35Nakupujeme venku
  Nakladatelství Lost in Time oznámilo, že chtějí vydat nový komiks od Régise Loisela. A jelikož jediný komiks od tohoto autora, který ještě v Polsku nevyšel, je Un putain de salopard, bude to tahle věc. Bude to příjemný pocit, mít v knihovně Loisela komplet.

  https://www.facebook.com/lostintimepl/

  https://www.bedetheque.com/serie-64931-BD-Un-putain-de-salopard.html
 • faster86
  faster8618.5. 08:25Filmový a hudební klub
  Když už se tu zmiňují ty marvel filmy tak za mě spider-man 3 byl dělaný jen pro to aby měli fanoušci radost a proto aby se nějak otevřelo to multiversum, hold příběhově je to pak dost o ničem. DR.strange 2 to bylo čisté utrpení, našel bych snad 3 věci které tam jsou ok, ale všechno ostatní byl boj. Sem tam byl s kamošem co teda marvelovky viděl všechny, ale tady sem se vyloženě styděl že sem ho do teho kina vzal.
 • Darker
  Darker mecenáš18.5. 07:34Art
  Něco pro fanoušky počítačové 3D animace:
 • Fimi
  Fimi mecenáš18.5. 07:11Filmový a hudební klub
  Milo kdybys na mě nenabehl tím tvým klasickým ofenzivním stylem, tak bych si o tom s tebou klidně povídal, takhle ale ne... jednoduše ti ale řeknu, že i když mě už nezajímají superhero komiksy tak filmy ano, ber to třeba jako že jsem nerd ale prostě tyhle věci mě zajímají, to ale neznamená že každý film je pro mě skvělý. Co přinesou nového pro mě? Jsem zvědav jak dopadne BP2 a taky tam bude Namor, Marvels bude nová režisérka a představí ty tři postavy spolu, v Antman 3 bude Kang a prostě tuhle sérii rád, v Thorovi se objeví Zeus a konečně Gorr, F4 mam obecně rád a zajímá mě jak ji uchopí v MCu, GOG 3 je celkově super série a zajímá mě jak představí Adama Warlocka, na Blada se těším protože je to Blade a navíc oskarový herec...pokud ti to nestačí...a ano řeším to na ČSFD, od toho je to jakýsi takový web...

  No a poslední věc, vůbec mě nezajímá, jak na film koukají ostatní, že je to pro tebe průměr, fajn a co jako?

  Mimochodem první regulérní trailer na She Hulk právě dorazil
  https://youtu.be/gim2kprjL50
 • Alfi
  Spidey: NWH za mňa fakt dobrý. Pozrel som aj csfd a tiež vyzerá byť pre ľudí fajn. Tebe sa nepáčil, jasne, beriem, potrebuješ viac. Si ale skôr výnimka, to nie je zlé, prosto máš iný vkus a od blockbusterov čakáš, že ti prinesú niečo viac. Nečudo, že si tak často sklamaný.
 • Milo_Harwey
  Milo_Harwey mecenáš18.5. 00:08Filmový a hudební klub
  Ty voe, co to je vůbec za otázku proč to řeším od někoho, kdo řeší každej film všude? Hele, mě to vlastně zas tak moc nezajímá, ani mě nebaví si tady o tom vypisovat a číst nějaký kydy. Nevím, proč jsem se ozval... Asi mi přišel tvuj příspěvek o čtvrtý fázi bizarní... Většinou jen sleduju vaše věčný fascinující řešení: DC vs MCU. Při tom většina těch filmů se pohybuje v průměru, ty posledni z MCU jsou víc otravný, než zabavny. Takže ... Dobrý, no...cus
 • Milo_Harwey
  Milo_Harwey mecenáš17.5. 23:34Filmový a hudební klub
  Vkus mi nic neříká. Co ti ty filmy přinesly nového?

