Dobrovolné příspěvky na CDB vhazujte zde

Je zřejmě každému jasné, že provoz jakéhokoliv serveru něco stojí i bez započítání nutné lidské práce. Máte možnost to buď dotovat ze svého (funkční varianta, tak ostatně CDB posledních 9 let provozujeme), zaplnit prostor nechutným množstvím reklamy (což asi nikdo nechceme), udělat prémiovou verzi pro platící nebo vystavit pokladničku u dveří a čekat, nakolik si vás vaši návštěvníci cení. Před časem jsme poslední dvě varianty řešili a názor veřejnosti se přikláněl k dobrovolným příspěvkům. A tak proč to nezkusit.

Cílem je dostat rozpočet CDB do stavu, kdy bude finančně soběstačný, schopný zaplatit kreslířům za propagační materiály, případně odměňovat aspoň symbolickým kapesným administrátory. To je ta ekonomická stránka věci. Vedle ní je tu i jasný motivační aspekt, protože nic neřekne „díky“ tak jako suma (jakkoliv vysoká) směřující naším směrem.

Na druhou stranu, pokud nevybereme ani korunu, nezmění se pro vás vůbec nic. Náklady na provoz nejsou vysoké, administrátoři si už na nulové odměny zvykli a i na ty občasné zakázky se ve výplatě nějaký ten tisíc najde. Nebudeme mít na stránkách půlku roku banner se smutným Azteckem ala Wiki, nebudeme vyhrožovat zavřením či omezením provozu (sbírka přístupná jen ve čtvrtek, to by byl hit!) ani vás obvolávat či obcházet na Crweconu. Nicméně pokud chcete a můžete, budeme rádi, když přispějete.

Můžete přispět buď přes tlačítko Donate níže (přes PayPal nebo platební kartou) nebo převodem na číslo účtu 181421161/0600. V obou případech nezapomeňte, prosím, do poznámky vyplnit svoje id/nick, ať vás můžu identifikovat. Jednak dostanete ke jménu značku "dárce" (falešnou skromnost stranou, vážení), druhak do budoucna budou na CDB exklusivní funkce čistě pro lidi, co přispěli.Na závěr bych rád za celou redakci comicsDB poděkoval těm, kteří už přispěli:

xintax
medvydek
invape
ClimbVibe
koudy
DEmnoG
cyboy
andre
maara
Skot
Kaluž
PAK
felis
tukak
karel
Hebled
J.Connor
Joshua_T
sleepless
Kapis
DAX
MaF
Marra
Houbař
gwen666
Ricarderon
Killingjoke
oleav
Saiffer
gobers
mart.in
CSE_AC/DC
vranakx
Zajo original
xspeed
KLAUN_DOMINANT
Mankin
jiskra
2scha
Flash
mára
Lachvos
Loks19
Keno
Drekorian
Gonor
noMster
James
hartmi
mozzu
sadoman
mstefl
Final
emanek
jayjay86
Mleako
Abstinent
Azalin
Fox01
Tabasco
Viking
Charlie1203

DÍKY!

Zack