Ukázka
Ukázka
Ukázka

+ 1 další ukázka

Fantastická čtyřka – Mr. Fantastic, Invisible Woman, Human Torch a Thing – se ocitla v obklíčení roje parazitů-vetřelců. Tihle mrchožrouti složení z negativní energie přicházejí na Zemi a jako nosič používají lidského hostitele. Ale za jakým účelem? A kdo stojí za touto nenadálou invazí?

V tiráži knihy je chybně uveden vydavatel IDW, správně je spolupráce vydavatelství MARVEL a Abrams.

Scénář
Alex Ross
Art
Alex Ross
Barvy
Josh Johnson, Alex Ross
Lettering
Art D – Grafický ateliér Černý s.r.o., Martina Pokorná
Překlad
Petr Novotný
Redakce
Jan Jaroš, Barbora Pokorná
Žánry
adaptace, akční, dobrodružný, sci-fi, superhrdinský
ISBN/ISSN
978-80-252-5424-0 (Egmont ČR (Albatros Media a.s.))
Vazba
šitá v měkkých deskách (zesílené měkké desky)
Formát
172 x 230 x 6 mm
Tisk
barevný
Váha
263 g
Stran
64
Cena
249 Kč
Originál
Fantastic Four: Full Circle (Marvel Arts) (MARVEL - Abrams ComicArts, 2022)
  • MEGA
    Parádní jednohubka. Kresba Alexe Rosse je prostě famózní. Obzvlášť v této knize je mnohem živější než obvykle. Inspirace Jackem Kirbym jde poznat a vytváří skvělý dojem. Nápaditý příběh je místy zbytečně komplikovaný, ale to jen dodává na pocitu, že čtete něco z 60 let. Formát bych si dokázal představit větší, ale jsem příjemně překvapen jak brzo u nás komiks vyšel. Za mě spokojenost a budu rád za více takovýchto klenotů.
  • Alfi
    Kniha F4: Kruh se uzavírá je autorské dielo Alexa Rossa, ktoré pomerne tesne naväzuje na mne neznámy komiks s F4 zo 60tych rokov a ako mnohé príbehy z tej doby, dej je pseudometafyzická hovadina. Hlavne nad logikou toho, čo sa deje moc nerozmýšlajte. Čo je ale veľkým plusom je kresba Alexa Rossa, tentokrát nie maľba ale veľmi detailná napodobenina štýlu komiksov strieborného veku. Zmenšenie knihe výrazne neublížilo a umožnilo rozumnú cenu, takže z mojej strany je to v poriadku.
  • baatcha
    Paráda, že tohle u nás vychází, a navíc tak brzo po americkém vydání! Do originálu jsem nechtěl jít, protože je to formátem hodně velká kniha (21 x 28 cm) a tomu odpovídá i cena, a taky proto, že FF moc neznám a že bych se v příběhu ztratil. Takže jsem rád, že Egmont přichází s českou verzí, v přijatelné ceně, byť samozřejmě za cenu zmenšeného formátu (17 x 23 cm). Je to takový přijatelný kompromis, byť mě trochu děsí ten překlad "Fantastická čtyřka", se kterým jsem se naposledy setkal snad u Semicu. :D