Ukázka
Ukázka
Ukázka

+ 1 další ukázka

Koupit
Billy, Charlie a Černý Tom jsou pronásledováni policií a musejí rychle zmizet. A tak se vydávají na útěk, během něhož na ně čeká plno nástrah a který vyústí v jedno strašlivé drama… Pro Čtyřku z Baker Street už nikdy nebude nic jako dřív…

Scénář
Jean-Blaise Djian, Olivier Legrand
Předloha
Arthur Conan Doyle
Art
David Etien
Barvy
David Etien
Obálka
David Etien
Lettering
Jiří Nevěřil
Překlad
Jitka Musilová
Redakce
Zbyněk Froněk, Josef Vybíral
Žánry
detektivka, dětský
ISBN/ISSN
978-80-88098-96-6 (Josef Vybíral)
Vazba
lepená v měkkých deskách
Formát
210 x 297 x 4 mm
Tisk
barevný
Váha
280 g
Stran
56
Cena
229 Kč
Originál
Les quatre de Baker Street #06: L'Homme du Yard (Vents d'Ouest, 2015)
 • Hanussen
  Čtyřka nadupaná akcí a stojí to za to.
 • Darth Raelchi
  Darth Raelchi mecenáš11.12.2022 07:01Čtyřka z Baker Street #06: Muž ze Scotland Yardu
  Ale jo, tohle uz me ba. Proc ne. Prislo mi, ze uz se autori nasli a vi, co maji ctenarum dat. Detektivni lajna se mi libila. Napojeni na predchozi dily jakbysmet. A ze to je de facto na pokracovani, no parada. Ja se vazne bavil.
 • Norri
  Série Čtyřka z Baker Street mě hodně baví. Všechny hlavní i vedlejší postavy se mi dostávají pod kůži a já s nimi všechno hrozně prožívám. Napětí, hněv, bezmoc, smutek, naději i radost. Navíc je to celé úžasně nakreslené. Šestý díl, stejně jako několik předchozích, jsou součástí jednoho delšího příběhu. Takže se tímto dílem určitě nedá začít a ani skončit.
 • faster86
  Pořád je to dobré čtení i když mám pocit, že je to celé jen takový předkrm před sedmým dílem. Je fajn že to vyšlo zároveň.
 • Good Games
  Good Games mecenáš2.11.2022 16:33Čtyřka z Baker Street #06: Muž ze Scotland Yardu
  Pokračuje tu rozbehnutá zápletka, aj keď tentokrát ubehol od posledných udalostí jeden celý rok. Sherlock Holmes sa stále drží v úzadí a je ešte stále vyhlásený za mŕtveho. Po našich malých detektívoch tu však pôjde polícia celého Londýna a budú sa musieť schovať na veľmi nebezpečnom mieste...Príjemné čítanie, séria si udržuje svoju kvalitu a ak ste ešte stále nenaskočili, určite tak urobte. =►Celá recenzia◄=