• Nezbi
  Nezbi29.7. 21:53Sběratelský klub
  Ja koupil za 2500 no:D …ale Aukro lidi davali i pres 5K…ale nevadí, jen at tisknou, lidi kupujou a BB vydava dalsi Brubakery :P
 • buscheer
  buscheer29.7. 19:10Sběratelský klub
  Jeste ze jsem si pockal a nekupoval za 3-4k, prekupnici asi nemaji radost :)
 • Nezbi
  Nezbi29.7. 13:49Sběratelský klub
  Druhý díl se furt prodává takže ten asi tisknout nebudou ne? No uvidíme :)
 • Zack
  Zack admin29.7. 13:30Sběratelský klub
  Mne jde o to, jestli bude nova karta (pak to bude v kalendari :) nebo jen poznamka. Z toho co pises bych tomu 'dotisk' nerikal ani ironicky :)
 • Toe
  Toe admin29.7. 13:09Sběratelský klub
  Dotisk je ofiko (klidně se může hodit i do kalendáře, dám to tam), ale úplně čistý asi nebude - řeší se právě obálky, resp. přebaly - v zahraničí se nepočítalo, že budou další (to jsme zase u těch uzavřených / neuzavřených sérií, že? ;) takže trojka má dost odlišnou obálku, která sedí k novým anglickým vydáním, ale už nesedí k těm prvním českým. A když už se tiskne znovu, bylo by fajn mít rovnou novou verzi obálky, protože úpravy třetího dílu tak, aby seděla s těmi starými již nemusí zahraničí schválit, když to tam tak nikdy nevyšlo a pak by ta trojka svítila mezi ostatními asi tak, jak naznačuje rooty. Mě se třeba nové obálky líbí, ale je to opravdu o dost něco jiného než ty původní - asi jako původní "červené" Sin City a nové bílé :) Nějaké návrhy řešení je už v placu, tak se asi nechte překvapit, jak to nakonec dopadne ;)
 • Zack
  Zack admin29.7. 12:25Sběratelský klub
  Toe: ten criminal bude fakt cistej dotisk?
 • Gmork
  Gmork29.7. 11:37Nakupujeme venku
  Vyzkoušel jsem eshop francouzského FNACu, hudba došla rychle (3 dny) a řádně zabalená. Nezbývá než milovníkům frankofonní hudby, filmu a literatury tento eshop doporučit.:)
  https://www.fnac.com/n509710/4-CD-20-Euro/4-CD-20-Euro-Variete-Francaise

  https://imgup.cz/images/2021/07/29/fnac_01.jpg

  https://imgup.cz/images/2021/07/29/fnac_02.jpg

  https://www.youtube.com/watch?v=dv2Mvb5SIPU
 • soulbringer
  soulbringer29.7. 11:16Sběratelský klub
  Toe: Dotisk jednicky Criminal je uz nekde ofiko? Tak to je parada! ... uplne jsem v ten dotisk taky neveril. A diky za to info k trojce - zapsano do kalendare! :) (ten dotisk asi nema cenu do kalendare davat, coz?)
 • jh666
  jh66629.7. 10:43Sběratelský klub
  MazeCZ: Posledí info, co vím o WW bylo z loňského roku, a to že dojedou Azzarella (tam chybí myslím jedna kniha). Ty další od Finchových neplánují. Evidentně se u nás WW prodává podobně blbě jako Superman, protože i Crew s ní skončí příští knihou.
 • Toe
  Toe admin29.7. 09:03Sběratelský klub
  MazeCZ: WW New 52 netuším, myslím že tu někdo psal, že bude v plánu až na další rok?
 • Nezbi
  Nezbi29.7. 08:56Sběratelský klub
  Přiznám že jsem v dotisk Criminalu jedničky nevěřil :)..Taky jsem zvědav na tu obálku trojky docela...KobK se těšim nehorázně :P
 • MazeCZ
  MazeCZ29.7. 08:52Sběratelský klub
  Toe: A nevíš, jak to bude s Wonder Woman (New52)? Co jsem sledoval všechny zmínky o tom, co má vyjít, tak pokračování jsem neviděl - jen to, že už skončil Green Arrow. Chybí poslední čtyři knihy, tak bych byl rád, kdyby to nezařízli taky. Je teda možné, že jsem to přehlídl.
 • Killingjoke
  Killingjoke mecenáš29.7. 08:25Sběratelský klub
  Toe: Tak to je ještě lepší, že to vyjde v takových formátech. :)
  Samozřejmě, nejen Brubakerem je čtenář živ, ale ani za Reckless a můj srdcový Pulpíček bych se do budoucna nezlobil. :)
  Ale buďme rádi, že aspoň kape... jen houšť!
 • Toe
  Toe admin29.7. 08:16Sběratelský klub
  rooty: Zkusím zjistit, počítám ale, že asi stejná jak v originále, tady asi prostor na změnu nebude. Dám vědět...
  Jinak ještě upřesnění, Kill or be Killed by mělo vyjít ve 2 knihách, Velvet v jedné, vše vázačky a v plánu jsou i další "Brůbakři", ale to se ještě uvidí, nejen Brubakerem živ je člověk, že? ;)
 • Zack
  Zack admin28.7. 18:15* Připomínky a návrhy
  Vyhledavani ve foru neplanuju.
 • Milo_Harwey
  Milo_Harwey mecenáš28.7. 17:08* Připomínky a návrhy
  Možná se na to někdo už ptal nebo je to někde zavedeno - plánuje se udělat vyhledávání i ve fóru?

