Ukázka
Ukázka
Ukázka

+ 5 dalších ukázek

Koupit
Svět nyní nerozdělují politické nebo zeměpisné hranice, nýbrž ty finanční.

Bohatství znamená moc, a touto mocí nyní disponuje pouze několik RODIN. O těch pár lidí, kteří své vládnoucí rodině slouží, je postaráno.

Všichni ostatní jsou chamraď.

V těch nejmocnějších rodinách je vždy jedna osoba, která dostane to nejlepší: výcvik, technologie a veškeré výhody plynoucí z vědeckého výzkumu. Této osobě se říká meč a štít rodiny, ochránce, Lazarus.

Lazarus rodiny Carlyleových se jmenuje Forever. Toto je začátek jejího příběhu.

Obsahuje sešity série Lazarus #1-4 (červen 2013 - říjen 2013)

Scénář
Greg Rucka
Art
Michael Lark, Brian Level
Ink
Stefano Gaudiano, Michael Lark, Brian Level
Barvy
Santiago Arcas
Obálka
Michael Lark
Lettering
Petr Schwarz
Překlad
Michael Talián
Redakce
Filip Gotfrid, Jolana Tichá
Žánry
akční, sci-fi, thriller
ISBN/ISSN
978-80-7679-331-6 (Crew)
Vazba
lepená v měkkých deskách (s chlopněmi)
Formát
168 x 258 mm
Tisk
barevný
Váha
310 g
Stran
104
Cena
349 Kč
Originál
Lazarus #01: Family (Image Comics, 2013)
 • Alfi
  Alfi30.3. 20:42Lazarus #01: Rodina
  Zaujímavý príbeh z dystopickej budúcnosti kde svet ovládajú rodiny a ich vylepšení vojaci, zvyšok ľudstva sa delí na nevoľníkov a chamraď (cca v pomere 1:100). Nie som si istý, či by niečo také mohlo reálne fungovať, ale na dreň ohlodaný príbeh to vynahrádza atmosférou. Škoda, že to vychádza v šiestich paperbackoch a nie troch mohutnejších knižkách.
 • louza
  louza25.3. 15:32Lazarus #01: Rodina
  Poměrně letitá záležitost, kterou jsem ocenil už před dekádou. V tehdejším kontextu náloží od Brubakera, Aarona, nebo i samotného Rucky mi to ale přišlo spíš tak na osm z deseti a po české verzi jsem ani tolik nestýskal. Je ovšem fakt, že Lazarus nejen že ustál zkoušku časem, ale i velmi pěkně dozrál. Příběh terminátorky zasazený do blízké budoucnosti, kde proti sobě v Americe na troskách civilizace a bedrech statisíců nuzáků stojí pár vyvolených rodin žijících v luxusu a ovládajících defakto celý svět, je z dnešního pohledu originální až unikátní a se slzou v oku musím říct, že v moderní produkci Image Comics už takový potenciál moc nevidím. S prvním čtením mi to nepřišlo až tak zásadní, ale s odstupem dekády se prostě nic podobného už neobjevilo. Byly doby kdy takové komiksy byly běžné. Ale ty už jsou pryč.
 • Fry
  Fry admin16.3. 10:40Lazarus #01: Rodina
  Lazarus #01: Rodina - Naprostá spokojenost, takhle má vypadat správný US paperback! S chlopněmi, bez komerčního balastu a hlavně za rozumnou cenu. Škoda že takto nevychází většina podobně laděných sérií... Příběh je takový standardní akční sci-fi thriller, zlo a dobro se na první pohled zdá býti černobílé (nicméně uvidíme) a výtvarná stránka je zcela perfektní ... Za mě 5*!
1111