Ukázka
Ukázka
Ukázka

+ 5 dalších ukázek

Koupit
EARL TUBB si myslel, že svoje rodné město vyčistí od vší špíny a že mu na to bude stačit pořádná pálka. To se ale mýlil.

Okres Craw v Alabamě dál patří jedinému muži: trenéru Eulessi Bossovi. Jenže. . . vždycky to tak nebylo. Kdysi to byl malý kluk, který by za fotbal cedil krev, a ne jen obrazně. Jenže měl otce, který mu na to kašlal. Jak se stalo, že se z nejhoršího hráče široko daleko a opovrhované socky stal nejmocnější a nejobávanější muž v okrese? Jakou strašnou cenu musel za takový vzestup zaplatit? V tomto druhém děsivém dějovém oblouku série PARCHANTI Z JIHU poznáte tajemství trenéra Bosse, toho největšího parchanta ze všech parchantů.

Obsahuje sešity série Southern Bastards #5-9 (říjen 2014 - červen 2015)

Scénář
Jason Aaron
Art
Jason LaTour
Ink
Jason LaTour
Barvy
Jason LaTour, Rico Renzi
Obálka
Jason LaTour
Lettering
Andrea Nekvapilová
Překlad
Richard Podaný
Redakce
Filip Gotfrid, Patrik Linhart, Petr Stejskal
Žánry
akční, noir, thriller
ISBN/ISSN
978-80-7679-154-1 (Crew)
Vazba
šitá v tvrdých deskách s přebalem
Formát
168 x 258 mm
Tisk
barevný
Váha
535 g
Stran
112
Cena
449 Kč
Originál
Southern Bastards #02: Gridiron (Image Comics, 2015)
 • Darth Raelchi
  Darth Raelchi mecenáš10.5. 22:43Parchanti z jihu #02: Za trochu krve
  O dost slabsi nez predchozi dil. Prislo mi to jako intermezzo, navic jsem prvni dil cetl pred nejakou dobou. Kresba fajn, drsne taky fajn, ale bylo to takove uspechane. Snad to zapadne az si prectu dalsi dily.
 • George Walker Bush
  George Walker Bush admin8.5. 11:37Parchanti z jihu #02: Za trochu krve
  Je to místy správně aaronovský drsný, ale já na tu až uměle budovanou předrsnělost nejsem. A na americkej fotbal taky moc ne.

  Celkový dojem: 60%
 • SkillJam
  První díl se mi líbil trochu víc, ale stále je to úžasná věc. Velmi to přiblíží Bosse a v některých chvílích se s ním dá možná i trochu sympatizovat, i když je to stejně hajzl, jako všichni okolo. Následující konfrontace s dcerou bude určitě zajímavá.

  "Říkals... že potřebuješ pomoct..."
  "Taky že jo"
 • adevr
  Na zadek jsem se z toho neposadil, a tak doufám že další díl tomu dá pořádnou korunu, potenciál to má... Možná že, až se příběh uzavře, dostane to, pro mě, nějaký ,,WOW" efekt.
 • louza
  Špička. Je to k neuvěření, ale druhá kniha jižanů je ještě větší krasojízda, než ta první. Ingredience jsou sice stejné, ale způsob s jakým autor pracuje s odkazem první knihy a jak dokonale převrací její význam na hlavu je fascinující. V málo které knize budete tak dobře chápat zlo a všechny motivace které k němu vedou. Na téhle metě se plně odhaluje myšlenka bastardů, že život není černobílý a málo co je tak složité, jako situace jednoduchých lidí na okraji společnosti. Bravo. Výjimečný příběh jehož dokonalosti se možná vyrovnají některé knihy Skalpů, ale nic před touto a už vůbec ne po této knize v sérii Parchantů.