  Chtěl jsem najít nějaké info, o němž vím, že se probíralo ve fóru(nejsem si jistej vláknem), tak jsem musel listovat k datu vydání komiksu a stejně jsem požadované info nenašel, zatímco kdybych nahodil klíčový slovo/a, tak bych měl výsledek hned.

  Díky :)
 • Nezbi
  Nezbi28.7. 16:04Sběratelský klub
  Tak to je velká pecka! :)
 • kinak
  kinak28.7. 15:52Sběratelský klub
  Tak tímto se Toe stává nejlepším adminem minimálně pro tento rok! ;)
 • rooty
  rooty28.7. 13:50Sběratelský klub
  Toe - Naprosto skvělé zprávy, děkuji!V ten Velvet jsem ani nedoufal, boží! Jen dotaz k obálce ke Criminalu 3, která se v originálu moc nevyvedla...Bude BBart dělat jinou, nebo použije stejnou?
 • Killingjoke
  Killingjoke mecenáš28.7. 12:56Sběratelský klub
  Toe: Pecka! Děkuji za info!
 • Toe
  Toe admin28.7. 12:15Sběratelský klub
  Pro Brubakerovce: Do kalendáře jsem přidal datum vydání Criminal 3, pokud se nezmění. Plus je v plánu ještě tento rok dotisk jedničky (6.10.) a Noir (povídky nejen Brubaker, ale třeba Azzarello, Lemire a další...). Příští rok je zatím v plánu Kill or be Killed a Velvet.
 • seneke
  seneke mecenáš28.7. 06:43Nakupujeme venku
  Fimi: Četl a je to nehorázná sranda. Dlouho už jsem u mangy tak nenasmál.
 • Fimi
 • deefha
  deefha27.7. 11:22Pindárna
  Jj, ty obaly jsou úplně jiné.
 • mkw
  mkw27.7. 10:52Pindárna
  Treti vydani Sin City opravdu vychazi s jinym prebalem? Chybi mi ctyrka v hardcover na doplneni slozeneho obrazku, takze asi konecne rozbalim a prectu si tu broz verzi. Jsem na to cekal, ale bilou knizku si do te rady fakt nestrelim.
 • robur31
  robur3126.7. 21:20Nakupujeme venku
  Fimi, nic si z této mezery nedělej, osobně jsem tvorbu studia Ghibli poznal také trochu později. Musím, ale říct, že to poznání bylo šokující. Netušil jsem, že kromě Karla Zemana ještě někdo může tak neskutečně vykreslit návrat do dětství a to očima normálního dospělého. Rozhodně si pro něj někdy najdi čas. Doporučuji jako první filmy Porco Rosso nebo Laputu s trochou té střelby a černého humoru, pokud možno v japonském znění, ten čj. dabing stojí za p... a strašně náladu filmu kazí. Neber to jako anime, mám pocit, že jeho tvorba se do této škatule ani zařadit nedá. Bonusem je fakt, že Miyazaki také kreslil mangu. Mimo Nausiccy jsem např. viděl i nějaké kusy Porca Rossa, ale nejsem si jistý zda to nedělal jako promo k filmu.
 • Future-Death
  Future-Death26.7. 20:38Sběratelský klub
  Darth Raelchi díky za radu.Bude Namaiova verze.
 • Hanussen
  Hanussen mecenáš26.7. 12:47Nakupujeme venku
  Aha, jasně, tak to jsem špatně pochopil. Film je každopádně taky povedený, i když pokrývá vlastně jen začátek mangy. Jestli se ti příběh líbil, tak bych z filmů doporučil Princeznu Mononoke, tam se objevují obdobná témata jako v Naušice.
 • Darth Raelchi
  Darth Raelchi mecenáš26.7. 12:40Sběratelský klub
