Koupit
Nanoku ve třídě všichni ignorují a od Kirjúa si dokonce vyslechla, že ji nenávidí. Paní Běhna však Nanoku utěšila a ona teď míří zpátky ke Kirjúovi domů, aby vše napravila. Před dveřmi pokoje, kde se zavřel před světem Nanoka dál hovoří o tom, co je to štěstí…

Poslední díl série o čtenářce Nanoce a jejích přátelích, v němž příběh směřuje k dojemnému a překvapivému konci.

Série je známá především pod názvem I Had That Same Dream Again (anglický název), než pod originálním názvem Mata, Onaji Yume o Mite Ita.

Scénář
Yoru Sumino
Art
Idumi Kirihara
Obálka
Idumi Kirihara
Lettering
Miroslav Kučera
Překlad
Igor Cima
Redakce
Radmila Klásková, Petra Mošnová
Žánry
adaptace, drama, young adult, ze života
ISBN/ISSN
978-80-277-1239-7 (edice GATE)
Vazba
lepená v měkkých deskách
Formát
128 x 182 mm
Tisk
černobílý
Váha
190 g
Stran
184
Cena
199 Kč
Originál
Mata, Onaji Yume o Mite Ita #03 (Futabasha Publishers Ltd., 2018)
  • Fry
    Zdál se mi zase ten stejný sen #03 - No, jako nebylo to špatné, ale tato poslední kniha mi už přišla poněkud zbytečně natáhnutá. Jako celkově když se nad tím zamyslím, tak by se dal děj celé série shrnout pouze do několika málo kapitol a jsem až překvapený že to vlastně vydalo na tři celé knihy. Anyway máme to za sebou, už víme co je to štěstí a můžeme se posunout dále ... Za mě 3*!
  • Fort
    Podstata štěstí je vyřešena. Máme tu konec knihy, kterou jsem si moc užil. Žádné natahovaní, každá stránka má smysl, všechno do sebe krásně zapadne. Jsem šťastný. Příběh mě navnadil k dalšímu tvůrčímu dílu a koupi Chci sníst tvoji slinivku.