Str. 7
Str. 8
Str. 9
Koupit
Batman vstal z mrtvých a znovu ochraňuie Gotham. Tentokrát však svádí zápas nejen o město, ale také o duši svého syna Damiana, který se stal novým Robinem. Bruce stojí před nevděčným úkolem — musí přesvědčit desetiletého zabijáka, že vraždění není v boii se zlem tou správnou cestou. Bruceovu roli učitele prověří hrozivý mstitel jménem Nikdo, který touží Damiana zlákat na svou stranu. A přesvědčit ho, že oba byli... zrození k zubíjení.

Hřbety jednotlivých svazků pak postupně tvoří ucelený obraz. Chronologické řazení v sérii: 58

Obsahuje sešity série Batman a Robin (NEW 52) #1-8


Scénář
Peter J. Tomasi
Art
Patrick Gleason
Ink
Michael (Mick) Gray, Guy Major
Barvy
John Kalisz
Obálka
Patrick Gleason
Lettering
Pavel Mařata
Překlad
Lukáš Růžička
Redakce
Mirka Jarotková, Pavel Kořínek
Žánry
akční, superhrdinský
ISBN/ISSN
978-88-9283-295-4 (BB/art s.r.o.)
978-88-9283-295-4 (De Agostini Publishing S.p.A)
978-88-9283-295-4 (Eaglemoss (Eaglemoss Collection / Publishing Group))
Vazba
šitá v tvrdých deskách
Formát
175 × 260 mm
Tisk
barevný
Váha
560 g
Stran
192
Cena
299 Kč
Originál
Batman and Robin: Born to Kill (DC Comics, 2011, 2012)
  • Tyfus
    Pro mě byl tento příběh velkým překvapením. Po dlouhé době jednoduchý a přímočarý příběh s Batmanem, bez zbytečně hlubokého příběhu. Více podobných věcí.
  • Palebras
    Zrozen k zabíjení si u nás odbyl svou premiéru a musím říct, že je to po delší době Batman, který mě opravdu bavil a prakticky nemám sebemenších výhrad. Příliš nekomplikovaný, přímočarý a dobře uchopitelný děj, který běží ve velmi slušném tempu, střídající se s klidnějšími, dobře napsanými pasážemi. Napětí mezi Batmanem a Robinem je téměř hmatatelné a vytváří po celou dobu čtení až depresivní atmosféru a chemie mezi nimi funguje na jedničku. Záporák dokázal Batmanovi pořádně zatopit jak fyzicky tak psychicky a rozhodně byl důstojným soupeřem hodným křižáka v kápi. Kresba skvěle doplňovala celkově ponurou atmosféru a některé scény byly vyloženě perfektní. Zrozen k zabíjení je pro mě velkým překvapením a rozhodně se těším na další u nás zatím nevydané příběhy. Doufám, že alespoň většina z nich bude stejně kvalitních, jako v tomto případě.
  • hroubek
    Dobrý a povedený komiks. Je to krásný mainstream a čte se to parádně. Příběh je dynamický, má funkční zvraty, vývoje mezi postavy, zajímavě pojatou akci a velmi dobrého Batmana a Robina. Já jsem spokojený.
912