  Future-Death: Já osobně beru obě, protože mám román moc rád a od Arga vyjde deluxe verze s rozkládacím městem vzadu. Normálně bych si nechal tu českou verzi od Namaie, protože nač mít 2 adaptace, navíc na první dobrou kresba od Arga moc nezaujala. Nicméně jsem si ji o víkendu šel omrknout do Luxoru a musím uznat, že to vypadá mnohem lépe než na skenech. ALE, Argo verze má mnohem umělečtější kresbu, narozdíl od Namaie, který prostě předvedl, že umí udělat komiks, kterým chce vyprávět příběh.
  Čili, s přidanou hodnotou rozkládacího města beru nakonec obě. Každopádně, jestli nejsi bůhví jak ujetej na sbírání, tak Namaiova verze je velmi dobrá a pro účely mít prostě 1984 adaptaci v komiksu, tohle je opravdu velmi zdařilá adaptace, věrně respektující originál. Mám ji sám v angličtině a jazykově to nedomrvili. Naprostá spokojenost s Namaiem.
 • Fimi
  Fimi mecenáš26.7. 12:28Nakupujeme venku
  Hanuusen já právě znám pouze mangu, mám box set..film je prý moc pěkný ale jak říkám, čtu pouze mangy, anime nesleduji
 • Future-Death
  Future-Death26.7. 12:07Sběratelský klub
  Zdravím komunitu a mám k vám dotaz.
  A to ohledně 1984 George Orwell.Koupit 1984 Argo1. vydání červenec 2021.
  Nebo 1984: Grafický román
  DOBROVSKÝ s.r.o.1. vydání březen 2021.Díky za radu.
 • Hanussen
  Hanussen mecenáš26.7. 11:21Nakupujeme venku
  Fimi: U Naušiky doporučuju si přečíst i mangu (jestli jsi tak ještě neučinil). Je tam toho minimálně 3-4x víc než ve filmu a s pěkně japonským mindfuckovým koncem :D
 • Fimi
  Fimi mecenáš26.7. 10:43Nakupujeme venku
  Gmork no někdy možná se na to podívám ve službě
 • Gmork
  Gmork26.7. 08:10Nakupujeme venku
  Fimi: No, přece jen bys měl tuhle obrovskou mezeru ve filmovém vzdělání doplnit, alespoň si udělat čas na Hrob světlušek, Arriety, Cesta do fantazie, Mononoke... Jsou to základní pilíře filmové fantastiky. Je to stejné, jakoby jsi neznal Pána prstenů, první díly u Terminátor, Predátor. Nejsou to jen anime filmy, ale mistrovská díla světové kinematografie.:)
 • Fimi
  Fimi mecenáš25.7. 23:47Nakupujeme venku
  Neznám, nekoukám na anime, nemám na to čas ani příležitost a vůbec mě to nezajímá...čtu mangu a znám pouze Nausiccu...a když se na něco koukám ta se ženou, jen málokdyy sám a to rozhodně ne na anime..měl jsem co dělat abych nějak dal Invincible.
 • james89
  james8925.7. 23:22Sběratelský klub
  Dívám se, že zde řešíte kočičí kamarády. Mám taky birmu. Knihovnu otevřenou a něco zavřený v komodě, ale knihy ji moc nezajímají. Občas si lehne nahoru na knihovnu. Akorát mám pocit, že mi tenkrát trochu nakousala roh u Čolák a Doláč na stopě, když jsem to měl vytahaný a přebíral. Rožky ji asi zajímají jako většinu koček. Jinak o knihy v otevřený knihovně obavy nemám. Tam mě spíš štve, že se na ně práší. :D
 • Gmork
  Gmork25.7. 19:07Nakupujeme venku
  Fimi: Neznáš Studio Ghibli a Hayao Miyazakiho, to jako vážně? Koukej to dohnat, vždyť jsou to nejlepší anime filmy.:)
 • Fimi
  Fimi mecenáš25.7. 09:35Nakupujeme venku
  Neznám...ale teď koukám že ten týpek udělal Nausiccu jinak ne neříká mi to nic..
 • seneke
  seneke mecenáš25.7. 08:37Nakupujeme venku
  Hayao Miyazaki. Cesta do fantazie, Princezna Mononoke, Totoro, Hřbitov světlušek...

