Dobrovolné příspěvky na CDB vhazujte zde

Je zřejmě každému jasné, že provoz jakéhokoliv serveru něco stojí i bez započítání nutné lidské práce. Máte možnost to buď dotovat ze svého (funkční varianta, tak ostatně CDB posledních 9 let provozujeme), zaplnit prostor nechutným množstvím reklamy (což asi nikdo nechceme), udělat prémiovou verzi pro platící nebo vystavit pokladničku u dveří a čekat, nakolik si vás vaši návštěvníci cení. Před časem jsme poslední dvě varianty řešili a názor veřejnosti se přikláněl k dobrovolným příspěvkům. A tak proč to nezkusit.

Cílem je dostat rozpočet CDB do stavu, kdy bude finančně soběstačný, schopný zaplatit kreslířům za propagační materiály, případně odměňovat aspoň symbolickým kapesným administrátory. To je ta ekonomická stránka věci. Vedle ní je tu i jasný motivační aspekt, protože nic neřekne „díky“ tak jako suma (jakkoliv vysoká) směřující naším směrem.

Na druhou stranu, pokud nevybereme ani korunu, nezmění se pro vás vůbec nic. Náklady na provoz nejsou vysoké, administrátoři si už na nulové odměny zvykli a i na ty občasné zakázky se ve výplatě nějaký ten tisíc najde. Nebudeme mít na stránkách půlku roku banner se smutným Azteckem ala Wiki, nebudeme vyhrožovat zavřením či omezením provozu (sbírka přístupná jen ve čtvrtek, to by byl hit!) ani vás obvolávat či obcházet na Crweconu. Nicméně pokud chcete a můžete, budeme rádi, když přispějete.

Můžete přispět buď přes tlačítko Donate níže (přes PayPal nebo platební kartou) nebo převodem na číslo účtu 181421161/0600. V obou případech nezapomeňte, prosím, do poznámky vyplnit svoje id/nick, ať vás můžu identifikovat. Jednak dostanete ke jménu značku "dárce" (falešnou skromnost stranou, vážení), druhak do budoucna budou na CDB exklusivní funkce čistě pro lidi, co přispěli.Na závěr bych rád za celou redakci comicsDB poděkoval těm, kteří už přispěli:

xintax
medvydek
invape
DEmnoG
ClimbVibe
cyboy
koudy
andre
maara
Skot
Kaluž
MaF
PAK
felis
tukak
karel
Houbař
Hebled
RaptoR
MegaComics.cz
Joshua_T
DAX
sleepless
tacmud
Kapis
J.Connor
Marra
gwen666
Killingjoke
Ricarderon
oleav
gobers
Saiffer
CSE_AC/DC
mart.in
vranakx
xspeed
Zajo original
Drekorian
Lachvos
Loks19
Flash
mozzu
Gonor
2scha
jiskra
Keno
James
KLAUN_DOMINANT
noMster
mára
hartmi
Mankin
sadoman
Final
emanek
mstefl
jayjay86
Abstinent
Mleako
Tabasco
Azalin
Fox01
Viking
Charlie1203

DÍKY!

Zack