  To je možná ten problém, ty filmy nemají nic. Je fuck co to je za žánr... I kdyby to byl průměr, tak ok, ale tohle zkouknes a řekneš si "hm, dobrý no...". A proč řeším? Jak říkám, ty jsi kritik, poměrně narocnej, tak mě zajímá, co na tech filmech je. Že se ti líbí, ok, nic proti.. jak jsme psal, jsou vás miliony.

  Co ti přinesl šankči?
 • Fimi
  Fimi mecenáš17.5. 23:21Filmový a hudební klub
  Říká ti něco význam slova vkus nebo sto lidí sto chutí? Mně se nelíbí ds 2 ale Shang chi ano, prostě na to máme jiný názor, dokážu si užít všechny žánry...

  Jsem zvědavý na další filmy protože pro mě přinesou něco nového, co třeba pro tebe ne, to je vše ...proč to najednou řešíš?
 • Milo_Harwey
  Milo_Harwey mecenáš17.5. 23:18Filmový a hudební klub
  Fimi - nezdá se ti, že ti ho cpou? Já mám pocit, že je to všude na sílu...

  Jako v pohodě, líbí se to spoustě lidem... Ale ty bys měl bejt náročnější, ne? :D

  Schang je totální průměr s otravnou Číňankou z jumanji 2. Ta má sere kdekoliv se objeví a na tom filmu není nic.
  Eternals s jejich hype, potom 2 hodiny klasický marvelovky, člověk už na to koukal jej z pocitu, že by to měl vidět. Něco čekáš... Nedostaneš nic, průměr, povětšinou trapnej.

  BW první půlka dobrej náběh, druhá půlka nuda, výsledek průměr.

  DS2 nevím

  A ten novej Spiderman? Dvojka je jedna z nejhorších marvelovek, trojka navázala v.duchu dvojky a traknyho pubertálního humoru, co trvá asi hodinu a nic se neděje. Pak padouši a začne se to nějak rozvíjet, další spiermani a začne ubulena limonáda s hovadinama... zklamalo mě to a to jsme ani nic extra nečekal.

  Mam trochu pocit, že si Marvel omotal lidí kolem prstu a teď sežerete prostě všechno... Z hlediska byznysu to beru, výbornej uspech a mít zástup svých fanatických otroků je super... A pěkně to zdimou. Nějakej týpek na tom serveru psal o blížícím se úpadku MCU. Já to řešil s pár lidma a někteří říkali totéž s tím, že endgame uzavřel jednu velkou kapitolu a co teď... Ždímačka.

  A na co se vlastně těšit? Co tebe ještě láká? Mě zajímá moon knight, ale nemám rád Isaacse nebo jak se jmenuje, tak jsme zvedavej. Ten snímač co by kdyby. Z filmu strážci galaxie a to je možná všechno ... Thor 4 bude ulítlá komedie, co pokrivi Thor charakter, ale mohlo by to být ok. Jinak asi nic...
 • Fimi
  Fimi mecenáš17.5. 23:05Filmový a hudební klub
  Milo o všem nepíšu že průměr, líbil se mi nwh, Shang chi a Eternals, BW a Ds 2 je slabý průměr spíš podprůměr... líbí se mi různé věci, režie, hudba, akce, humor a lgbt mi nevadí pokud pokud mi není přímo cpáno.
 • baatcha
  baatcha17.5. 23:02Slevy, výprodeje, bazary
  Milo_Harwey: Tak jasně, ono je to i od stejného autora.
 • Milo_Harwey
  Milo_Harwey mecenáš17.5. 22:58Slevy, výprodeje, bazary
  Onkel - díky, napadlo mě, že to bude od Arga a koukám, že jedou stejnej styl jako u Drákuly... ;)
 • Norri
  Norri mecenáš17.5. 22:41Slevy, výprodeje, bazary
  faster86: Netřeba se omlouvat :-) Na tu limitku čekám, takže už ráno jsem nadával, že je mi ta sleva úplně k ničemu :-)
 • Norri
  Norri mecenáš17.5. 22:37Nakupujeme venku
  RadimNemec: Díky, objednáno :-)
 • Onkel 1928