Koupit
Od chvíle, kdy zachránil Gotham před vražedným Jokerovým toxinem, se po Batmanovi slehla zem. Autority jej považují za mrtvého a chystají plán, jak jej nahradit. Z Batmana se stane státem vlastněný symbol pro masivní válku proti zločinu a jeho role se ujme James Gordon. Bruce Wayne, který vlastní většinu technologií, bez nichž by se Batman obešel jen stěží, se plánu ale odmítne zúčastnit. Podivuhodná proměna z něj udělala úplně nového člověka — muže, který chce nechat všechnu svou minulost za sebou. Zatím se ale ve městě objevuje nová hrozba: pan Bloom, který kolem sebe rozsévá nebezpečné superschopnosti...

Hřbety jednotlivých svazků pak postupně tvoří ucelený obraz. Chronologické řazení v sérii: 77

Obsahuje sešity série Batman (NEW 52) #41-45 (červen 2015 - říjen 2015) a část materiálu z Divergence FCBD Special Edition (květen 2015) a Batman Annual (NEW 52) #4 (září 2015)


Scénář
Scott Snyder, James Tynion IV
Art
Rogê Antônio, Greg Capullo, Mark Simpson (Jock)
Barvy
Lee Loughridge, Dave McCaig, Francesco Plascencia (FCO Plascencia)
Lettering
Pavel Mařata
Překlad
Darek Šmíd
Redakce
Filip Gotfrid, Boris Hokr, Mirka Jarotková, Martin Kužel
Žánry
akční, superhrdinský
ISBN/ISSN
978-88-9283-295-4 (BBart s.r.o.)
978-88-9283-295-4 (De Agostini Publishing S.p.A)
Vazba
šitá v tvrdých deskách
Formát
175 x 260 x 12 mm
Tisk
barevný
Váha
540 g
Stran
184
Cena
299 Kč
Originál
Batman #08: Superheavy (DC Comics, 2016)
  • hroubek
    Rozhodně je to zajímavé a svým způsobem originální. Snyder krásně pokračuje ve svém příběhu a elegantním způsobem se posouvá dál. Dost se mi líbilo jak se změnil James Gordon a i celý Gotham. Nová pravidla, nový hráči v boji o moc atd. Mrzelo mě to se děje v posledním sešitu - ne proto, že by to bylo špatné, ale je to tam lehce na sílu. Tento díl se měl věnovat jenom Gordonovi a jeho nové úloze. Co se týče akce, tak tu jsem si tolik neužil, a mnohem více mě bavilo jakým způsobem Gordon přemýšlí a jedná. Docela mě zaráží, že tam není zmínka, co se stalo s Bat-Family, ale třeba to bude v dalším díle. Supertíha je fajn komiks a těším na další díl, který přinese odpovědi.