Ukázka
Ukázka
Ukázka

+ 5 dalších ukázek

Koupit
Kolportérky Erin, Máca a Tiffany se v prehistorické minulosti konečně setkávají s dlouho pohřešovanou kamarádkou KJ, přičemž odhalí tajemný původ cestování časem a využijí cokoli, aby se dostaly zase domů. Je to příběh o násilí, krveprolití a mateřství z pohledu čtveřice dvanáctiletých dívek z drsných ulic roku 1988.

Obsahuje sešity série Paper Girls #11-20 (únor 2017 - únor 2018)

Scénář
Brian K. Vaughan
Art
Cliff Chiang
Ink
Cliff Chiang
Barvy
Matthew Wilson (Matt)
Obálka
Cliff Chiang, Matthew Wilson (Matt)
Lettering
Andrea Nekvapilová
Překlad
Michael Talián
Redakce
Filip Gotfrid, Patrik Linhart, Petr Stejskal
Žánry
akční, dobrodružný, mytologický
ISBN/ISSN
978-80-7679-142-8 (Crew)
Vazba
lepená v měkkých deskách
Formát
168 x 258 mm
Tisk
barevný
Váha
670 g
Stran
252
Cena
599 Kč
Originál
Paper Girls #03, Paper Girls #04 (Image Comics, 2017, 2018)
 • Fry
  Fry admin19.4. 20:03Paper Girls, kniha druhá
  Paper Girls II. - Kolportérky Erin, Máca, Tiffany i K.J. mi za těch několik málo stran už stačily dostatečně přirůst k srdci, a tak jsem si druhou sebranou knihu užíval podobně jako tu první. Ostatním neberu, že to může působit občas trochu zmatečně/uspěchaně, ale oproti sérii Sága, kde vlastně každá kniha tvoří nový dějový oblouk v jiném čase, je tohle rozhodně slabší odvar ... Za mě 5*!
 • faster86
  faster8617.4. 00:28Paper Girls, kniha druhá
  bavilo mě to o něco víc než první díl, protože mi přišlo že je to víc Brian K. Vaughanovske
 • Darth Raelchi
  Darth Raelchi mecenáš15.4. 11:38Paper Girls, kniha druhá
  Slaby, vyrazne slabsi nez prvni book. Prvni pulka hroznej zmatek a ztracel jsem se, protoze prvni kniha vysla buhvikdy loni, takze pamet neslouzi na 100 %. Nicmene to aspon nabiralo na obratky od druhe pulky a nekam se posouvame, bohuzel se ale zase moc nedozvite o pozadi konfliktu. Vzdycky nekdo neco nadhodi, ale je to jen prst zaboreny ve slehacce. Opravdu je to vyrazne slabsi nez prvni book a do toho jsem se ztracel v postavach, kdo je kdo a jak spolu souvisi, vylozene to bylo protivne a obtezujici. Kresba stred, not great not terrible. Uvidim, co treti book, ale jestli to je jak Saga, tak to treti book trochu napravi, protoze u Sagy to bylo presne tak, prvni tretina dobry, druha nuda a soupacka, treti lepsi a funkcnejsi. Uvidime.
 • honzilee
  honzilee11.4. 10:56Paper Girls, kniha druhá
  "Pokud půjdeme do hloubky, druhý díl a vlastně celá série Paper Girls by se zatím dala popsat jako komiksy, u kterého většinu času nechápete, co se to právě před vámi děje, ale neskutečně si to užíváte, protože dějová linka je skvěle bizarní a zábavná. Přestože budete jako naše hlavní hrdinky nechápavě kroutit hlavou nad všemi šílenostmi a divnosti a počet nezodpovězených otázek bude oproti těm zodpovězeným raketově vzrůstat, i tak se konečně začíná zlehka rýsovat, slovy děvčat, o co kurva jde. A vám tak začne vrtat hlavou, kdo je vlastně v časové válce na straně dobra a kdo na straně zla." Více v recenzi na https://nerdopolis.cz/2022/04/10/recenze-paper-girls-2-brian-k-vaughan/
 • Good Games
  Good Games mecenáš11.4. 09:15Paper Girls, kniha druhá
  Paper Girls je veľmi bizarnou sci-fi sériou a určite to nesadne každému, ale mňa bavia skvelo napísané a sympatické hlavné hrdinky a vďaka nim ma bavia aj tie podivuhodnosti naokolo. Scenárista Brian K. Vaughan stále dokazuje, že má nespočet sviežich nápadov a číta sa to celé jednoducho fajn. Celkovo príjemná sci-fi šialenosť.=►Celá recenzia◄=
 • Hanussen
  Hanussen mecenáš6.4. 23:51Paper Girls, kniha druhá
  Šílenost pokračuje, za mě dobrý :D
 • karl173
  karl173 mecenáš6.4. 20:08Paper Girls, kniha druhá
  Když pominu fakt, že jsem téměř dokonale zapomněl co se dělo v předchozím díle, tak jakmile jsem se začetl, znovu jsem se dobře bavil.
  Stále se jedná o dobrou sci-fi jízdu, která na to jde takovým jednodušším stylem. S fajn postavami, vztahovými problémy a typicky Vaughanovskými cliffhangery.
  Uvidíme co přinese třetí díl, bude to jistě zajímavé.
 • P.G.
  P.G. mecenáš6.4. 17:21Paper Girls, kniha druhá
  Tak tady už jsem se trochu (dost) ztrácela v dějové lince. Ale kresba stále fajn.
1071