  To ti vůbec nic neříká?
 • Fimi
  Fimi mecenáš25.7. 07:11Nakupujeme venku
  Ghibli neznám, vůbec nevím o čem mluvíš
 • seneke
  seneke mecenáš25.7. 06:58Nakupujeme venku
  Fimi: Nečetl, ale podle recenzí to je jako filmy od studia Ghibli.
 • Fimi
  Fimi mecenáš24.7. 22:43Nakupujeme venku
  Seneke, gmork, znáte mangu Beyond the Clouds? Je to nové, zatím vyšly tři díly..kresba vypadá fakt skvěle.
 • Zack
  Zack admin24.7. 18:38* Připomínky a návrhy
  SSP: Nic takovyho neplanuju. Planuje se neco trochu obecnejsiho na delani seznamu. Samozrejme nic nikomu nebrani, aby si to napsal do profilu.
 • SlouzimStarymPsum
  SlouzimStarymPsum24.7. 17:24* Připomínky a návrhy
  Šlo by podobně jako na ČSFD přidat k uživatelům výběry deseti nejoblíbenějších komiksů, sérií a autorů? Případně i uživatelů? Pro lepší orientaci, od kterých lidí brát vážněji hodnocení a komentáře díky podobnému vkusu.
 • SlouzimStarymPsum
  SlouzimStarymPsum24.7. 16:38Poznej comics nebo postavu
  mcezik: Přečti si určitě tohle. Pak si vyber podle oblíbené postavy, kterou sérii číst dál. Flash je fajn, i když lehce (opravdu jen lehce) komplikovaný, Batman je klasika, se kterou nešlápneš vedle. Ale vyšlo toho u nás víc, kdybys chtěl i něco dalšího. Vůbec nevadí, že u nás nevyšlo vše, nebudeš se ztrácet a ty příběhy si užiješ i bez čtení dalších věcí. Vůbec se neboj.

  Hodiny můžeš číst i bez kterékoliv série ze Znovuzrození. Přečti si ale napřed Strážce a opět to Znovuzrození. Můžeš si po Strážcích ještě přečíst Flashpoint a Odznak, ale ani jedno není nutnost.
 • SlouzimStarymPsum
  SlouzimStarymPsum24.7. 16:15Herní vlákno
  Nejen podle toho Každý si zaslouží den u soudu (po správném překladu z angličtiny to znamená mít možnost se hájit, vyjádřit se k obviněním) je zřejmé, že k článku někdo společně s Google překladačem přistupoval s dnes tak oblíbenou maximální péčí (průvodčí sem, průvdočí tam).

  Časy jsou zlé, Kamile a holt není colleague jako kolík. Sdílejte, než to smažou.
 • seneke
  seneke mecenáš24.7. 13:44Herní vlákno
  Jinak je "šokující" (sarkasmus), že další společnost, která měla hubu plnou keců o politické korektnosti, je totálním brlohem neřesti.
 • seneke
  seneke mecenáš24.7. 13:40Herní vlákno
  On už to dlouho není ten slavný nápady sršící Blizzard, jako před lety. Většina těch původních zaměstnanců, co mělo to know-how a zkušenosti, šlo do důchodu nebo k jiným společnostem. Většina lidi tam dělá kvůli prachů a né k lásce ke hrám. Tím netvrdím, že prachy nejsou důležitý, ale pokud chce člověk dělat hry, komiksy apod., tak k tomu musí mít nějaký vztah nerobit to stylem přijdu do fachy, pichnu si kartu, odmakám si svoje a táhnu domů.

  Když je výrobci jeho výtvor u prdele, tak je to na tom výrobku poznat.
 • Fimi
  Fimi mecenáš24.7. 13:05Herní vlákno
  Já jen postnul článek nic víc
 • Zack
  Zack admin24.7. 11:36Herní vlákno
  Jasny, statni spiknuti proti middle managementu herni spolecnosti pod vlivem sikany nejake zajmove skupiny. Hlasy nahodou neslysis?